KAYIT     İLETİŞİMGap Turları (Güney Doğu Anadolu)
Türkiye'nin her bölgesi ayrı güzelliklere sahiptir. Güzellikleri ile ziyaretçilerini büyüleyen bölgelerden biri de Gap bölgesidir. Fırat ve Dicle nehirleri ile beslenen Gap bölgesi, bereketli toprakları, tarihi güzellikleri, farklı tatlara sahip leziz mutfağı ve cana yakın insanları ile yurt içinden olduğu kadar yurt dışından da ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Bu bölge için hazırlanan Gap projesi ile bölgeye yapılan yatırımlar ve turizm sektörü oldukça gelişmiştir. Çok geniş bir mutfağa sahip olan Hatay- Antakya, adeta insanı büyüleyen tarihiyle Mardin, peygamberler şehri olarak bilinen Urfa ve saymakla bitiremeyeceğimiz güzelliklere sahip diğer gap bölgesi şehirleri siz değerli ziyaretçilerini beklemektedir. Her mevsimde farklı güzellikleri ile karşımıza çıksa da yaz mevsimlerinde çok sıcak olduğu için genellikle ziyaretçiler ilkbahar ve sonbahar aylarını tercih etmektedir. SSCtur olarak biz de siz değerli misafirlerimizi nadide bölgelerden biri olan Gap bölgesine davet ediyoruz. Düzenlediğimiz Gap Turları ile bu bölgede yer alan en özel bölgeleri gezip görebilme imkanının yanı sıra muhteşem tarihi mekanları da dilediğiniz gibi gezip özel fotoğraflar çekebilirsiniz. Otobüslü ve Uçaklı GAP turları ile sizleri güney doğunun muhteşem yemekleri kebapları ve tatlıları bekliyor, Sıra Gecesinde şıllık tatlısını Gaziantep'de Baklavayı Diyarbakırda Burma kadayıfı yiyeceksiniz. Batman Ali Ustada Yiyeceğiniz et çeşitlerini uzun bir zaman unutmayacaksınız. SSCTur size tüm Gap turları için kredi kartına 18 taksit imkanı sunuyor. Tüm Gap Turlarımız için %25 Kaparo Verip Geri Kalanını Otobüste Verebilirsiniz. 
Gap turları için arzu eden misafirlerimiz için guruplarınıza ve ailelerinize özel olarak Midibüs Otobüs veya Uçaklı turlar düzenlemektedir.

Büyük Gap Turu
Ssctur sizleri daha kapsamlı gezdirebilmek ve daha fazla yer görebilmeniz adına tur proğramımızı toplam dokuz gün yaparak unutamayacağınız aynı zamanda ilk gün biz nereyi gezmiştik diyeceğiniz Büyük Gap turu yolculuğuna başlıyoruz. Güney Doğu Anadolu'yu Doğu Anadolu İle Birleştirdik. Adı Gibi Dolu Dolu Gap bölgesini gezmeye kebaplarını yemeğe gidiyoruz. Güney Doğu Anadoluyu Keşfetmeye Peygamberler Diyarını Gezmeye Davet Ediyoruz. Kebap Yemeğe doyamayacağınız bölgede Mırra içmeden gelmeyeceksiniz. Mardinin Tarihi Dokusunu Görmeye, Sular Altında Kalmış Hasankeyfe Gitmeye Ne dersiniz! Mezopotamyanın Kuzeyinde Kendinizden Geçeceksiniz. Adana, Taşköprü, Sabancı Camii, Antakya, Asi Nehri, Habibi Neccar Camii, Saint Pierre Kililesi, Harbiye Şelalesi, Islahiye, Gaziantep, Zeugma Mozaik Müzesi, Gaziantep Kalesi, Hz. Yuşa Türbesi, Bakırcılar Çarşısı, Almacı Pazarı, Tahmis Kahvehanesi, Birecik Köprüsü, Kelaynak Kuşları, Halfeti Tekne Turu, Rum Kale, Batık Minare, Atatürk Barajı, Adıyaman, Kahta, Nemrut Dağı'nda Gün Doğumu, Arsameia, Cendere Köprüsü, Karakuş Tümülüsü, Göbekli Tepe, Harran Kalesi, Konik Kubbeli Evler, Harran Höyüğü, Harran Üniversitesi, Rasat Kulesi, Balıklıgöl, Ayn-ı Zeliha Gölü, Mevlüd-i Halil Camii, Hz.İbrahim Makamı, Urfa Çarşıları, Gümrükhan, Sıra Gecesi, Viranşehir, Kızıltepe, Deyrul Zaferhan Manastırı, Kasımiye Medresesi, Diyarbakır Kapı, Şeyh Çabuk Camii, Cumbalı Ev, Mardin Ulu Camii, Tellallar Çarşısı, Abbaralar, Şehidiye Camii, Şahtana Konağı, Mardin Çarşıları, Savur Kapı, Midyat, Hasankeyf Kalesi, Batman, Diyarbakır Surları, Cahit Sıtkı Tarancı Evi, Diyarbakır Ulu Camii, Dört Ayaklı Minare, Mardin Kapı, On Gözlü Köprü, Hevsel Bahçeleri, Keçi Burcu, Benu Sen Burcu, Urfa Kapı, Ergani, Hazar Gölü, Elazığ, Harput Kalesi, Kurşunlu Camii, Ulu Camii, Meryemana Kilisesi, Keban Barajı, Pertek, Tunceli, Cem Evi, Munzur Vadisi Milli Parkı, Hozat, Çemişgezek, Kemaliye, Karanlık Kanyon, Tekne Turu, Taş Yol, Apçağa Köyü, Mani Yolu, Lökhane, Divriği, Ulu Cami ve Şifahanesini, Sivas, Ulu Camii, Taşhan, Buruciye Medresesi, Çifte Minare, Sivas Kongre Binası, Yıldızeli, Yerköy, Kırıkkale, Ankara ve İstanbul'da turumuz sona eriyor. 

