KAYIT     İLETİŞİMBursa Çıkışlı Karadeniz Turları
Bursadan ssctur olarak her hafta otobüslü karadeniz turları düzenlenmektedir, her hafta dört farklı proğram ile hem karadenizi hem Gürcistan Batum şehrini gezip görme imkanı bulucaksınız ayrıca bursa çıkışlı karadeniz turları ile kemençeye ve tulum sesine doyacaksınız ayrıca karadenizin meşhur gaygana veya kuymak, hamsili ekmek, akçaabat köfte, hamsiköy sütlaçı, vatançay, kırmızı benekli alabalık, fındık, Samsun Pidesi yeme imkanı bulacaksınız.
Ssctur Her hafta Bursa'dan Otobüslü ve Uçaklı Doğu Karadeniz ve Batum Kültür gezi Turları düzenlemektedir, Bursa Çıkışlı Karadeniz turları ile Doğu karadenizin Yaylalarını, Derelerini, Şelalelerini, Temeklerini ve Müziğini dinlemeye doyamacaksınız. Turlarımızın adı aynı zamanda turunuzun bekletilerini de sizin için hazırladık. 
Bursa Çıkışlı Karadeniz Fırtınası ve Batum Turu; Adı gibi fırtına gibi karadenizi hızlandırılmış olarak gezeceksiniz 3 gece otel konaklaması olan turumuzun bir gecesi yolda olmak üzere dört gece beş gün sürmektedir.
Bursa Çıkışlı Kuzey Yıldızı karadeniz ve Batum Turu ise Show TV de yayımlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinden almıştır ve Gezilip Görülmesi gereken her yere gitmekte olan bu turumuzda 4 gece otel konaklaması olup bir gecesi yolda olmak şartı ile beş gece altı gün sürmektedir.
Bursa Çıkışlı Rüya Gibi Doğu Karadeniz ve Batum Turu; En değerli ve kıymetli olan bu turumuzu bitirdiğinizde karadenizi rüyalarda yaşadığınızı hissedecek karadenize doymadan geri döneceksiniz özellikle en çok tercih edilen bu turumuzda 5 gece otel konaklaması olmaktadır toplamında altı gece yedi gün süren bu turumuz sizi karadenizin rüyalarda yaşatacaktır.
Bursa Çıkışlı Dolu Dolu Doğu Karadeniz Batum Turu; En uzun olan bu turumuz gerçekten Karadenizi dolu dolu yaşamanızı sağlayacak karış karış karadeniz ve yaylalarını gezip görme imkanınız olacaktır, tur bitiminde karadenizi gerçek adıyla dolu dolu yaşamış olacaksınız ve 6 gece otel konaklaması olan bu turumuzda toplam yedi gece sekiz gün sürmektedir.

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2