KAYIT     İLETİŞİM

 • Antalya Çıkışlı Kuzey Yıldızı Doğu Karadeniz ve Batum Turu

  Tadı damağınızda kalacak Kuzeyin Yıldızı olan Karadeniz’i yaşamaya ne dersiniz!
  -%45
  7 Gün
  Otobus
  1.099TL
  1.593,55TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Antalya Çıkışlı Rüya Gibi Doğu Karadeniz Batum Turu

  Kendinizi rüyada hissedeceğiniz, her anını ve her tadını unutamayacağınız Antalya Çıkışlı Rüya Gibi Doğu Karadeniz Batum Turumuza sizleri de bekliyoruz.
  -%45
  8 Gün
  Otobus
  1.299TL
  1.883,55TL
  Kişi Başı
  Detaylar


Antalya Çıkışlı Karadeniz Turları
SSCTur Her hafta Antalya kalkışlı karadeniz turları düzenlemektedir. otobüslü karadeniz turları ve karadeniz tur fırsatları için isterseniz online satın alabilir isterseniz çağrı merkezimizden satın alabilirsiniz. Antalya çıkışlı Doğu karadeniz turlarımız ile Amasya, Sinop, Samsun, Tokat, Ordu, Giresun, Gümüşhane, Trabzon, Rize ve Artvin İllerimizde bulunan yaylaları şelaleleri geziyor en güzel yemeklerini yiyor ve kemençe ve tulum ile horon oynuyoruz.
Karadeniz turlarımızda eğlenceyi zirve yaptırıyor tipik karadeniz insanlarını tanıma imkanı sunuyoruz. Karadeniz turlarında Uzungöl, Ayder yaylası, Tomara Şelalesi, Ferhat ile Şirin, Amasya Yalı Boyu evleri, Perşembe Yaylası, Kümbet Yaylası, Borçka Karagöl, Çimçiva, Çeçeva Köyü, Fırtına Deresi, Şenyuva, Gito Yaylası, Şimşir Ormanları, Badara Yaylası, Cad Vadisi, Gürcistan Batum Şehri, Trabzon Sümela Manastırı, Hamsiköy ve Sütlacı, Torul Cam Teras, Karaca Mağarası, Samsun bandırma Vapuru, İlk Adım Anıtı, Gazi Müzesi, Sinop Cezaevi, Sinop Kalesi, Ordu Boztope gibi birçok önemli noktalarıda gezip görme İmkanına sahip olacaksınız.
Gaygana, Mıhlama, Laz Böreği, Mısır Ekmeği, Turşu Kavurma, Kaldirik, Akcaabat Köfte, Kırmızı Benekli Alabalık, Pestil Köme, Fındık, Kestane Balı, mısır, Yatık Döner Pide Çeşitleri gibi birçok yöresel lezzetleri tama imkanına sahip olacaksınız.

Karadenize Ne Zaman Gidilir
Muhteşem doğası ve sayamayacağınız kadar çok yeşilin tonlarına sahip olan karadeniz mavisi ve Yeşili ile sizleri büyüleyecektir, her mevsim başka güzelliğe sahip olan karadeniz için Yılbaşı tatili için düşünebilirsiniz Ocak ayında karadan adam festivali, bahar ayları başka güzel yazın tadı bir başka güzel oluyor, karadeniz gezisinde ihtiyacınız olan sadece sanş her an yağmur yağabilir ama bu yağmur Nisan Mayıs ayındaki gezinizde hiç karşınıza çıkmayabilir veya Yaz aylarında karşınıza çıkabilmektedir. Yaz aylarında dahi olsanız yaylalarda kazak mont yanınıza almanızı tavsiye ederiz çünkü yorgansız uyumanız nerede ise imkansızdır.

HAKKIMIZDA

SSC Tur seyahat acentası olarak 15 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

info@ssctour.com
0850 222 87 72
Hasanpaşa Mahallesi, Fahrettin Kerim
    Gökay Caddesi, No: 39-41/12 Kadıköy
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.