KAYIT     İLETİŞİM

 • Kurban Bayramı Özel Kapadokya Ihlara Vadisi Ve Hacı Bektaş Turu (1 Gece Otel Konaklamalı)

  Rengarenk bitki örtüsü ile kimi zaman bir harikalar diyarını, kurak ve çorak görüntüsü ile kimi zaman bir çölü, dünyanın hiç bir yerinde bulunmayan peribacaları…
  -%50
  3 Gün
  Otobus
  2.990TL
  4.485TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Kapadokya Ihlara Vadisi Ve Hacı Bektaş Turu (1 Gece Otel Konaklamalı)

  Rengarenk bitki örtüsü ile kimi zaman bir harikalar diyarını, kurak ve çorak görüntüsü ile kimi zaman bir çölü, dünyanın hiç bir yerinde bulunmayan peribacaları…
  -%50
  3 Gün
  Otobus
  2.790TL
  4.185TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Kapadokya Ihlara Vadisi Ve Ürgüp Göreme Turu (2 Gece Otel Konaklamalı)

  Güzel Atlar Ülkesi Kapadokya’da Peri Masalı Bir Tatil Sunuyoruz. Mistik ve Tarihi Dokusuyla Başınızı Döndürecek Bir Rüya Sizleri Bekliyor.
  -%65
  4 Gün
  Otobus
  3.990TL
  6.583,50TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Ankara Çıkışlı Kapadokya Ihlara Vadisi Ve Ürgüp Göreme Turu (2 Gece Otel Konaklamalı)

  Güzel Atlar Ülkesi Kapadokya’da Peri Masalı Bir Tatil Sunuyoruz. Mistik ve Tarihi Dokusuyla Başınızı Döndürecek Bir Rüya Sizleri Bekliyor.
  -%65
  3 Gün
  Otobus
  4.990TL
  8.233,50TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Ankara Çıkışlı Kapadokya Ihlara Vadisi Ve Hacı Bektaş Turu (1 Gece Otel Konaklamalı)

  Rengarenk bitki örtüsü ile kimi zaman bir harikalar diyarını, kurak ve çorak görüntüsü ile kimi zaman bir çölü, dünyanın hiç bir yerinde bulunmayan peribacaları…
  -%50
  2 Gün
  Otobus
  2.790TL
  4.185TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Ankara Çıkışlı Günübirlik Kapadokya Turu ( Balon İzleme Dahil)

  Anadolu'nun Bozkırında Ama Farklı Bir Hayal ve En Eski Uygarlıklarından Bir Tanesi… Fantastik Öykülerin Düşsel Mekânı Kapadokya (Cappadoci̇a)… Olağanüstü Coğrafi…
  -%35
  1 Gün
  Otobus
  890TL
  1.201,50TL
  Kişi Başı
  Detaylar


Kapadokya Turları
Ülkemizin her bölgesinde ayrı güzelliklerin olması güzel ülkemizi daha da güzelleştirmektedir. İç Anadolu Bölgesini güzelleştiren en nadide yerlerden biri de Kapadokya'dır diyebiliriz. En fazla doğal güzellikleri ile dikkat çeken bu yerin bugünkü görünümü, tamamen zamanla oluşan doğal olaylar sonucudur. Kapadokya'daki Peri Bacaları, bu bölgedeki volkanik dağlarlardan püsküren lavların doğa olaylarıyla girdiği etkileşim sonucu oluşmuştur. Kapadokya denilince ilk akla gelen şey hiç bir yerde eşi benzeri görülmeyen peri bacalarıdır. Tüm dünyada adından söz ettiren bu peri bacalarına ev sahipliği yapan Kapadokya sahip olduğu bu güzellikler ile her sene milyonlarca ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Tarihi geçmişine baktığımız zaman çok çeşitli medeniyetler görmüş olan Kapadokya, UNESCO tarafından da kültürel miras listesine eklenmiştir. SSC Tur ile Kapadokya'da görülmeye değer, yaşanmaya değer ne varsa yaşayıp bu nadide şehri daha yakından tanıyabilirsiniz. Kapadokya Turları Kredi kartına 18 Taksit İmkanı sunuyoruz.
Kapadokya turlarımız her hafta Perşembe gecesi kalkışlı olup bu turumuzda iki gece otel konaklaması vardır dönemine göre bazı aylarda Konya Kapadokya turu olarak geçer bazı aylarda ise Kapadokya Erciyes olarak adlandırılır. en çok tercih edilen ve neredeyse yılın 12 ayı her hafta cuma akşamları düzenlenir ve bu turumuzda Ihlara vadisi derbent gevercinlik göreme açık hava müzesi başta olmak üzere gezilir ve turumuz Hacı Bektaşi Veli türbesinin ziyareti ile sonlandırılmaktadır. İstanbul Çıkışlı Kapadokya Turları, Kocaeli Çıkışlı Kapadokya Turları, Sakarya Çıkışlı Kapadokya Turları, Düzce Çıkışlı Kapadokya Turları, Bolu Çıkışlı Kapadokya Turları, Bursa Çıkışlı Kapadokya Turları ve Eskişehir Çıkışlı Kapadokya Turları yer almaktadır. Güzel Atlar diyarı Kapadokya turlarını web sayfamızdan online satın alabilirsiniz veya satış acentelerimizden veya Çağrı merkezimizden 0850 222 8772

