KAYIT     İLETİŞİMAnkara Çıkışlı Konaklamalı Turlar

Hafta sonu, özel günler, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 30 Ağustos, 29 Ekim gibi özel günler dahil olmak üzere konaklamalı turlar düzenlenmektedir, ek kısa süreni hafta sonu için olan ve 2 gece 3 gün olup bir gece otel konaklamasını kapsamaktadır. Ankara Ssctur olarak konaklamalı turlarımızda kredi kartınıza 9 taksit imkanı bulacaksınız.

Ankara Çıkışlı Konaklamalı Karadeniz Turu ile her hafta otobüslü ve uçaklı olmak üzere 5 farklı proğram sunmaktayız.

Ankara Çıkışlı Konaklamlı Gap Turu her hafta pazar sabahları otobüslü çarşamba sabahları ise uçaklı Gap turlarımız vardır.

Ankara Çıkışlı Konaklamalı Kapadokya Turu Ankara çıkışlı konaklamalı Kapadokya turu her hafta cumartesi sabahları düzenlenmektedir.

Ankara Çıkışlı Konaklamalı İstanbul turları ise her hafta iki farklı proğram olarak karşımıza çıkıyor Adalar ve Saraylar veya Şile Ağva turları olarak

Ankara Çıkışlı Konaklamalı İzmir Turları ile Şirince Efes Çeşme Alaçatı ve deniz ve tekne turları farkları bulunmaktadır.

Ankara Çıkışlı Konaklamalı Festival Turları ile Adana portakal çiçeği,  Alaçatı ot festivali, Isparta Gül Festivali, Isparta Lavanta bahçeleri ve éLavanta festivali bunlardan bir kaç tanesidir.

Ankara Çıkışlı Edirne Turları Cuma akşamları başlayan yolculuğumuzda İğneada Edirne gezileri yapılmaktadır.

Ankara Çıkışlı Eskişehir ve Bursa Turları bir hafta sonu iki farklı şehir iki farklı kültür adına yapılan turumuz ile hem kültüre hem eğlenceye doyacaksınız. 

Ankara Çıkışlı Hafta Sonu Konaklamalı Turlar

Bütün bir hafta çalıştınız ve yoruldunuz Ankaranın kargaşasından kurtulmak yeni bir il yeni bir kültür ve yeni arkadaşlıklar için hafta sonu konaklamalı turları tercih edebilirsiniz, üstelik kredi kartınıza taksit yaptırabilirsiniz. Hafta sonu konaklamı turlar ile başkentimizden uzaklaşacak isterseniz İzmir'e isterseniz İstanbul'a isterseniz Batı karadenize istersenizde Ege veya Akdenize gidebilirsiniz, bu turlar ile dilediğiniz kadar alış veriş yapabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2