KAYIT     İLETİŞİM

 • Benelüx, Paris Turu Yaz Dönemi

  “Lüksemburg (2) – Paris (2) – Brüksel (1) – Amsterdam (2)“ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 7 Gece 8 Gün (Lüksemburg gidiş - Lüksemburg dönüş)
  -%30
  8 Gün
  Ucak
  549
  713,70€
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Ankara Çıkışlı Klasik İtalya Turu Kış Dönemi

  “Roma (2) – Floransa (2) – Venedik (2)” Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile Ankara’dan Direkt Uçuş ile (Roma gidiş, Roma dönüş)
  -%30
  7 Gün
  Ucak
  399
  518,70€
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Malta, Sicilya Turu İlkbahar Dönemi

  “PALERMO (2) – KATANYA (2) – MALTA (3)” Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 7 Gece 8 Gün
  -%30
  8 Gün
  Ucak
  699
  908,70€
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Sicilya Turu Kış Dönemi

  “Katanya (2), Palermo (2)” Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 13 Mart 2020 Hareket
  -%30
  5 Gün
  Ucak
  449
  583,70€
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Klasik İtalya Turu Yaz Dönemi

  “Roma (3), Floransa (2), Venedik (2)“ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Roma gidiş, Venedik dönüş) 7 Gece 8 Gün
  -%30
  8 Gün
  Ucak
  449
  583,70€
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Roma Turu Kış Dönemi

  Roma Turu Kış Dönemi Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 3 Gece 4 Gün, bu tur ile keyifli dakikalar sizleri bekliyor.
  -%35
  4 Gün
  Ucak
  249
  336,15€
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Roma Turu Yaz Dönemi

  Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 3 Gece 4 Gün
  -%35
  4 Gün
  Ucak
  399
  538,65€
  Kişi Başı
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Büyük İtalya Turu Yaz Dönemi

  “Milano(1) – Venedik (1) – Floransa (2) – Roma (2) – Napoli (1)“ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Milano gidiş, Napoli dönüş) 7 Gece 8 Gün
  -%30
  8 Gün
  Ucak
  599
  778,70€
  Kişi Başı
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Portekiz Turu Yaz Dönemi

  Porto (2), Lizbon (2) Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Porto gidiş, Lizbon dönüş) 4 Gece 5 Gün
  -%30
  5 Gün
  Ucak
  699
  908,70€
  Kişi Başı
  Detaylar
 • EN İYİ FİYAT

  Espresso İtalya Turu Yaz Dönemi

  “Venedik(1), Floransa (2), Roma (2)“ Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Venedik gidiş, Roma dönüş) 5 Gece 6 Gün
  -%40
  6 Gün
  Ucak
  449
  628,60€
  Kişi Başı
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Güney İtalya Sicilya Turu Yaz Dönemi

  “Catania (2), Palermo (1), Calabria (1), Lecce (1), Napoli (2)” Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Catania gidiş, Napoli dönüş) 7 Gece 8 Gün
  -%30
  8 Gün
  Ucak
  599
  778,70€
  Kişi Başı
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Sicilya Turu Yaz Dönemi

  Sicilya' nın tarihi dokusunu Ssc Tur farkı ile yaşayınız
  -%30
  5 Gün
  Ucak
  499
  648,70€
  Kişi Başı
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Güney İtalya Turu Kış Dönemi

  Güney İtalya Turu Kış Dönemi, “Lecce (1) – Alberobello (2) – Napoli (2)”, Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Bari gidiş, Napoli dönüş), 25 Mart 2020 Hareket,…
  -%35
  6 Gün
  Ucak
  449
  606,15€
  Kişi Başı
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Klasik İtalya Turu Kış Dönemi

  İtalya'yı baştan başa keşfetme imkanını Ssc Tur ile yakalayın...
  -%45
  8 Gün
  Ucak
  399
  578,55€
  Kişi Başı
  Detaylar


İtalya Turları 2020

Yurt dışı turları arasında size her anlamda çok fazla seçenekler sunacak olan İtalya Turları, SSC Tur'un düzenlediği tur programları ile hizmetinize sunulmuştur. Bir tatilden beklentiniz ne olursa olsun bu tur sayesinde bütün beklentilerinize karşılık bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Farklı bir ülke tanımak, farklı kültür, farklı sanat eserleri, farklı tatlar ve farklı kültürler tanımak demektir. İtalya'da bunların hepsini bir arada yaşayacağınız bir imkanınız olacaktır. Sizler için düzenlenmiş İtalya turları ile tarih, sanat ve lezzet üçlüsünü bir arada yaşayacaksınız. Maceranızın başlangıç noktası Roma olabilir. Oradan Floransa'ya uzanıp Venedik'te noktayı koyabilir veya Vatikan'a da kısa bir zaman ayırıp oradaki tarihi kokuyu hissedebilirsiniz. Birbirinden muhteşem bu rotaların ardından Milano gezisi ile gezinizi taçlandırmak isteyebilirsiniz.

İtalya'ya Dair Her Şey

İtalya turunun sırasında her attığınız adım sizi eski zamanların eşsiz tarihi dokularına ve sanat mucizesi olan mimari yapılara götürecektir. Eğer siz de bir sanat tarihi hayranıysanız Floransa sizin adresinizdir diyebiliriz. Sevgilinizle romantik anlar yaşayabileceğiniz bir mekan arıyorsanız hiç düşünmeden rotanızı Venedik'e çevirin ya da yedi tepe üzerine kurulu Roma'da sonu gelmeyen maceralara kendinizi hazırlayın. İtalya turları sırasında tatilcilerin en huzurlu hissettikleri anlardan biri İspanyol Merdivenleri üzerinde oturup muhteşem manzaralara sahip olan bu yerin tadını çıkardıkları anlardır. Tatiliniz esnasında o kadar çok fotoğraf çekebileceğiniz kareler yakalayacaksınız ki sadece burada çektiğiniz fotoğraflarla bile çok büyük bir anı albümü oluşturabilirsiniz.

İtalya denildiği zaman insanın aklında ilk çağrışan şey, gondol sefası, birbirinden renkli karnavallar, o meşhur lezzetiyle pizza tatlarıdır. Akdeniz iklimine sahip bölgelerin genel özelliğinden olsa gerek İtalya'nın insanları da oldukça sıcak kanlıdır. Modanın merkezi olan bir ülkede alış veriş yapmak özellikle kadınların en büyük hayalidir. İşte tam da bu yüzden, moda tutkunu tatilcilerin doya doya alış veriş yapacağı en doğru adres İtalya'nın moda merkezleridir diyoruz. Ülkede aracınızın olup olmaması o kadar çok önemli olmayacaktır. Çünkü İtalya, oldukça yaygın bir metro ağına sahiptir. Bu sayede ulaşım problemi İtalya'da neredeyse hiç yaşanmamaktadır. Metro haricinde ulaşımınızı otobüs ya da taksiyle de sağlayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi bir İtalya turu sırasında tek tip bir tatil değil çok renkli bir tatil imkanı bulabilirsiniz. Ailenizle, arkadaşlarınızla ya da sevgilinizle baş başa geçireceğiniz bir İtalya tatili sonrasında hayatınıza çok şey kattığınızı çok bariz bir şekilde fark edeceğinizden emin olabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

SSC Tur seyahat acentası olarak 15 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

info@ssctour.com
0850 222 87 72
Hasanpaşa Mahallesi, Fahrettin Kerim
    Gökay Caddesi, No: 39-41/12 Kadıköy
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.