Butik Gap Turları
Haftasonu kaçamakları ve yöresel tadlar için hazırlanan Butik Gap Turları ile Adana, Tarsus, Antakya, Hatay, Gaziantep, Urfa, Mardin ve Batman başta olmak üzere Güney Doğu Anadolu bölgesini geziyoruz ve muhteşem yemeklerini yeme imkanına sahip oluyoruz. Butik Mardin Turları ile Artuk beyden badem şekeri yeme imkanına sahip olacaksınız ve Mardin'de yapmış olduğunuz kahvaltıyı hiçbir zaman unutamayacaksınız. Hatay Butik Turları ile Tepsi Kebabı yedikten sonra Künefe tam zamanında yetişecek. Tarsusu Butik Turlar ile Hem Tantuni yiyeceğiz hemde cezerye alacağız. Butik Adana Turları ile hem kebap yiyeceğiz yanında şalgam suyu içeceğiz. Urfa Butik Turları ile Ciğer Kebap yiyecek Şıllık tatlısının tadına bakarken Sıra gecesinde eğlenceye doyamayacağız. Butik Gaziantep Turları ile Sabah Beyran çorbası içip tüm gün kebapları yiyeceğiz ve bol bol bol tereyağlı baklavaları hem yiyeceğiz hemde paket yaptırıp sevdiklerimize götüreceğiz.

Gap Turları Proğramları
SSCTUR olarak siz değerli misafirlerimiz için uzman operasyon ekibimiz ile yaptığımız araştırmalar ve aylarca Güney Doğu Anadolu bölgesiniz gezerek sizler için en güzel otelleri en güzel gezilecek yerleri ve yöresel yemek yiyebileceğiz restaurantları ayarladılar. Zamanı kısa olan misafirlerimiz için Butik Gap turları hazırlandı ve Haftasonunu değerlendirebileceğiniz turlar hazırlandı. Kısa zamanı olup otobüslü ekonomik tur isteyen misafirlerimiz için ise Fırtına Gibi Gap turu hazırladık bu turumuzda 3 gece otel konaklaması olup zamanı kısa değerlendirme turlarımızdır. Kuzey Mezopotamya turlarında ise 4 gece otel konaklaması vardır bölgeyi daha rahat gezmenizi sağlıyoruz. Rüya gibi otobüsle Gap turumuzda ise döndükten sonra kendinizi Rüyadaymış gibi hissedeceğiniz ve aklınızdan hiç çıkmayacak bir turu bitirmiş olacaksınız. Adı üzerine Dolu Dolu Gap turumuzda 6 gece otel konaklamsı olup bu turumuzda Doğu Anadolu Bölgemizle beraber bitiriyoruz bu turumuzda fazladan tunceli Munzur Gözeleri, Kemaliye Sivas Divriği görme imkanına sahip olacaksınız. tüm bu turlarımızı web sayfamızdan online satın alabilirken isterseniz size en yakın satış acentemizden isterseniz 0850 222 8772 Nolu çağrı merkezimizden de kayıt yaptırabilirsiniz.

