KAYIT     İLETİŞİM

Ramazan Bayramı Turları

Gezi turları hem tatil hem de turizm amaçlı gidilmek için düzenlenen turlardır. Turlara katılmak için bütçenizin yeterli olması dışında belli bir zamanınızın da olması gerekir. Yıllık izinler tatil zamanları için genel de kullanılmaktadır. Yıllık çalışma izinleri dışında bayram tatilleri de tatil yapmak için değerlendirilen zamanlardan birisidir. Ramazan Bayramı da bu tatillerden birisidir. 3 günlük olan Ramazan Bayramı arefe günü ve hafta sonları denk geldiğinde daha da uzamaktadır. Bu zamanı iyi değerlendirmek isteyen kişiler bayramda tatil yapmak için yer arayışı içerisine girmektedir. SSC Tur'un düzenlemiş olduğu pek çok tur gezisi için Ramazan Bayramı Turları da siz değerli müşterilerimiz için düzenlenmektedir. Ramazan Bayramında gidilebilecek yerler olarak Amasra, Eskişehir, Muğla, Bodrum gibi bir çok bölge tercih edilebilir, bunların dışında yoğun ilgi ve talep gören Gap Turları, Karadeniz Turları, Ege ve Akdeniz turlarını da tercih etme şansınız bulunmaktadır. Üst kısımda gördüğünüz tüm turlara Ramazan Bayramı tatilinde katılım sağlayabilirsiniz.

Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar kazanmak için SSCTUR un düzenlediği turlara katılabilirsiniz, üstelik bu turlarımız ile Cennet Vatanımızın hem kültürel hemde deniz turlarının tadını çıkarabilirsiniz. Tüm Ramazan bayramı turları için kredi kartınıza 9 taksit yapılmaktadır. Ramazan Bayramı için erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın.

Ramazan Bayramı Günübirlik Turları

Günübirlik turlar ile bayramı hem aileniz ile beraber geçirebilir hemde günübirlik turlar ile yakın bölgelerde vakit geçirebilirsiniz, özellikle Eskişehir, Abant, Yedigöller, Maşukiye, Amasra, Bursa, İğneada, Çanakkale, Kartepe, Bursa Gölyazı, Edirne ve Çanakkale Turları bunların birkaç tanesidir.

Ramazan Bayramı Konaklamalı Turlar

İsterseniz Kısa birkaç günlük Ramazan Bayramı Özel konaklamalı turlarımıza katılabilir isterseniz Uçaklı İsterseniz otobüslü isterseniz de Uzun turlarımız ile Bayramınızı bayrama dönüştürebilirsiniz. Konaklamalı tur fırsatlarımız özellikle İstanbul Çıkışlı Ramazan Bayramı Turları, Kocaeli Çıkışlı Ramazan Bayramı Turları, Bursa Çıkışlı Ramazan Bayramı Turları, Düzce Çıkışlı Ramazan Bayramı Turları, Bolu Çıkışlı Ramazan Bayramı Turları, Ankara Çıkışlı Ramazan Bayramı Turları, Eskişehir Çıkışlı Ramazan Bayramı Turları, Adana Çıkışlı Ramazan Bayramı Turları, Antalya Çıkışlı Ramazan Bayramı Turları en çok tercih edilen illerimizdir. 


HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2