KAYIT     İLETİŞİM

 • VİZESİZ

  Bangkok & Pattaya & Phuket Turu

  9 Gün
  Ucak
  949
  Kişi Başı
  Detaylar
 • VİZESİZ

  Bangkok & Pattaya & Phuket Turu (tüm Ekstralar Dahil)

  9 Gün
  Ucak
  1.199
  Kişi Başı
  Detaylar
 • VİZESİZ

  Bangkok & Phuket Turu

  9 Gün
  Ucak
  949
  Kişi Başı
  Detaylar
 • VİZESİZ

  Bangkok & Phuket Turu (tüm Ekstralar Dahil)

  9 Gün
  Ucak
  1.149
  Kişi Başı
  Detaylar
 • VİZESİZ

  Yeryüzü Cenneti Bali Turu

  8 Gün
  Ucak
  1.299
  Kişi Başı
  Detaylar


Uzakdoğu Turları

Tatil yapmak ya da gezmek amaçlı farklı yer arayışı içinde olanlar için Uzakdoğu ülkeleri iyi bir alternatif olabilir. Farklı yerler keşfetmek isteyen kişiler için SSC tur katkılarıyla hazırlanan Uzakdoğu Turları tercih edilebilir. Ziyaret edilebilecek Uzakdoğu ülkeleri içinde Tokyo, Tayland, Çin, Hong Kong gibi pek çok ülke bulunmaktadır. Bu ülkeleri gezerek hayatınızda farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Yurt dışı turları da artık yurt içi turları gibi belli zaman dilimlerinde çok daha ekonomik fiyatlarda gidilmektedir. Özellikle erken rezervasyon olanaklarıyla çok daha ucuz bir şekilde tatil yapma imkanınız olabilmektedir. İndirim zamanlarını takip ederek buralarda ucuz ve keyifli tatil yapma imkanını yaşayabilirsiniz

Uzak Doğuda Nerelere Gidilebilecek En Güzel Yerler

Tayland: En çok tercih edilen Uzak Doğu ülkelerinden birisidir. Bu ülkeye geliş zamanı için en uygun zaman Aralık ve Şubat ayıdır. Yılın diğer zamanlarında mason yağmurları etkili olduğu için bu aylarda Tayland’ı ziyaret etmek daha uygundur. Tayland’a gelerek burasının doğal güzelliklerini keşfe çıkabilirsiniz.

Çin: Uzak Doğu ülkelerinde en çok ilgi çekici yerlerden birisi de Çin’dir. Kapladığı yer bakımından geniş bir coğrafyaya sahip Çin Cumhuriyeti gezip görülebilecek yerler bakımından da geniş bir yelpazeye sahiptir.

Malezya: Petronas Kuleleri ile ünlü olan Malezya ülkesi Uzakdoğu’da görülmesi gereken en güzel yerlerden birisidir. Bu ülkeyi ziyaret etmek için Temmuz ve Kasım ayları arasını tercih edebilirsiniz.

Endenozya: Büyük küçük pek çok adadan meydana gelen Endenozya ülkesi de görülmesi gerekli ülkelerden birisidir. Endenozya’da Jakarta şehrini gezebilir ve buradaki güzellikleri keşfe çıkabilirsiniz.

Japonya: Japonya’da Kyota şehri ilgi çekici yerlerin başında gelir. Kiraz ağaçlarıyla dolu olan bu şehirde yürüyüş tünelinde gezintiye çıkabilirsiniz.

Tanzanya: Tanzanya’da görülmesi gereken ilginç yerler arasındadır. Tanzanya’da buluna Kilimanjaro dağı en ünlü dağlardan birisidir. Bu ülke vahşi doğası ile ilgi çekmektedir. Doğa severler için bu ülke gezip görmek için iyi bir seçenektir.

Filipinler: Doğa, beyaz kumsal ve denizi ile çok sayıda turisti kendine çeken Filipinler’de gezip görülmesi gereken Uzakdoğu ülkelerinden birisidir.


HAKKIMIZDA

SSC Tur seyahat acentası olarak 19 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2