KAYIT     İLETİŞİMİzmir Çıkışlı Gap Turları
Gap turları fırsatları Ssctur sizler için İzmir'den güney Doğu Anadolu Bölgemize ve Doğu Anadolu bölgemize turlar düzenlemektedir bu turlarımız isteyen misafirlerimiz Uçaklı Gap turu veya Otobüsle gap turu olarak tercih edebilirler üstelik tüm GAP turlarımız 18 taksitle ödeme imkanıda sunuyoruz.
Gap açılımı ise Güney Doğu Anadolu Projesinden almaktadır ve içerisinde Adana, Hatay, Gaziantep, Adıyaman, Kahramanmaraş, Diyarbakır, Mardin, Batman, Şanlıurfa, Hakkari, şırnak İllerimizi kapsamaktadır.
Peygamberler şehri olarak da bilinen Urfa Balıklıgöl Harran evleri, Halfeti tekne turu, Bilecikte Kelaynak Kuşları ve Sıra Gecesi ile bir başka renk katacaktır. Hatayın Kiliseleri gurme Yemekleri ve tabikide künefesini yerinde yemek, Gaziantep Zeuğma Müzesi, bakırcılar çarşısı, tahmis kahvesi ve Kebablarını yedikten sonra Baklavası ile zirveye çıkacaksınız. Adıyaman ilimizde Cendere köprüsü, Nemrut dağı ve Çiğ köftesi farkını görecek, Diyarbakırda Surlarla çevrili eski Diyarbakır içinde on gözlü köprüde halay çeken insanlarla karşılacaksınız. Mardin tek başına Güney doğunun başkenti misali Süryani ve Müslümanları iç içe almış Bıktım sabunu Badem şekeri Süryani şarabı, Midyat telkari Gümüşleri ile kendini ön plana çıkarmaktadır.

Uçaklı Gap Turu
İzmir Çıkışlı Uçaklı Gap turları isterseniz SSCTur'un her hafta düzenlediği guruplar ile yola çıkabilirsiniz isterseniz kendi ailenize veya guruplarınıza şirketlerinize özel olarak turlar düzenletebilirsiniz. Genel olarak Uçaklı Gap turları ile Adana Hatay Gaziantep Urfa Mardin ve Adıyaman Gezilerini kapsamaktadır üstelik Tüm Gap turlarızda Kredi kartınıza 18 taksit Yaptırabilirsiniz.

Otobüsle Gap Turları
İzmir Çıkışlı Otobüsle Gap turlarımızda iki seçenek bulunmaktadır, 5 Gece otel Konaklamalı ve 6 Gece otel Konaklamalı olarak düzenlenmektedir. Otobüsle yapılan turlarımızda daha çok yer görüp daha çok ilimizi tanıma fırsatınız olacaktır, özellikle Sivas Divriği, Tunceli Munzur Gözeleri, Keban Barajı, Elazığ, Malatya İllerimizi tanıma fırsatınız olacaktır. Malatya'da battal gaziyi Ziyaret edecek, kayısı yemeye doyamayacağız. Elazığda Urcik Yeme ve Harput kalesinden şehri izlemeye doyamayacağız. 

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2