KAYIT     İLETİŞİM

Dubai Turları

Hangi mevsimde olduğunuzun bir önemi olmadan her mevsim tatil yapabileceğiniz ender yerlerden biri Birleşk Arap Emirliklerinin en görkemli ve modern şehri diyebileceğimiz Dubai, size unutamayacağınız bir tatil fırsatı sunmak için sizi bekliyor. Dubai'de geçireceğiniz tatilin hafızalarınıza kazınacağından emin olabilirsiniz. SSCtur olarak Dubai'nin cazibeli yaşamını sizlerin hizmetine sunmaya hazırız. Sizler için hazırladığımız Dubai Turları sayesinde tahmininizden de fazla renkli, hareketli ve ihtişamlı olan Dubai'yi gezerken çok fazla görülmeye değer yerlerin olacağını kendiniz de fark edeceksinizdir.

Dubai turunuza Emirates Towers'ı görmekten başlayabilirsiniz. Büyüleyici bir mimari yapıya sahip olan Emirates Towers'ın çatıları üçken şeklindeki bu kuleler dış yapısı komple cam kaplamadır. Özellikle güneş batarken görülmesi gereken bu kulelerin o andaki görüntüsü tam bir kızıl aleve benzemektedir. Ve bu görüntüyü başka hiç bir yerde göremeyebilirsiniz.

Dubai ziyaretçilerin oldukça ilgisini çeken bir diğer yapı ise 7 yıldızlı Burj Al Arab'tır. Bu oteli özel ve cazibeli kılan en önemli yanı iç yapısının tamamen altın kaplama olmasıdır. Bu otelde yer alan çok nezih restoranlarda yemek yerken kendinizi kraliyet ailesinden biriymiş gibi hissedeceksinizdir. Buna benzer birçok ihtişamlı yapıların bulunduğu Dubai'de mutlaka görmeniz gereken diğer yerlerden en önemlilerini sıralamak istersek Modern İslam mimarileri arasındaki en gösterişli yapılarından biri olan Jumeirah Camii'dir. Yalnız size tavsiyemiz burayı özellikle gece tüm ışıklandırmalarının yandığı zaman görmenizdir. Bir diğeri ise koyunu su taksisi ile dolaşabileceğiniz Dubai Creek'dir. Bu gezinti esnasında da Dubai Ulusal Banka binasını ve Ticaret ve Sanayi Odası binasını göreceksinizdir. Özellikle bu gezinti sırasında muhteşem fotoğraf kareleri yakalayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Dubai'ye kadar gelip de buralarda alış veriş yapamamak asla olmaz. Özellikle Altın ve Baharat Çarşısı'na mutlaka uğramalısınız. Altın çarşısındaki altınmatikleri görünce biraz şaşırabilirsiniz. Baharat Çarşısındaki envai çeşit baharatların albeniliğine kapılacağınızdan emin olabilirsiniz. Dubai'yi tam anlamıyla hissedeceğiniz Abu Dhabi&Central Souq ve Çöl Safari turları mutlaka katılmanız gereken etkinlikler arasında olmalıdır.

Bütün bu güzellikleri muhteşem bir deniz keyfiyle taçlandırmak isteyebilirsiniz. Jumeirah Plajı bu anlamda sizi tatmin edecektir. Deniz keyfinin yanı sıra plajda keyifli gezintiler de yapabilirsiniz. Bayanlara özel plajlarının olması Dubai'nin başka bir avantajıdır da diyebiliriz. Eğer bu saydığımız güzellikleri siz de yaşamak isterseniz, biz SSC Tur olarak bunların hepsini en güzel halleriyle size yaşatmaya hazırız.

HAKKIMIZDA

SSC Tur seyahat acentası olarak 19 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2