Klasik Gap Turları 

Gap turları yıllardır alışagelmiş turlar olup bunların içerisinde artık bağzı proğramlar vardır ki klasik gap turları haline gelmiştir. Bu turlar ile klasik olarak Adana ilimizden başlamakta olup Tarsus Hatay Antakya ilimiz gezileri ile ilk günü tamamlamaktadır. ikinci gün ise gaziantep bakırcılar çarşısı Zeugma mozaik müze gezileri bakla alış verişi beyran çorbası içmesi ile devam etmektedir, ücüncü gün ise Halfetide tekne turu ile başlamakta olup Adıyaman ilimizde gezi Karakuş tümülüsü cendere köprüsü ve nemrut dağında Gün batımı İle bitmektedir. Dördüncü gün ise Atatürk barajı, Harran ovası, Balıklıgöl, Göbeklitepe gezilerinden sonra akşam sıra Geceleri ve eğlenceleri ile son bulmaktadır. Beşinci gün rotamızı Mardin ilimize tarihi doya doya yaşamaya giderken Badem şekeri ve Bıktım sabunu almayı unutmayın tabikide Midyat telkari gümüşleri el işçiliği ile vitrinlerdeki yeri alıyor. Altıncı gün ise şuan sular altında kalan Hasankeyfi gezecek tekne turu yapacak Batman'da Ali ustada bu güne kadar hiç yemediğiniz muhteşem et yemekleri yeme fırsatını bulacak Diyarbakırda ise surlar bizi karşılayacak on gözlü köprü hasanpaşa handa Kahvaltı yapmayı unutmayın derken ilimizden ayrılmadan önce kesinlikle Şehmuzdan burma kadayıf yemeyi ve sevdiklerinize götürmeyi unutmayın.

Gap Bölgesinde Gezilecek Yerler
Gap Bölgesinde gezilebilecek en özel bölgelerden biri olan Diyarbakır, çok köklü bir tarihe sahiptir ve buna bağlı olarak ziyaretçilerini büyüleyecek tarihi mimari yapılara çok fazla rastlanmaktadır. Özellikle surları ile ünlü olan Diyarbakır ilimiz kiliseleri, camileri, köprüleri, hanları ve buna benzer mimari yapıları ile dikkat çekerken kendine has tatlarıyla da nefis ziyafetler sunmaktadır. Mardin'in Kartal Yuvası olarak bilinen Mardin Kalesi, kalenin altında yer alan ve Artuklu Sultanı Melik Necmettin İsa tarafından yaptırılan Zinciriye Medresesi, Suriyelilerin günümüzde de hala dini merkez ve okul olarak kullanmakta olan Deyrulzafaran Manastırı, Eşi benzeri bulunmayan ve buranın korunması adına her yıl ünlü sanatçılar tarafından kampanyalar düzenlenen Hasankeyf, birçok kültürü bir arada barındıran Hatay-Antakya ve Gap bölgesinde bulunan buna benzer eşsiz illerimizi ve eşsiz mekanları doyasıya gezip görmek için bu bölgeye özel Gap turları düzenledik. Uygun fiyatlar ile konforlu ve huzurlu ortamlarda seyahat ederken görmeniz gereken en önemli yerleri durak noktası olarak belirledik. Bu yerler arasındaki en önemli noktalarımız ise; Dara Antik Kenti, Mor Gabriel Manastırı, Adana, Taş Köprü, Antep, Hz. Yuşa Türbesi, Balıklı Göl ve daha nice görülmeye değer yerlerdir.

Adana'da Gezilecek Yerler ve Yöresel Tatlar
Adana Ulu Camii, Bebekli Kilise, Kapıkaya Kanyonu, Kapuzbaşı Şelalesi, Şar Antik Kenti, Feke Kalesi, Adana Kalesi, Yılan Kalesi, Büyük Saat Kulesi, Adana Etnografya Müzesi, Adana Sabancı Camii, Adana On Gözlü Köprü gibi Adanada Birçok gezilecek ve görülecek yerler vardır Nisan Ayı başında yapılan Adana Portakal Çiçeği Festivali ve Ekim Ayında Yapılan Lezzet festivali Adana'ya Gitmek için başlıca sebeblerdendir. Adanaya Gidip Adana Kebabı yememek de olmaz tabikide. Uçaklı ve Otobüslü Gap Turları Adana İlimiz gezme ile başlıyor

Hatay (Antakya) Gezilecek Yerler ve Yöresel Tatlar
Saint Pierre Kilisesi, Hatay Arkeoloji Müzesi, Titus Tüneli, Harbiye Şelalesi, Beşikli Mağara, Habib-i Neccar Camii, Aziz Simeon(Genç) Manastırı, Nur Dağları, Musa Ağacı, Hatay çarşıları olmak üzere Hataya Gitmeniz Hatay yemekleri ve Gurmeler içinde büyük fırsatlar veriyor, Onikiay Antakyaya gidebilir tarihi dokusunu gezebilirsiniz, Unutmayın Ki Dünyadaki İlk Kilise Hataydadır. Gap Turu Hatay İlimiz İle devam ediyor. 

