KAYIT     İLETİŞİM

 • Eskişehir Çıkışlı Fırtına Gibi Gap Turu

  Mezopotamya' sı İle Urfa'da Sıra Gecesi, Adıyaman'da Nemrut Dağında Gün Batımı, Halfeti'de Batık Şehirde Tekne Turu, Sular Altında Kalan Hasankeyf'i Gaziantep'de…
  -%60
  6 Gün
  Otobus
  999TL
  1.598,40TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Eskişehir Çıkışlı Kuzey Mezopotamya Gap Turu

  Güneydoğu Anadolu'dan başlayan Mezopotamyayı birlikte keşfetmeye davetlisiniz.
  -%35
  7 Gün
  Otobus
  1.350TL
  1.822,50TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Eskişehir Çıkışlı Rüya Gibi Gap Turu

  Güney Doğu Anadolu bölgesinin keşfedilecek en iyi noktalarını Eskişehir Çıkışlı Rüya Gibi Gap Turu ile keşfedebilirsiniz. Geç kalmadan Gap turu için yerinizi ayırtın.
  -%45
  8 Gün
  Otobus
  1.450TL
  2.102,50TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Eskişehir Çıkışlı Dolu Dolu Büyük Gap Turu

  Doğu Anadolu'yu Dolu Dolu Gezebileceğiniz Eskişehir Çıkışlı Dolu Dolu Büyük Gap Turu sizleri Eski Tarihi Keşfetmeye Çağırıyor.
  -%45
  9 Gün
  Otobus
  1.650TL
  2.392,50TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Eskişehir Çıkışlı Dolu Dolu Doğunun Hazineleri

  Sivas, Tunceli, Kemaliye, Van, Erzurum, Kars, Elazığ, Malatya, Bitlis, Ağrı Dağı, Bingöl SSC Tur Farkıyla Sizleri Doğu'nun Hazinelerini Keşfetmeye Davet Ediyoruz.…
  -%45
  9 Gün
  Otobus
  1.650TL
  2.392,50TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Uçaklı Gap Turu ile Tarihte Yolculuk

  Geçmişten Günümüze Gelen Gap bölgesinin Tüm izlerini Keşfetmeye Gidiyoruz. Bu Güzel Keşife Sizleri Davet Ediyoruz.
  -%45
  5 Gün
  Ucak
  1.699TL
  2.463,55TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Ankara Çıkışlı Uçaklı Gap Turu ile Tarihte Yolculuk

  Eskiden Yeniye Tüm İzleri Keşfedeceğimiz Gap Bölgesinin Gidiyoruz. Bu Güzel Anları Paylaşmak İçin Sizleri de Davet Ediyoruz.
  -%45
  5 Gün
  Ucak
  1.950TL
  2.827,50TL
  Kişi Başı
  Detaylar


Eskişehir Çıkışlı Gap Turları
Uygun fiyat ve kredi kartına 18 taksit imkanı sunan ssc ile gap turları fırsatları sizleri bekliyor. Eskişehir çıkışlı GAP turları güney doğu anadolu turları ile Adana, Hatay, Gaziantep, Adıyaman, Malatya, Elazığ, Batman, Diyarbakır, Mardin ve Şanlıurfa illerimiz gezme ve görme imkanına sahip olacaksınız. Halfetide tekne turu ile batık şehri gezip Nemrut dağında Gün batımızı izlerken sular altında kalmış hasankeyfi yakından görecek Urfada Sıra gecesi ile halaylara doyamazken Harran evleri ziyaret edip İlk İslam Üniversitesi olan Harran Üniversitesini yakından göreceksiniz. Gaziantep ve Urfada Kebaba Doyacaksınız, Mardinde Badem Şekeri ve Bıktım sabunu alırken Midyatta Telkari gümüş atölyelerini gezeceksiniz. Malatyada Kaysı, Hatayda Künefe, batmanda envay türlü et yemekleri yiyebilirsiniz. Diyarbakırda Burma Kadayıf, Adıyamanda Çiğ köfteye doyamayacaksınız. Güney doğu İllerimizin yöresel müzikleri ile yolculuğumuza zevk katmaya devam edeceğiz. 
Eskişehir Çıkışlı Otobüslü Gap turları ile iki farklı proğram ve Gap Bölgesinden ayrılmak istemeyeceksiniz, Eskişehir Çıkışlı Rüya gibi Gap Turu ile Rüya görecek, Eskişehir Çıkışlı Dolu Dolu Gap Turu ile Doya Doya Gezip görüp tatma imkanınan sahip olacaksınız.
Arzu eden Misafirlerimiz için Grublarınıza özel olarak turlar da düzenlenmektedir. İstanbul veya Ankaradan Uçaklı Gap Turlarıda düzenlenmektedir.

Gap Turu
Otobüsle Güney Doğu Anadolu ve Doğu Anadolu Kültür turları için Ssctur sizlere oniki ay Eskişehir'den turlar düzenlemektedir, bizler tarihte yolculuk adını verdiğimiz ve yaşamaya gezmeye doyamayacağınız Balıklıgölü, Hasankeyfi, Halfeti Tekne Turu Midyat ve Mardini ile gerçek anlamda yüzyıllarca geriye giderek o tarihi öğreneceksiniz, Dünyada ilk İslam üniversitesi olan Harran Üniversitesini görecek, Urfada Sıra gecesi ile eğlenceyi dorukta yaşayacaksınız. Adıyaman Nemrut Dağında gün batımı Cendere Köprüsünü gezecek, Diyarbakırda Surları yakından görüp on gözlü köprüde halaylar çekeceksiniz. Batman'dan geçerken Petrol kuyularını görecek, Elazığda Harput Kalesinde bol bol resim çekeceksiniz. Tuncelide Munzur Gözeleri ve Cem evi Ziyaretlerimiz olacaktır. Kemaliye (Eğin) ve Karanlık Kalyonda Tekne Turu yapma imkanına sahip olcaksınız.

HAKKIMIZDA

SSC Tur seyahat acentası olarak 15 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

info@ssctour.com
0850 222 87 72
Hasanpaşa Mahallesi, Fahrettin Kerim
    Gökay Caddesi, No: 39-41/12 Kadıköy
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.