KAYIT     İLETİŞİMİzmir Çıkışlı Turlar
SSCTur Her hafta düzenlemiş olduğu kültür turları ile isterseniz konaklamalı hafta sonu turlarına katılabilir isterseniz Karadeniz Batum Turu, Güney Doğu Anadolu Turu, Doğu Anadolu Turu, Ege Akdeniz Turu, İsterseniz otobüsle İsterseniz Uçaklı turlarımızı tercih edebilirsiniz. İzmir Çıkışlı turlar ile tüm türkiyeyi karış karış geziyoruz aynı zamanda kredi kartına 18 taksit avantajı sunuyoruz. Güzel vatanımız ve cennet köşelerini Karadenizin Yeşili ve Mavisini, Peygamber şehri Urfayı Mezopotamya diyarı Gap bölgesini Ege ve Akdenizin güzel koylarını, Kapadokyada Peri Bacalarını, Konyada Mevlanayı, Adıyamanda Nemrut Dağını, Antalyada Köprülü kalyonda Rafting keyfini, Samsunda Bandırma Vapurunu, Rize'de Ayder Yaylasını, Batman'da Hasankeyfi, Ankara'da Anıtkabiri, İstanbul'da Kız Kulesini, Gümüşhane'de Tomara Şelalesini, Giresunda Kümbet yaylasını, Adana Sabancı Camii, Diyarbakırda on gözlü köprü, Amasyada Ferhat ile Şirin Su kanallarını, Sinop tarihi cezaevini, Uludağda Kar ve Kızak Keyfi ve Daha birçok tur keyfini yaşamak için İsterseniz Çağrı merkezimizden isterseniz online olarak satın alabilirsiniz.

Kültür Turları
İzmir çıkışlı kültür turları ile yurdumuzun dört bir tarafında o kadar çok gezilecek görülecek hem tarih hem müze olarak oldukça zengin bir ülkeyiz. Tüm dünyanın gözü olan Kapadokya ören yerlerimizin başında gelmektedi Göreme açık hava müzesi, üçhisar, balon turu, Ihlara vadisi, yer altı şehirleri ile göz dolduruyor ayrıca Kapadokya ya giden turistler akşamları Türk gecesi ile eğlenceyi yaşıyor. Adı üzerinde Kültür sahibi olmak ve TC Kültür ve Turizm Bakanlığında Profesyonel Turist rehberliği hakkı kazan Profesyonel Rehber eşliğinde düzenlediğimiz Kültur turları ile hem günümüz tarihini hemde gezdiğimiz şehrin tarihini öğrenmek imkanına sahip olacaksınız.

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2