KAYIT     İLETİŞİM

 • Bursa Çıkışlı Karadeniz Fırtınası ve Batum Turu

  Karadeniz iklimi veya havası gibi tadı damağınızda kalacak bir gezi sizi bekliyor...
  -%45
  5 Gün
  Otobus
  899TL
  1.303,55TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Bursa Çıkışlı Kuzey Yıldızı Doğu Karadeniz ve Batum Turu

  Kuzeyin Yıldızı olan Karadeniz’i yaşamaya ne dersiniz!
  -%45
  7 Gün
  Otobus
  1.099TL
  1.593,55TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Bursa Çıkışlı Rüya Gibi Doğu Karadeniz Batum Turu

  Kendinizi rüyada hissedeceğiniz, her anını ve her tadını unutamayacağınız Rüya Gibi Doğu Karadeniz Batum Turumuza sizleri de bekliyoruz.
  -%45
  8 Gün
  Otobus
  1.199TL
  1.738,55TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Bursa Çıkışlı Dolu Dolu Doğu Karadeniz Batum Turu

  Karadeniz bulutların ardında saklı cennettir... Sizi Karadeniz’i okumaya dinlemeye değil yaşamaya davet ediyoruz. Çeçeva Köyü, Zilkale, Palovit Şelalesi, Badara…
  -%45
  9 Gün
  Otobus
  1.499TL
  2.173,55TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Eskişehir Çıkışlı Fırtına Gibi Doğu Karadeniz Ve Batum Turu

  Kısıtlı zamanda Karadeniz'i baştan başa gezmek, yaşamak için bulunmaz bir fırsat sunuyoruz. Karadeniz iklimi veya havası gibi tadı damağınızda kalacak bir gezi…
  -%45
  5 Gün
  Otobus
  899TL
  1.303,55TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Eskişehir Çıkışlı Kuzey Yıldızı Doğu Karadeniz ve Batum Turu

  Tadı damağınızda kalacak Kuzeyin Yıldızı olan Karadeniz’i yaşamaya ne dersiniz! Çeçeva Köyü, Zilkalesi, Palovit Şelalesi, Sümela Manastırı, Batumu ve Borçka Karagölü…
  -%45
  6 Gün
  Otobus
  1.099TL
  1.593,55TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Eskişehir Çıkışlı Rüya Gibi Doğu Karadeniz Batum Turu

  Kendinizi rüyada hissedeceğiniz, her anını ve her tadını unutamayacağınız Rüya Gibi Doğu Karadeniz Batum Turumuza sizleri de bekliyoruz.
  -%45
  7 Gün
  Otobus
  1.299TL
  1.883,55TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Eskişehir Çıkışlı Dolu Dolu Doğu Karadeniz Batum Turu

  Karadeniz bulutların ardında saklı cennettir...Sizi Karadeniz’i okumaya dinlemeye değil yaşamaya davet ediyoruz. Çeçeva Köyü, Zilkale, Palovit Şelalesi, Badara…
  -%45
  8 Gün
  Otobus
  1.499TL
  2.173,55TL
  Kişi Başı
  Detaylar


Bursa Çıkışlı Karadeniz Turları
Bursadan ssctur olarak her hafta otobüslü karadeniz turları düzenlenmektedir, her hafta dört farklı proğram ile hem karadenizi hem Gürcistan Batum şehrini gezip görme imkanı bulucaksınız ayrıca bursa çıkışlı karadeniz turları ile kemençeye ve tulum sesine doyacaksınız ayrıca karadenizin meşhur gaygana veya kuymak, hamsili ekmek, akçaabat köfte, hamsiköy sütlaçı, vatançay, kırmızı benekli alabalık, fındık, Samsun Pidesi yeme imkanı bulacaksınız.
Ssctur Her hafta Bursa'dan Otobüslü ve Uçaklı Doğu Karadeniz ve Batum Kültür gezi Turları düzenlemektedir, Bursa Çıkışlı Karadeniz turları ile Doğu karadenizin Yaylalarını, Derelerini, Şelalelerini, Temeklerini ve Müziğini dinlemeye doyamacaksınız. Turlarımızın adı aynı zamanda turunuzun bekletilerini de sizin için hazırladık. 
Bursa Çıkışlı Karadeniz Fırtınası ve Batum Turu; Adı gibi fırtına gibi karadenizi hızlandırılmış olarak gezeceksiniz 3 gece otel konaklaması olan turumuzun bir gecesi yolda olmak üzere dört gece beş gün sürmektedir.
Bursa Çıkışlı Kuzey Yıldızı karadeniz ve Batum Turu ise Show TV de yayımlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinden almıştır ve Gezilip Görülmesi gereken her yere gitmekte olan bu turumuzda 4 gece otel konaklaması olup bir gecesi yolda olmak şartı ile beş gece altı gün sürmektedir.
Bursa Çıkışlı Rüya Gibi Doğu Karadeniz ve Batum Turu; En değerli ve kıymetli olan bu turumuzu bitirdiğinizde karadenizi rüyalarda yaşadığınızı hissedecek karadenize doymadan geri döneceksiniz özellikle en çok tercih edilen bu turumuzda 5 gece otel konaklaması olmaktadır toplamında altı gece yedi gün süren bu turumuz sizi karadenizin rüyalarda yaşatacaktır.
Bursa Çıkışlı Dolu Dolu Doğu Karadeniz Batum Turu; En uzun olan bu turumuz gerçekten Karadenizi dolu dolu yaşamanızı sağlayacak karış karış karadeniz ve yaylalarını gezip görme imkanınız olacaktır, tur bitiminde karadenizi gerçek adıyla dolu dolu yaşamış olacaksınız ve 6 gece otel konaklaması olan bu turumuzda toplam yedi gece sekiz gün sürmektedir.

HAKKIMIZDA

SSC Tur seyahat acentası olarak 15 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

info@ssctour.com
0850 222 87 72
Hasanpaşa Mahallesi, Fahrettin Kerim
    Gökay Caddesi, No: 39-41/12 Kadıköy
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.