KAYIT     İLETİŞİM2024 Yılbaşı Turları

SSC Tur olarak her geçen zamanda siz değerli misafirlerimizin ülkemizin daha fazla güzelliklerini görebilmesi için yeni tur programları düzenlemekteyiz. Düzenlediğimiz bu turlar sayesinde gezip görmek istediğiniz yerleri hem daha ekonomik hem de daha kolay bir şekilde gezip görebilme şansı yakalayabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere özellikle yaklaşmakta olan Yılbaşı Turlarından bahsedeceğiz. Kalkış noktası Ankara olarak belirlenen turlar sayesinde birbirinden güzel görülmesi gereken yerleri görebilme şansı yakalayabilirsiniz. Tur sırasında siz misafirlerimiz için mevcut olan özel hizmetlerimiz sayesinde hem rahat bir seyahat edebilirsiniz hem de gidilecek yer ile ilgili görülmesi gereken her noktayı görebilme şansı yakalayabilirsiniz. İsterseniz gelin Yılbaşı Turları seçeneklerine birlikte göz atalım;

Yurtiçi Yılbaşı Turları

SSCTur sizler için özenle hazırlamış olduğu uçaklı ve otobüslü yurtiçi tur fırsatları ve yılbaşı turu erken rezervasyon fırsatları sunmaktadır, Yılbaşı özel Doğu Ekspresi Kars Van Erzurum Turu, Yılbaşı Özel Uçaklı Doğu Ekspresi Turları, Yılbaşı Özel Uçaklı Gap Turları, Yılbaşı Özel Karadeniz Batum Turları, Yılbaşı Özel Kapadokya Turları, Yılbaşı Özel Uludağ Turları, Yılbaşı Özel Kartalkaya Turları, Yılbaşı Özel Kartepe Turları, Yılbaşı özel Kayak Turları özenle hazırlanmış turlarımızdır, her bölgede farklı eğlenceler ve Yılbaşı balosu eğlenceleri bizleri bekliyor.

Yılbaşı Karadeniz Batum Turu

İstanbul ve Ankara başta olmak üzere birçok ilden otobüs ve uçakla hareketle ülkemizde pek çok yere tur programlarının yanı sıra yurtdışına da turlar vardır. size kalan sadece bu tur programlarından istediğinizi seçmektir. İsterseniz günübirlik turlarla kendinize kısa bir tatil imkanı sunabilir isterseniz de konaklamalı turları tercih edebilirsiniz. Özellikle özel günlerde nasıl bir program yapacağına karar veremeyen misafirlerimiz için muhteşem seçeneklerimiz mevcuttur. Örneğin yaklaşmakta olan yılbaşı için hala bir programınız yoksa SSCtur olarak size cazip tekliflerimiz olacaktır. Yılbaşında eğer sizde sevdiklerinizle özel bir an yaşamak isterseniz kış aylarında yağan kar ile büyüleyici bir manzaraya sahip olan Karadeniz bölgesinde yer alan Trabzon, Rize, Batum gibi yerleri tercih edebilirsiniz. Buralarda yer alan konaklar, yaylalar, manastırlar bir çok kişi tarafından hep merak edilen yerlerdir. Burada düzenlenecek olan muhteşem bir yılbaşı eğlencesi ile unutamayacağınız anlarınıza bir yenisini ekleyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Yılbaşı Gap Turu

Gap tutunun hayatınıza katacaklarıyla bütün bir yıl turun etkisi altında kalacaksınız. Güneydoğu Anadolu Bölgesi herkesin de bildiği üzere birçok kültüre sahip bir bölgedir. Tarihi ile ülkemizde oldukça önemli bir yere sahip olan Diyarbakır, özellikle surları, burçları, camileri, hanları ile oldukça görkemli bir mimari yapıya sahiptir. Peygamberler şehri olarak da bilinen Şanlıurfa, Güneydoğu Anadolu bölgesine gelip de görülmeden gidilmemesi gereken en nadide illerimizden sadece bir tanesidir. Özellikle balıklarıyla ün kazanmış balıklı göl her zaman ziyaretçilerin vazgeçilmezi olmuştur.

Yılbaşı Kapadokya Turu

Peribacalarını isterseniz bir de SSCtur eşliğinde görün. Kapadokya denilince ilk akla gelen her ne kadar peri bacaları olsa da bunun dışında da birçok güzelliğe sahip bir yer olan Kapadokya'da unutamayacağınız bir yılbaşı gecesi geçirmek kim istemez ki.
Yukarıda sadece birkaç tanesinden bahsettiğimiz SSCtur'un düzenlediği Ankara Çıkışlı turlara çok daha fazlasını ekleyebiliriz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi sadece yurt içiyle sınırlı kalmayıp yurt dışı turlarda tercih edebilir ve dilediğiniz şekilde seyahat edebilirsiniz. Seyahat tamamen bir tercih meselesi olduğu için SSCtur olarak siz değerli misafirlerimize çok farklı seçeneklerle tur programları düzenlemekteyiz. Yavru Vatan Kıbrıs özellikle Türkiye'den çok fazla ziyaretçi almaktadır. Biz de bunu göz önünde bulundurarak Ankara çıkışlı turlarımız arasında Kıbrıs Turlarına da yer verdik.


HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2