KAYIT     İLETİŞİMUludağ Tur
Uludağ kayak merkezi sadece Türkiyenin değil dünyaca ünlü kayak merkezleri arasında yer alamaktadır, Uludağ Tur için SSCTur sizlere hergün istanbuldan kesin kalkışlı turlar ve imkanlarını sunmaktadır, Uludağ tur kalkış saatlerimiz söyledir; 04:00 Beylikdüzü Migros Önü, 04:10 Avcılar Otobüs Durağı, 04:30 Ataköy Atrium Önü, 04:45 Mecidiyeköy Otobüs Durakları, 05:00 Etiler Akmerkez Ulus Kapısı, 05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 05:35 Bostancı Otobüs Durağı, 05:40 Kartal Köprüsü Altı, 06:00 Gebze Center Önünden sizlerle buluşarak Osman Gazi köprüsnden kısa sürede sizleri Uludağ kayak merkezi zirveye götürüyoruz. 

Uludağ Turları
Lüks ve konforlu otobüslerimiz deneyimli kaptanlarımız ve profesyonel kadromuz ile Uludağ turları düzenlemekteyiz, %25 kaparo ver gerisini otobüste tamamla kampanyamız arzu eden misafirlerimiz için kredi kartına 18 ay taksit yapmaktayız. Uludağ turları ile Uludağ milli parklar içerisinde bulunan birinci bölgeye varıyoruz burada rehberimizin sizleri yönlendireceği anlaşmalı kayak evimizden kayak veya kıyafet kiralayabilirsiniz, teleferiklere binerek tüm gün Uludağın zirvesinde keyfinize keyf katabilirsiniz, çocuklarınızı kızak ile kaydırabilir kar motoru kiralayarak karın tadını çıkarabilirsiniz aynı zamanda tüm gün isterseniz kayak yapabilirsiniz. Uludağ turları haftanın her günü kesin kalkışlıdır.

Uludağ Kayak Turları
Uludağ bilindiği gibi Marmara Bölgemizin en yüksek dağlarında bulunan ve kışın kayak turizmi açısından en çok ziyaret edilen yerlerinden birisidir. SSC tur olarak siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmek için Uludağ hakkında bilgilendirmeye çalışacağız. Tur öncesi burası hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız için yardımcı olmaya çalışacağız.
Uludağ kış günlerinde dağ turizmi açısından zengin bir yerdir. Bursa ilinin en yüksek dağı olan Uludağ’da kayak yapmak için pek çok kişi buraya gelmektedir. Uludağ tepesinin yüksekliği 2.543 metre civarındadır. Uludağ tepesinden sonra Bursa’nın en yüksek tepelerinden birisi de Keşiş Tepesidir.
SSCtur her hün düzenlediği Uludağ kayak turları ile isterseniz skipass dahil turlar satın alabilirsiniz, anlaşmalı olduğumuz kayak evinden uygun fiyata kayak takımı, sowboard, kıyafet kiralayabilir ve sizlere sunulan indirimlerden faydalanabilirsiniz, 
Uludağ’da yayla turizmi de gelişmiştir. Uludağ’ın kuzey kesiminde yer alan yaylalar içinde Sarıalan, Kirazlı, Sobra ve Kadı yaylaları en ünlü yaylardır. Yaz günü Uludağ’ı ziyaret etmek isteyen kişiler buralara gelebilirler.

Günübirlik Uludağ Turu
İstanbuldan kış aylarında hergün kesin kalkışlı günübirlik Uludağ Turu düzenlenmektedir. Sabah Araç içi Lunç Box paketi eşliğinde Osman Gazi Köprü kolaylığı ile yaklaşık 3 saat sonra Uludağa ulaşmış oluyoruz ve Ski-Pass dahil alacağınız turlar ile tüm gün kayak Keyfi yapabilirsiniz. Günübirlik Uludağ turu ile Uludağda gün boyu kayak yapabilirsiniz çocuklarınız ile Kızak yapabilirsiniz veya telesiyej ile muhteşem manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Günübirlik tur ile sabah saat 08:30 - 09:00 arasında yol şartlarına göre dağa çıkmış oluyorsunuz ve akşam saat 17:00 kadar günü doya doya yaşıyorsunuz, Anlaşmalı kayak evinden dileğiniz kayak malzemelerini ve kıyafetlerini kiralayabilirsiniz. Günübirlik daha olsa kış ortamı ve dağ havasının vaz geçilmezi olan mangal partisi ile sucuk ekmek keyfinide yaşamış olacaksınız. 

Konaklamalı Uludağ Turları
Kış aylarında Hergün istanbul çıkışlı olarak Bursa otellerinde veya Uludaqğ Otellerinde konaklama yapabilirisiniz ve bütçenize uygun en güzel turları ssc.com.tr web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 2004 yılından beri her yıl düzenli olarak konaklamalı Uludağ turları satmaktayız güvenilir ve profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Dağ Otelleri Konaklamalı Uludağ Turu
Uludağ Milli Parkı içerisinde bulunan tüm otellerde ulaşım dahil konaklama paketi satın alabilir ve her otelin kendi konseptinde konaklama yapabilirsiniz.
Bursa Otelleri Konaklamalı Uludağ Turu
Bursa'nın meşhur termal otellerinde veya şehir otellerinde konaklama yaparak hen ratihi Bursa'yı gezmiş olacaksınız hemde Uludağda kar ve kayak keyfini yapmış olacaksınız.

