KAYIT     İLETİŞİMİtalya Turları

Yurt dışı turları arasında size her anlamda çok fazla seçenekler sunacak olan İtalya Turları, SSC Tur'un düzenlediği tur programları ile hizmetinize sunulmuştur. Bir tatilden beklentiniz ne olursa olsun bu tur sayesinde bütün beklentilerinize karşılık bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Farklı bir ülke tanımak, farklı kültür, farklı sanat eserleri, farklı tatlar ve farklı kültürler tanımak demektir. İtalya'da bunların hepsini bir arada yaşayacağınız bir imkanınız olacaktır. Sizler için düzenlenmiş İtalya turları ile tarih, sanat ve lezzet üçlüsünü bir arada yaşayacaksınız. Maceranızın başlangıç noktası Roma olabilir. Oradan Floransa'ya uzanıp Venedik'te noktayı koyabilir veya Vatikan'a da kısa bir zaman ayırıp oradaki tarihi kokuyu hissedebilirsiniz. Birbirinden muhteşem bu rotaların ardından Milano gezisi ile gezinizi taçlandırmak isteyebilirsiniz.

İtalya'ya Dair Her Şey

İtalya turunun sırasında her attığınız adım sizi eski zamanların eşsiz tarihi dokularına ve sanat mucizesi olan mimari yapılara götürecektir. Eğer siz de bir sanat tarihi hayranıysanız Floransa sizin adresinizdir diyebiliriz. Sevgilinizle romantik anlar yaşayabileceğiniz bir mekan arıyorsanız hiç düşünmeden rotanızı Venedik'e çevirin ya da yedi tepe üzerine kurulu Roma'da sonu gelmeyen maceralara kendinizi hazırlayın. İtalya turları sırasında tatilcilerin en huzurlu hissettikleri anlardan biri İspanyol Merdivenleri üzerinde oturup muhteşem manzaralara sahip olan bu yerin tadını çıkardıkları anlardır. Tatiliniz esnasında o kadar çok fotoğraf çekebileceğiniz kareler yakalayacaksınız ki sadece burada çektiğiniz fotoğraflarla bile çok büyük bir anı albümü oluşturabilirsiniz.

İtalya denildiği zaman insanın aklında ilk çağrışan şey, gondol sefası, birbirinden renkli karnavallar, o meşhur lezzetiyle pizza tatlarıdır. Akdeniz iklimine sahip bölgelerin genel özelliğinden olsa gerek İtalya'nın insanları da oldukça sıcak kanlıdır. Modanın merkezi olan bir ülkede alış veriş yapmak özellikle kadınların en büyük hayalidir. İşte tam da bu yüzden, moda tutkunu tatilcilerin doya doya alış veriş yapacağı en doğru adres İtalya'nın moda merkezleridir diyoruz. Ülkede aracınızın olup olmaması o kadar çok önemli olmayacaktır. Çünkü İtalya, oldukça yaygın bir metro ağına sahiptir. Bu sayede ulaşım problemi İtalya'da neredeyse hiç yaşanmamaktadır. Metro haricinde ulaşımınızı otobüs ya da taksiyle de sağlayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi bir İtalya turu sırasında tek tip bir tatil değil çok renkli bir tatil imkanı bulabilirsiniz. Ailenizle, arkadaşlarınızla ya da sevgilinizle baş başa geçireceğiniz bir İtalya tatili sonrasında hayatınıza çok şey kattığınızı çok bariz bir şekilde fark edeceğinizden emin olabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2