KAYIT     İLETİŞİM



Orta Avrupa Turları

Merhaba Seyahat Severler! Sizleri muhteşem bir Orta avrupa davet ediyoruz. SSC Turizm'in 12 ay boyunca yapmış olduğu uçaklı ve otobüslü Orta Avrupa turları ile , unutulmaz anılar biriktireceğiniz, tarih, kültür ve lezzetle dolu bir yolculuğa davet ediyoruz.

Uçaklı Orta Avrupa Turları : Uçaklı Avrupa turlarımızda en uygun fiyatlarla Prag Viyana ve Budapeşteyi Gezebilirsiniz.

Otobüslü Orta Avrupa Turlarımızda ekstra Turlarımız dahil olarak Bulgaristan, Sırbistan, Avusturya, Macaristan ve Çek Cumhuriyetini gezebilirsiniz.

Orta Avrupa, tarihi zenginlikleri, kültürel çeşitliliği ve doğal güzellikleriyle ünlü bir bölgedir. Orta Avrupa turları, bu benzersiz destinasyonların gizemini çözmek isteyen gezginlere kapılarını açıyor. İşte Orta Avrupa'nın büyülü rotalarına bir bakış.

Prag'ın Masalsı Atmosferi: Orta Avrupa'nın kalbinde, Vltava Nehri'nin kıyısında yer alan Prag, Gotik mimarisi, tarihi atmosferi ve benzersiz güzellikleriyle büyüleyici bir şehirdir. Bu yazıda, sizleri tarihi ve masalsı Prag'ı keşfetmeye davet ediyoruz .Gezilebilecek başlıca turistik yerleri Charles Köprüsü ve Vltava Nehri,Astronomik Saat ve Eski Şehir Meydanı,Hradčany Bölgesi ve Prag Kalesi,Lennon Duvarı ve Sanat Sokakları,Yüzen Restoranlar ve Nehir Turu,

Geleneksel Çek Mutfağı:

Guláš (Gulas): Et ve acı biber içeren bir tür et yemeği.

Trdelník: Şeker ve cevizle kaplanmış, ateşte dönen bir çubukta pişirilen tatlı bir hamur işi.

Smažený Sýr: Ekmek kızartması üzerine konan eritilmiş peynir, genellikle patates salatası ile servis edilir.


Budapeşte'nin Termal Zevkleri: Macaristan'ın başkenti Budapeşte, tarihi termal banyoları, Buda Kalesi ve balıkçı kulesi gibi etkileyici yapılarıyla dikkat çeker. Gün batımında Zincir Köprüsü'nden şehri izlemek unutulmaz bir deneyim sunar. Ayrıca gezilebilecek yerler ,Buda Kalesi,Zincir Köprüsü,Parlamento Binası,Kışlık Saray,Küçük İstanbul Sokağı,Szechenyi Termal Banyoları,Dohány Sokağı Sinagogu,Macar Ulusal Müzesi,Yeni Görsel Sanatlar Müzesi,Macar Opera Binası

 Geleneksel Macar Mutfağı:

Gulyás (Gulyásleves): Bu, etli bir çorba türüdür ve Macar mutfağının simgelerinden biridir.

Paprikaş (Pörkölt): Etin baharatlı bir sos içinde pişirildiği bir et yemeğidir.

Lángos: Hamur işi bir tabanın üzerine sarımsak, tuz, yoğurt veya peynirle servis edilen bir tür kızarmış ekmektir.

Avusturya'nın başkenti Viyana, tarihi zenginlikleri, sanat ve müzikle dolu atmosferi, zarif mimarisi ve benzersiz kültürüyle dünya çapında ünlü bir şehirdir. Bu yazıda, Viyana'nın büyüleyici atmosferini keşfetmek için yapılan bir turun izlenimlerini paylaşacağızHofburg İmparatorluk Sarayı, Belvedere Sarayı ve Bahçeleri,Stephansdom,Schönbrunn Sarayı ve Bahçeleri,Naschmarkt ve Lezzet Durakları,Sanat Tarihi Müzesi,Prater Eğlence Parkı,Mozart ve Klasik Müzik.

En uygun fiyatlarla otobüslü ve uçaklı tur seçenekleri ile sizleride orta avrupa turlarımızda görmek isteriz.

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2