Kapadokya Turlarıyla Keşfe Çıkın
Bu güne kadar Türkiye'nin pek çok şehrini karış karış gezmiş olsanız bile Kapadokya'da bir tura çıkmamışsanız keşfedecek daha çok şeyiniz var demektir. Burada yapacağınız, göreceğiniz ve tadacağınız o kadar farklı alternatifler var ki tatilinizin hiçbir anı boş geçmeyecektir. Özellikle bir kültür turu yapmak isteyenlerin odak noktası olan Kapadokya, ziyaretçilerini her yönden hayran bıraktığı için buraya bir kere gelen mutlaka sonra yine gelmek istiyor. Tüm yıl boyunca eşinize dostunuza anlata anlata bitiremeyeceğiniz bu tur sonrasında hayatınıza çok şey katmış olacaksınız. Fotoğraf meraklılarının en güzel fotoğraf karelerini yakalayacağı nadir yerlerden biri olan Kapadokya siz değerli misafirlerini bekliyor.

Kapadokya'da Görülecek Yerler
Kapadokya geziniz sırasında dikkatinizi çekecek yeryüzü şekillerinin yanı sıra yer altı şehirleri de oldukça etkileyici olacaktır. Burada görmenizi şiddetle tavsiye edeceğimiz en önemli yerler; Göreme ve Göreme Açık Hava Müzesi, Çarıklı Kilise, Asmalı Konak, Sinassos, Uçhisar, Ürgüp, Onyx Taş Atölyesi, Çavuşin, Paşabağı, Avanos, Dervent Vadisi, Hacı Bektaş-i Veli Türbesi, Kızlar ve Erkekler Manastırı, Aziz Basil Kilisesi, Elmalı Kilise, Aziz Barbara Kilisesi, Yılanlı Kilise, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Karanlık Kilise, Tokalı Kilise gibi yerler olacaktır.

Kapadokya'da Yapılacak Şeyler
Kapadokya'dayken yapabileceğiniz birbirinden farklı ve zevk alabileceğiniz etkinlikler vardır. Örneğin Avanos'da oldukça meşhur olan çömleklerinin yapıldığı çömlek atölyesine giderek sizde hatıra olarak saklayabileceğiniz bir çömlek yapabilirsiniz. Çömlek atölyelerinde geçirdiğiniz bu zevkli anlardan sonra bir halı atölyesi ziyaretinde bulunup kendi emeğinizin ürünü olacak küçük bir halı dokuma şansı yakalayabilirsiniz. Burada yapmaktan zevk alabileceğiniz en güzel etkinliklerden biri de bölgede yetiştirilmiş üzümlerden yapılan şarapların yapıldığı şarap atölyelerini gezip dolaşabilirsiniz. Buradaki şaraplardan bir tane de tatil dönüşünde eşinize dostunuza hediye etmek amacıyla alabilirsiniz.

Kapadokya'da Balon Turu Keyfi
Şimdiye kadar Kapadokya'yı hep gezip dolaşarak gördünüz. Dilerseniz gördüğünüz bu güzelliklerin hepsini bir de havadan görün. Özellikle sabahın erken saatlerinde düzenlenen balon turları sayesinde hayatınızda hiç unutamayacağınız bir anınız olacaktır. Bu balon turlarının çok erken saatlerde yapılmasının bir amacı da güneşin doğuşunu yakalamak içindir. Bu saatlerde peri bacalarını görmek büyük bir ayrıcalıktır diyebiliriz. Bu güne kadar böyle bir manzarayı hiçbir yerde görmediğinizden o anda emin olacaksınız.

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2