KAYIT     İLETİŞİMAnkara Çıkışlı Karadeniz Turu
Ssctur Olarak Ankaramız Başkentimizden otobüs ve Uçakile Karadeniz turları düzenliyoruz, otobüs ile karadeniz turumuza yolculuğumuz Kızılay meşrutiyet caddesi üzerinde bulunan merkez ofisimiz önünden başlıyoruz. Ankara Çıkışlı Karadeniz Turlarımız Nisan Ayında Başlamakta olup Mayıs Ayında Karadeniz Turu , Haziran Ayında Otobüslü ve Uçaklı Karadeniz Turu, Temmuz Ayında Uçaklı ve otobüslü Karadeniz Turu Ağustos Ayında da Devam etmektedir, Eylül ve Ekim Aylarında ise Sadece otobüs ile Karadeniz turu düzenlenmektedir. Ankara Çıkışlı Yılbaşı Özel Doğu Karadeniz Batum Turu ve Ramazan ve Kurban bayramı Özelde Karadeniz turları Düzenlenmektedir. her sene Ocak ayında Rize ilimizde bulunan Ayder Yaylasında Kardan Adam Festivali düzenlenmektedir ve Ssctur Bu festival için tur düzenliyor. Karadeniz Turu satın almak için haftanın yedi günü açık olan Kızılayda bulunan satış ofisimize gidebilir, Online satın alabilir veya Çağrı merkezimizden satın alabilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız 0312 666 36 39

Ankara Çıkışlı Doğu Karadeniz ve Batum Turları
Karadenizi doya doya gezmek ve aynı zamanda bir başka ülkeyi Gürcistanı Görme İmkanı bulmak için doğu karadeniz ve Batum turlarına katılmanız gerekmektedir, Erken rezervasyon karadeniz turları ile %30 peşin ödeme yaparak geri kalan %70 ödemenizi tura katılmadan bir ay öncesine kadar ödeme imkanı tanıyoruz ve %60 varan indirimli doğu karadeniz ve Batum turunu ucuz alma imanına sahip olacaksınız, erken Rezervasyon için Aralık Ocak Şubat ve Mart Aylarında Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir, ne kadar erken rezervasyon yaparsanız o kadar çok indirimden faydalanırsınız, ayrıca erken rezervasyon iptal iade güvence paketi alarak turunuzu ve paranızı garanti altına alabilirsiniz, 30TL karşılığında yaptıracağınız sigorta ile 3 gün öncesinden (72 saat) hiçbir sebeb sunmadan turu iptal edebilir ve paranızın tamamını geri alabilirsiniz.

Karadenizde Gezilecek Yerler
Amasyada Gezilecek Yerler; Ferhat İle Şirin su kanalları, Yalı Boyu evleri, Hazaranler Konağı, Kral kaya Mezarları,  Mumya Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Bayezid Külliyesi,  Saat Kulesi, Şehzadeler Gezi Yolu ve Yeşil Irmak Tekne Turu yapmanızı tavsiye ederiz. Sinopda Gezilecek yerler arasında Sinop Kalesi, Sinop Cezaevi, Hamsilos Koyu, Samsunda Gezilecek Yerler, Atatürk Anıtı, Arkeoloji Müzesi, bandırma Vapuru, Samsun Kuş Cenneti, Amazonlar Diyarı, Vezirköprü Şahinkaya Kalyonu, Orduda Gezilecek Yerler; Ordu Boztepe, Perşembe Yaylası, Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisiniz de Çekildiği Çambaşı yaylası, Giresunda Gezilecek Yerler; Giresun Adası, Kalesi, Kümbet Yaylası, Mavi Göl, Kuzualan Şelalesi, Tamzara Mahallesi, Görele Kemençe evi, Gümüşhanede Gezilecek Yerler; Karaca Mağarası, Şiran Tomara Şelalesi, Torul Çam Teras, Limni Gölü, Zigana Geçidi, Trabzonda Gezilecek yerler; Sümela Manastırı, Hamsiköy, Uzungöl, Karastel Yaylası, Sera Gölü, Hıdırnebi Yaylası, Limonsuyu Yaylası, Of Çaykara, Araklı ilçeleri; Rizede Gezilecek yerler; Ayder Yaylası, Çad Deresi, Fırtına Deresi, Zilkale, Gito Yaylası, Badara Yaylası, Pokut Yaylası, Fındıklı Çağlayan Köyü, Çayeli Çeçeva Köyü, Rize Kalesi, Arvinde Gezilecek yerler; Borçka Karagöl, Macehel Yaylası, Arvin Çam Teras, Arhavi Mençhune Şelalesi.


HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2