KAYIT     İLETİŞİMKayak Turları

Gezi rehberimizde konumuz kayak turlarıdır. SSC turun katkılarıyla hazırlanan kayak turları olarak Uludağ Kayak Merkezi ve Bansko Kayak Merkezi olarak buralarda siz değerli müşterilerimiz için kayak turları düzenlenmektedir. Bunlar dışında ülkemizin geniş müşteri ağı toplayan ve çok tercih edilen kayak merkezleri olarak Kartepe ve Kartaltepe Kayak Merkezleri de sizleri doyasıya kayak yapmanız için davet ediyor. Turizm açısından da ilgi gören bu kayak merkezlerinde unutulmayacak bir kış geçirebilirsiniz. Bulunduğumuz kış mevsiminde yapabileceğiniz aktiviteler içinde kayak gelmektedir. Kayak yapmak için seçebileceğiniz en kaliteli kayak merkezlerini sizin için listeledik. Buralarda kayak keyfini en güzel şekilde geçirmenin yanı sıra kışın etkili ve unutamayacağınız bir tatil geçirebilirsiniz.

Uludağ Kayak Merkezi

Bursa sınırları içinde bulunan Uludağ Kayak Merkezi kışın doğa sporları içinde yapabileceğiniz en etkili yerlerden birisidir. Marmara bölgesinin en yüksek dağlarından biri olan Uludağ’a kayak yapmak için yıl içinde çok sayıda kişi gelmektedir. Konum olarak en büyük yerleşim yerlerine yakın oluşu, doğal güzellikler açısından ve kültürel açıdan zengin oluşu ve olanaklar açısından geniş olması açısından Uludağ Kayak Merkezi en çok tercih edilen kayak merkezlerinden birisidir.

Uludağ kayak merkezine özel arabanızla ya da otobüsle gidebildiğiniz gibi turlarla da gidebilirsiniz. Uludağ’da kayak keyfi yaptıktan sonra köfte ekmek yiyebilir ve buradan ayrılırken buraya özgü yöresel hediyeler satın alabilirsiniz.

Bansko Kayak Merkezi

Bulgaristan ülkesinde Pirin Dağları üstünde kurulu olan bu şehirde kışın kayak keyfi yaşamak için Bansko Kayak Merkezi tercih edilebilir. Erken rezervasyon imkanı ile uygun fiyatlara konaklama için yer ayırtarak Bulgaristan’ın bu güzel kentinde unutulmaz bir kış geçirebilirsiniz. Bansko’da kışın kayak keyfi dışında doğa yürüyüşleri ve tırmanışlar da yapabilirsiniz.

Bansko’ya gitmek için İstanbul havaalanından önce Sofya’ya aktarmasız olarak geçiş yaparsınız. Sofya’ya geçtikten sonra 160 km sonra Bansko kasabasına ulaşabilirsiniz. Turizm açısından da gelişmiş olan Bansko’da yemek için Slav usulü Akdeniz Mutfağı, Osmanlı lezzetleri ve Avrupa yemeklerini tadabilirsiniz. Buradan ayrılırken biblo, kaşkaval, gül kokulu parfümler satın alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.


HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2