KAYIT     İLETİŞİMEskişehir Çıkışlı Gap Turları

Uygun fiyat ve kredi kartına 18 taksit imkanı sunan ssc ile gap turları fırsatları sizleri bekliyor. Eskişehir çıkışlı GAP turları güney doğu anadolu turları ile Adana, Hatay, Gaziantep, Adıyaman, Malatya, Elazığ, Batman, Diyarbakır, Mardin ve Şanlıurfa illerimiz gezme ve görme imkanına sahip olacaksınız. Halfetide tekne turu ile batık şehri gezip Nemrut dağında Gün batımızı izlerken sular altında kalmış hasankeyfi yakından görecek Urfada Sıra gecesi ile halaylara doyamazken Harran evleri ziyaret edip İlk İslam Üniversitesi olan Harran Üniversitesini yakından göreceksiniz. Gaziantep ve Urfada Kebaba Doyacaksınız, Mardinde Badem Şekeri ve Bıktım sabunu alırken Midyatta Telkari gümüş atölyelerini gezeceksiniz. Malatyada Kaysı, Hatayda Künefe, batmanda envay türlü et yemekleri yiyebilirsiniz. Diyarbakırda Burma Kadayıf, Adıyamanda Çiğ köfteye doyamayacaksınız. Güney doğu İllerimizin yöresel müzikleri ile yolculuğumuza zevk katmaya devam edeceğiz. 
Eskişehir Çıkışlı Otobüslü Gap turları ile iki farklı proğram ve Gap Bölgesinden ayrılmak istemeyeceksiniz, Eskişehir Çıkışlı Rüya gibi Gap Turu ile Rüya görecek, Eskişehir Çıkışlı Dolu Dolu Gap Turu ile Doya Doya Gezip görüp tatma imkanınan sahip olacaksınız.
Arzu eden Misafirlerimiz için Grublarınıza özel olarak turlar da düzenlenmektedir. İstanbul veya Ankaradan Uçaklı Gap Turlarıda düzenlenmektedir.

Eskişehir'den Gap Turu

Otobüsle Güney Doğu Anadolu ve Doğu Anadolu Kültür turları için Ssctur sizlere oniki ay Eskişehir'den turlar düzenlemektedir, bizler tarihte yolculuk adını verdiğimiz ve yaşamaya gezmeye doyamayacağınız Balıklıgölü, Hasankeyfi, Halfeti Tekne Turu Midyat ve Mardini ile gerçek anlamda yüzyıllarca geriye giderek o tarihi öğreneceksiniz, Dünyada ilk İslam üniversitesi olan Harran Üniversitesini görecek, Urfada Sıra gecesi ile eğlenceyi dorukta yaşayacaksınız. Adıyaman Nemrut Dağında gün batımı Cendere Köprüsünü gezecek, Diyarbakırda Surları yakından görüp on gözlü köprüde halaylar çekeceksiniz. Batman'dan geçerken Petrol kuyularını görecek, Elazığda Harput Kalesinde bol bol resim çekeceksiniz. Tuncelide Munzur Gözeleri ve Cem evi Ziyaretlerimiz olacaktır. Kemaliye (Eğin) ve Karanlık Kalyonda Tekne Turu yapma imkanına sahip olcaksınız.

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2