KAYIT     İLETİŞİMEskişehir Çıkışlı Doğu Karadeniz ve Batum Turları
Ssctur Eskişehir Çıkışlı Karadeniz Turları ile her hafta ister otobüs ile isterseniz Uçak ile Karadeniz turlarına katılabilirsiniz. Uygun fiyat ve Kredi kartına 18 taksit İmkanı sunan ssctur ile karadenizi gezmeye değil yaşamaya davet ediyoruz.
Karadeniz Yemekleri; Akçaabat Da Köfte, Fırtına Deresinde Kırmızı benekli Alabalık, Hamsiköyde Sütlaç, Sinopda Mantı, Samsunda Pide, Rizede Kurufasulye Yemje imkanına sahip olacaklar.
Karadeniz Gezilecek Yerler; Sinop Cezaevi, Samsun Bandırma Vapuru, Ordu Boztepe ve Perşembe Yayalası, Giresun Kümbet Yaylası ve Tamzara Mahallesi, Gümüşhane Karaca Mağarası ve Tomara Şelalesi, Trabzon Uzungöl ve Karastel yaylası, Rize Ayder Gito ve Badara Yaylaları Fırtına Deresi, Artvin Borçka Karagöl ve Mençune Şelalesi, Gürcistan Batum Şehri, Amasya Ferhat ile Şirin Kral Kaya Mezarları, Tokat Atatürk Evi, Çorum Leblebisi
Batum; Gürcistan ülkesinin Turistlik bir Şehri olan Batum Türklerin çokça yaşamış olduğu ve Türkiye'de Hopa İlçesine Sınır olan bir şehirdir, Şehirde gezilecek bir çok yer bulunmaktadır Özellikle ise Çoruh Nehri, Batum Bulvarı, Ters Ev, Gonio Kalesi, Avrupa Meydanı, Medea Heykeli, Piazza Meydanı, Astronomik Saat, Alfabe Kulesi, Tiyatro Meydanı, Orta Cami, Ali ve Nino Heykeli, Saat Kulesi, Vaftiz Heykeli, Dönme Dolap ve Casino Şehridir. Gece hayatının çok hızlı olan şehirde oldukça lüks otellerde bulunmaktadır.

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2