KAYIT     İLETİŞİM

 • Doğu Ekspresi Türkiye'nin Çatısı Van Kars Erzurum Turu (uçakla Gidiş Dönüş)

  Van'ın Kars'ın ve Erzurum’un Tüm Güzelliklerini Sizlere Sunuyoruz. Gidiş, Dönüş Uçak Biletleri Dahil, Kars Erzurum Doğu Ekspresi Tren Bileti Dahil
  -%37
  4 Gün
  Ucak
  1.690TL
  2.315,30TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • FIRSAT

  Yılbaşı Özel Uçaklı Van Kars Sarıkamış Erzurum Turu 2022

  Vanda Kahvaltı ve Akdamar Adası Kars'da Kafkas Gecesi ve Yılbaşı Eğlencesi, Çıldır Gölü, Ani Harabeleri, Sarıkamış Kayak Merkezi ve Şehitlik, Erzurum Çifte Minareli…
  -%45
  4 Gün
  Ucak
  1.790TL
  2.595,50TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Dolu Dolu Doğunun Hazineleri Erzurum Kars Van Tunceli Kemaliye Turu (6 Gece Otel Konaklamalı)

  SSC Tur Farkıyla Sizleri Doğu'nun Hazinelerini Keşfetmeye Davet Ediyoruz. Sivas, Tunceli, Kemaliye, Van, Erzurum, Kars, Elazığ, Tatvan, Ağrı Dağı, Bingöl
  -%55
  9 Gün
  Otobus
  1.890TL
  2.929,50TL
  Kişi Başı
  Detaylar


Doğu Ekspresi Turları

 Doğu Ekspresi Gezileri Nedir?

 Doğu ekspresi yolculukları son zamanlarda oldukça popüler bile hale gelmiştir. Doğu ekspresi deneyimi kazanabilmek adına ister uzun bir tren yolculuğu ister hızlı bir uçak yolcuğu tercih edebilirsiniz. Kış aylarında görenleri kendine hayran bırakan doğu ekspresi çevre illerde konaklama yer sıkıntısı bile zaman zaman yaşatabiliyor. Ancak sizi uzun ve muhteşem bir gezintiye çıkaran doğu ekspresinin özellikle grup halinde gidildiğinde oldukça eğlenceli olduğunu biliyoruz. Kış aylarında beyaza bürünen yollarda doğa fotoğrafları çekebileceğiniz harika bir yer olduğundan Doğu Anadolu Turları çok popüler hale gelmiş durumdadır.

 Doğu Ekspresi Turu Uçak İle Yapılabilir mi?

 Ssc Tur güvencesi ile Erzurum Kars ve Van şehirlerinde 3 gece 4 gün lüks otellerde konaklamalı bir gezi yapabilirsiniz. Doğu Anadolu Bölgesine Türkiye'nin çatısı desek yanlış olmaz. Birbirine bağlanan yüksek dağları ,virajlı yolları, taş, kum ve kerpiç yapıları ile görenleri her seferinde kendine hayran bırakan Türkiye'nin otantik mozaiği denilen Doğu Anadolu mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerlerin başında gelmektedir.

 İstanbul'dan gezinin başlandığı Van ile uçak ile seyahatiniz gerçekleştirilecektir. Gezinizin sonlandığı Erzurum'dan İstanbul'a da hava yolu ile sağlayacaksınız. Van ilinde sabah kahvaltısı ile ile başlayan geziniz, Tuşpa Kalesi, Akdamar Kilisesi ve Van Deniz turu ile devam edecek ve konaklamanız gün sonunda Van otellerinde olacaktır.

 Bundan sonraki gurme turu gezi rotası ise şu şekilde olacaktır: Muradiye Şelalesi, Tendürek Dağı, İshakpaşa Sarayı. Konaklama Kars otellerinde olacaktır. 3. gün gezi rotasında Ani Harabeleri, Kanlı Tabya ve Kafkas gecesi olacaktır. 4. gün ise Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi, Sarıkamış Şehitliği ve Fethiye Cami gezilerek son bulacaktır. Bu gezinin ardından hızlı bir uçak yolculuğu da sizleri beklemektedir. Yalnızca 3 - 4 gün ancak bilgi birikimi ve deneyimlediğiniz bu görsel şölen ile bu yerleri illeri ve tatları yeniden görmek isteyeceksiniz. Butik turların avantajlarından biri olan yalnızca tanıdık grup ile gitme tercihinde bulunabilirsiniz. Bu sayede aileniz ve arkadaşlarınız ile unutulmaz anlar biriktirebilirsiniz.

 Özellikle Kafkas Bölgesi tüm dünya tarihini derinden etkilemiş 1. Dünya Savaşına ait birçok ögeyi barındırması sebebi ile her yıl yüzlerce yurtdışından gelen turisti de ağırlamaktadır. Eğer siz de daha önce bu bölgeleri görmemişseniz yıl içerisinde hafta sonunuzu daha verimli geçirmek adına bu tür butik gezilere katılabilirsiniz. Detaylı bilgi alabilmek için Ssc Tur telefon numarasını arayabilir ya da internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

HAKKIMIZDA

SSC Tur seyahat acentası olarak 15 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.