Gaziantep'de Gezilecek Yerler ve Yöresel Tatlar
Gaziantep Zeuğma Müzesi, Bakırcılar Çarşısı, Gaziantep Hayvanat Bahçesi, Almacı Pazarı, Gaziantep Arkeoloji Müzesi, Zincirli Bedesten, Gaziantep Oyun ve Oyuncak Müzesi gibi daha birçok gezilmesi ve görülmesi yerler bulunmaktadır, tabikide Gaziantepe gidince Katmer, Baklava, Beyran çorbası İçmemek Olmaz. Otobüslü Gap Turları ile Gaziantepi Geziyoruz.

Şanlı Urfa'da Gezilecek Yerler ve Yöresel Tatlar
Şanlıurfa Kalesi, Harran Ovası, Harran Üniversitesi, Bilecikte Tekne Turu ve Kelaynak Kuşları, Göbeklitepe, Balıklıgöl, Halil İbrahim Peygamberin Makamı, Şanlıurfa Arkeoloji ve Mozaik Müzesi, Haleplibahçe Mozaik Müzesi, Halilurrahman Cami, Mevlid-i Halilulrahman Mağarası gezilecek görülecek yerlerin başında geliyor, 2019 Yılı Şanlıurfa Göbeklitepe Yılı ilan edilmesi şehre gelen turist sayısınıda çoğaltmıştır. Urfaya gelmişken Biber ve domates salçası almayı unutmayın Tabikide Tatlısöz restaurantta da Çiğer yemeyi. Urfada sıra Gecesi İçin Gülizar sıra Gecesi bölgedeki en iyi sıra gecelerinin başında yer alır. Urfa ilimiz Güney Doğu Anadolu Turlarının Başkentidir.

Mardin'de Gezilecek Yerler ve Yöresel Tatlar
Mor Gabriel Manastırı, Kasımiye Medresesi, Midyat, Diyarbakır Kapı, Nusaybinde Beyaz Su, Şeyh Çabuk Camii, Cumbalı Ev, Mardin Ulu Camii, Tellallar Çarşısı, Abbaralar, Şehidiye Camii, Şahtana Konağı, Mardin Çarşıları, Savur Kapı, Deyrul Zaferhan Manastırı, Kızıltepe, Viran Şehir Gezerken şehir Merkezinde Bulunan Artukbeyden badem şekeri Bıktım sabunu Alabilir, Midyata gitmişken Telkari gümüş alış verişi yapabilir, Süryani şabanını tadına bakabilirsiniz. Gap turlarının vazgeçilmez ilidir Mardin.

Batman'da Gezilecek Yerler ve Yöresel Tatlar
Batman İlimizde yer yer koç başı olarada bilinen bol bol petrol kuyuları göreceksiniz ve tabikide Hasankeyf tarihi dokusu ile sular altına kalmadan önce birçok önemli kısmı Dicle nehirden alınmış ve Yeni kurulan Hasankeyf ilçesine taşınmıştır, Ssctur Ailesi olarak batman ilimize yolu düşenler Ali Ustada muhteşem et yemekleri yeme imkanı bulacaklardır.

Adıyaman'da Gezilecek Yerler ve Yöresel Tatlar
Çiğ köftenin başkenti Adıyaman İlimizde Nemrut Dağına çıkmak ve Nemrut Dağı'nda Gün Batımı veya Gün Doğumunu İzlemek  Atatürk Barajı, Kahta, Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, Arsameia Şehir merkezinde onlarca Çiğ köfteci göreceksiniz ve Valilik Binasının yanında bulunan İskender 85 de Yememek yiyebilirsiniz. Gap Turlarında Nemrut Dağını görmeden gelmek olmaz.

Diyarbakır'da Gezilecek Yerler ve Yöresel Tatlar
Tarihi Hasan Paşa Hanı, Hevsel Bahçeleri, Diyarbakır Ulu Camii, Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi, Sülüklü Han, Ziya Gökalp Müzesi, Diyarbakır Surları, Dört Ayaklı Minare, Mardin Kapı, On Gözlü Köprü, Keçi Burcu, Sen Burcu, Urfa Kapı Diyarbakır ilimizi kapsayan GAP Turlarında gezilecek yerleriden bazılarıdır. Diyarbakırda Hasanpaşa Handa Kahvaltı yapmak, Burma Kadayıfı alarak şehirden ayrılabiliriz.

Göbeklitepe Turları

Hasankeyf Turları

Nemrut Dağı Turları

Halfeti Tekne Turları

Midyat Turları

Harran Turları

Balıklıgöl Turları

HAKKIMIZDA

SSC Tur seyahat acentası olarak 15 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.