KAYIT     İLETİŞİMİzmirden Karadeniz ve Batum Turları
İzmir Çıkışlı Karadeniz turları için SSCTur her hafta 5 farklı proğram ile Karadeniz ve Batum turları düzenlemektedir. İzmir'den Doğu Karadeniz Batum turlarına katılabilir Yeşil ve Maviyi hiç bu kadar yakından görmemiş olduğunuzu farkedeceksiniz. Yeşil karadeniz derler her ilde yeşilin çok farklı tonlarını göreceksiniz ve her gördüğünüz ilde hayretler içerisinde kalacaksınız. SSCTur İzmir çıkışlı karadeniz turlarında kredi kartına 18 taksit imkanı sunmaktadır. 
Karadeniz turları ile özellikle Ayder yaylası, Uzungöl, Karastel yaylası, Lustra Yaylası, Kümbet Yaylası, Perşembe Yaylası, Badara Yaylası, Tomara şelalesini, Sinop Cezaevini, Amasya Kral Kaya Mezarlarını, Ferhat ile Şirin su Kanallarını, Borçka Karagöl, Ordu Boztepe, Gümüşhane Karaca Mağarasını, Torul Cam Teras, Gito yaylası, Çat vadisi, Çimciva, Zil Kale, Palovit Şelalesi, Fırtına Deresi, Çayeli Çeçeva Köyü, Tokat, Tamzara Mahallesi, Sümela Manastırı, Hamsiköy, Zigana Geçidi Samsun İlk Adım Anıtı başta olmak üzere birçok destinasyonu gezip görmek yeni kişiler ile tanışma imkanı bulacaksınız.
Karadeniz Yemekleri Ege bölgesinin zeytinyağlı yemeklerinin tam tersine bol bol tereyağlı yemeklerle karşılaşacaksınız, Mıhlaması, Köftesi, Kırmızı Benekli Alabalık, Kuymak, kaygana, Fındık, Pestil, Köme, Yatık Döner, Kuru Fasulye, Gara Pançar Çorbası, Turşu kavurması, Mısır Ekmeği, Laz Böreği (tatlı) gibi bir çok farklı tatları yeme imkanı sunuyoruz.
İzmir Çağrı Merkezimiz: 0232 935 68 78


Karadeniz Turu
Karadeniz Turları Otobüslü karadeniz turu, Uçaklı Karadeniz turu, Kısa karadeniz turu, Uzun karadeniz turu, Bayramda karadeniz turu, Kurban bayramı özel karadeniz turu, Ramazan bayramı özel Karadeniz turu, Yılbaşı özel karadeniz turu, 23 nisan özel karadeniz turu, 1 mayıs özel karadeniz turu, 19 mayıs özel karadeniz turu.
SSCTur İzmir Çıkışlı Karadeniz ve Batum turlarını Kredi kartına 18 Taksit İmkanı sunmaktadır. Ödemeleriniz Havale Eft veya Kredi kartınıza 2,3,4,6,9,12,18 Taksit İmkanlarından da Yararlanabilirsiniz.
İzmir Çıkışlı karadeniz turu için erken rezervasyon fırsatları her sene kasım ayında başlar ve nisan ayına kadar devam eder, Erken rezervasyon döneminde %60 İndirim + 18 Taksit İmkanından yaralanabilir aynı zamanda %30 Kaparo vererek hem indirimden faydalanıp geri kalan ücreti ise tura katılmadan son 30 gün içerisinde tamamlayabilirsiniz. İzmirden her hafta otobüslü karadeniz turu fırsatları her hafta cuma cumartesi pazar akşamları hareket etmektedir, Haziran Temmuz ve Ağustos Aylarında Uçaklı karadeniz turları düzenlenmektedir. SSCTur isterseniz sizlere özel olarak hem Otobüslü hemde Uçaklı karadeniz turları düzenlemektedir.

Karadeniz Müzikleri
Karadeniz halkı genel olarak Kemençe ve Tulum ile Müziklerini oluştururlar fakat karadenizin deniz göremeyen yukarı kesimlerinde ise Davul ve Zurna ilede özellikle düğün yapılmaktadır. Karadeniz halkının zeki olması hiç düşünmeden konuşması müziklerinede yansımaktadır atma türkileri veya kolayca yaşananları anında mısralara dökerek şarkı yapabilmektedirler. Karadenizde Horon ikiye ayrılmaktadır Kemençe ile horon Hızlı oynanmaktadır fakat Tulum ile oynanan horon daha yavaş ve şarkılar eşliğinde oynanır.

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2