Uludağ Otobüs Ulaşımı
İstanbuldan Hergün Uludağ Otobüs Ulaşımı karşılıklı olarak devam etmektedir, Uludağda bulunan birinci bölge ve ikinci bölge tüm otellere kadar ulaşım hizmeti vermekteyiz. Uludağ otobüs kalkış noktalarımız ise 04:00 Beylikdüzü Migros Önü, 04:10 Avcılar Otobüs Durağı, 04:30 Ataköy Atrium Önü, 04:45 Mecidiyeköy Otobüs Durakları, 05:00 Etiler Akmerkez Ulus Kapısı, 05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 05:35 Bostancı Otobüs Durağı, 05:40 Kartal Köprüsü Altı, 06:00 Gebze Center Önü. Uludağdan İse 16:30 itibari ile otellerden almaya başlıyoruz.

Uludağ'da Gezilecek Yerler
Uludağ deninde tabi ki Bursa akla gelir. Buraya geldiğinizde ziyaret etmeniz gereken yerlerin başında Bursa şehri gelmelidir. Tarihi ve kültürel yapısı ile zengin olan özellikle camileri ile tanınan ve pek çok ziyaretçisi olan Bursa şehrini Uludağ’a geldiğinizde mutlaka gezmelisiniz.
Uludağ’a geldiğinizde gezilebilecek yerlerden birisi de Uludağ Milli Park’tır. Doğası ile güzel yerlerden biriside Uludağ Milli Park’tır. Burayı ziyaret ederek Milli Parkta yer alan endemik bitki ve hayvan türlerini görebilirsiniz. Kamp alanı ve kış sorunun yaygın olduğu bu güzel alanı Uludağ’a geldiğinizde ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.
Uludağ Çobankaya Yaylası yayla turizmi sevenler için ziyaret edilebilecek yerlerden birisidir. Softaboğan şelalesi Uludağ’da görülmesi gereken doğal güzelliklerden birisidir.
Maden Telesiyej, Beden Terbiyesi Teleski, Ağaoğlu Kuşaklı Teleski, Kırkgözler Teleski, Monte Baia Teleski, Karinna Teleski, Kartanesi Teleski, Mandıra Teleski, Ağaoğlu Gondola, Grand İtalyan Teleski, Ağaoğlu Belvü Teleski, Alkoçlar Teleski, Beceren Teleski 1, Beceren Teleski 2, Fahri Telesiyej

Uludağ’a Ne Zaman Gidilir?
Uludağ her mevsim ziyaret edilebilecek harika doğal güzelliklere sahip bir yerdir. Kışın kayak sporu için yazın ise yayla turizmi için ziyaret edilebilir. Yazın Uludağ’a gelenler hem dağ havası alabilir hem de doğal güzellikler içinde piknik keyfi yapabilirler. Uludağ’da teleferik ile ziyaret yapmak isterseniz Nisan ayı gibi buraya gelebilirsiniz.
Özellikle kış aylarında karın yağması ile birlikte beyaza bürünmüş Uludağda kayak yapma zamanı gelmiş demektir, tüm gün onlarca piste sahip birinci bölgede veya ikinci bölgede kayak snowboard yapabilir kızakla kayabilir kar motorları ile günün tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik istanbuldan SSCTUR her gün uludağa tur düzenlemekte olup ister dağ otellerinde konaklama yapabilir ister günübirlik gidebilir veya ekonomik olsun diye Bursa otellerinde konaklama yapmayı tercih edebilirsiniz tüm bu Uludağ turlarını kredi kartına taksitle alma imkanınada sahip olursunuz. 

Uludağ’a Nasıl Gidilir?
İstanbul'dan SSCTUR her gün Uludağa ulaşım hizmeti vermektedir, 04:30 Ataköy Atrium Önü, 05:00 Etiler Akmerkez Ulus Kapısı, 05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 05:40 Kartal Köprüsü Altı, 06:00 Çayırova Mc Donald's Önünden alarak sabah otobüs iç.inde çayınızı kahvenizi içerken sandwichde ikramı olmaktadır. Dönüşte ise 17:00 Hem birinci bölge hemde ikinci bölgeden misafirlerimiz alınmaktadır. Almış olduğunuz otobüs ulaşımı ile otellerinize kadar bırakılıyorsunuz ve tekrar dönüşte otelden alınıyorsunuz.

Uludağ’da Ne Yenir?
Uludağ’a gelindiğinde mangal keyfi olmazsa olmazlardandır. Yazın geldiğinizde piknik alanlarında mangalınız kendiniz yapabilirsiniz. Dışarda yemek isteyenler mangal şiş, köfte ekmek, sucuk ekmek yiyebilirler. Tabikide Uludağ dönüşü Bursada Meşhur İskender kebap yemeden dönülmez, Bursa'dan geçerken Kestane şekeri yemeyide unutmayın. 

Uludağ’dan Ne Alınır?
Uludağ’a gidildiğinde yapılacak en keyifli işlerden birisi de alışveriştir. Uludağ’da pek şok alışveriş seçenekleri bulabilirsiniz. Bursa Kapalı Çarşı’da kıyafet ve tekstil ürünleri alabilirsiniz. Antikacılar Çarşı’sında çok sayıda antika eşyalar bulabilirsiniz. Bursa’dan hediyelik olarak Bursa havlusu alabilirsiniz. Yiyecek olarak kestane reçeli, çikolatalı kestane şekeri, kestane cipsi, kestane şekeri gibi yiyecekler alabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2