KAYIT     İLETİŞİMMerhaba Seyahat Severler! Sizleri muhteşem bir Yunanistan macerasına davet ediyoruz. SSC Turizm'in 12 ay boyunca Selanik kavala turları ile , unutulmaz anılar biriktireceğiniz, tarih, kültür ve lezzetle dolu bir yolculuğa davet ediyoruz.

Yunanistan, tarih kokan şehirleri ve eşsiz doğal güzellikleriyle ünlüdür, Gözlerinizi kamaştıran manzaralar, lezzet dolu mola noktaları ve tarihi zenginliklerle dolu bir yolculuk sizi bekliyor.

Selanik'te Tarihi Bir Yolculuk: Turunuzun ilk durağı Selanik, antik dönemden günümüze uzanan zengin tarihiyle büyüleyici bir şehir. Rotonda, Beyaz Kule, Galerius Triumf Takı gibi önemli tarihi yapıları ziyaret ederek bu şehrin tarihine tanıklık edeceksiniz.Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK ‘ ün evini ziyaret ediyoruz.

Lezzet Durakları: Selanik, Yunan mutfağının en iyi örneklerini sunan bir şehir. Tur kapsamında, yerel lezzetleri deneyebileceğiniz ve geleneksel Yunan mutfağının tadına varabileceğiniz kafeler ve restoranlarla tanışacaksınız.

Kavala'nın Sessiz Güzelliği:Kavala, zarafeti ve sakin atmosferiyle bilinen bir liman şehridir. Dar sokakları, tarihi yapıları ve deniz manzarasıyla Kavala'yı keşfetmek turunuzun ikinci ayağı olacak. Burgaz (Kale), İmaret ve Panagia gibi önemli noktaları ziyaret ederek şehrin tarihini yakından hissedeceksiniz. Tur sırasında, doğal güzellikleri de keşfetme fırsatınız olacak. Özellikle Kavala'nın etrafındaki sahil şeridi ve doğal alanlar, sakin bir atmosferde dinlenme ve manzaraların tadını çıkarma imkanı sunacak.

Her gezginin alışverişe ayırması gereken bir zaman dilimi vardır. Selanik ve Kavala'nın çeşitli alışveriş noktalarını keşfederek, sevdikleriniz için güzel hediyeler bulabilir ve bu şehirlerin benzersiz atmosferini hatırlayacak objeler edinebilirsiniz.


HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2