KAYIT     İLETİŞİMAnkara Çıkışlı Turlar
Hareket noktası Ankara olan çeşitli tur seçenekleri ile SSCtur siz değerli misafirlerimizi yurt içi, yurt dışı fark etmeksizin ülkemizin ve dünyamızın görülmeye değer yerlerini gezdirmeyi teklif ediyor. Burada sizin yapmanız tek şey kendi isteğinize göre bir tura karar vermek olacaktır. Zaten gidip gezilecek noktalarda görülmeye değer yerleri tur güzergahımıza dahil ederek görülmedik yer bırakmamaya çalışmaktayız. Hem bölge olarak hem de fiyat olarak herkese hitap edecek tur seçeneklerimiz ile daha az bütçeyle gönlünüze göre bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz. Dilerseniz Ankara çıkışlı turlarımızı kısa kısa bilgilerle açıklamaya çalışalım.
Öncelikle sayılı günlerin kaldığı yılbaşı için düzenlediğimiz yılbaşı turlarından bahsedelim. Sevdiklerinizle çok özel bir yılbaşı gecesi geçirmek isterseniz sizler için hazırladığımız özel yılbaşı turlarımıza katılabilirsiniz. Hareket noktası Ankara olan yıl başı turları ile dilerseniz kendine has özellikleri bulunan Karadeniz Bölgesi'ne dilerseniz de dillere destan güzellikleriyle nam yapmış Kapadokya'ya bir gezi yapabilirsiniz. Buralarda yılbaşı için düzenlenmiş özel programlara katılarak gecenizi renklendirebilir ve unutulmaz bir an yaşayabilirsiniz.
Şayet bu sefer bir değişiklik yapıp Kıbrıs gezilerine katılmak isterseniz de yine SSCtur olarak sizler için düzenlediğimiz özel turlar vardır. Kıbrıs'ta özel bir kültür turu ile yeni yerler, yeni kültürler, yeni tatlar tadabilme şansı yakalayarak hayatınıza bir hareketlilik katabilirsiniz. Bazen çok fazla vakit bulamayabiliriz bu yüzden tatilimizi de çok fazla uzaklara gitmeden yakın mesafedeki yerlerde yapmayı tercih ederiz. Bu yüzden sizler için günübirlik gidip dönebileceğiniz tur programları hazırladık. hepsinde ayrı tatlar bulacağınız Ankara çıkışlı turların arasına bir de kayak tutkunları için kayak turlarını ekledik. Böylece siz de tutkunu olduğunuz kayak sporunun doya doya tadını çıkarabilirsiniz.
Ülkemizin her bölgesi ayrı güzelliklere sahiptir diyip sizler için bütün bölgelere turlar düzenledik. Böylece siz de dilediğiniz bölgeyi seçerek orada muhteşem bir tatil yapabilirsiniz. Özellikle çok fazla rağbet gören GAP turları, Batı Karadeniz Turları, Karadeniz Turları, Kapadokya Turları ve Ege Turlarını en uygun imkanlarla siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunmaktan SSCtur olarak mutluluk duymaktayız.
Ankara çıkışlı kültür turları kredi kartına 18 taksit avantajı sunuyor.

Ankara Çıkışlı Tur Fırsatları 2020
Ankara Çıkışlı Günübirlik turlar, Ankara Çıkışlı Konaklamalı Turlar, Ankara çıkışlı Hafta sonu turları, Ankara Çıkışlı Karadeniz Batum Turları, Ankara Çıkışlı Kayak Turları, Ankara Çıkışlı Gap Turları, Ankara Çıkışlı Doğu Anadolu Turları, Ankara Çıkışlı Ege Akdeniz Turları, Ankara Çıkışlı Festival Turları, Ankara Çıkışlı Kapadokya Turları, Ankara Çıkışlı İstanbul Turları, Ankara Çıkışlı Pamukkale Turları, Ankara Çıkışlı Salda Gölü Turları 2020 Tur fırsatlarımızdan bağzılarıdır. Haftanın hergünü açık olan ve 23:00 kadar Ankara'da hizmet veren çağrı merkezimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Haftanın 7 Günü Çağrı Merkezi için 0312 666 36 39 telefon numaramız.

Ankara Çıkılşlı Kültür Turu

Kültür turu demek yaşadığımız yüzyılda ve daha önceki, yüzyıllarda yaşayan insanların yaşantısını öğrenmek mevcut zamanın en güzel köşelerini gezip tarihini ve güncel durumlarını öğrenmek amaçlı düzenlenen turlara denilmektedir. Kültür turizmi, kültür etkinlikleri ve güncel sanaat eserlerini olduğu doğal ve tarih kokulu kültür varlıklarını, kültürel sanayilerinin sonuçlarını, bazı sosyo ve ekonomik olguları turistik bir ürün biçiminde gezginlerin hizmetine sunan bir turizm anlayışıdır. Kültür Turları Yalnızca tarihsel olanı değil aynı zamanda günceli de kapsayan bir terimdir.

SSCTur Kültür Turları kategorimizde cennet mekan ülkemizi gezip görmek için turlar düzenlenmektedir. Turlara katılarak ülkemizde merak ettiğiniz yerleri rehber eşliğinde çok daha iyi bir şekilde tanıma imkanı bulursunuz. Yer ve konaklama sıkıntısı yaşamadan bilinçli bir şekilde profesyonel kişilerin desteğiyle çok daha kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz. SSC Tur'un düzenlemiş olduğu Kültür Turları'ndan istediğiniz şehrin turunu seçerek beğendiğiniz ve merak ettiğiniz şehirleri ayrıntılı bir şekilde gezip öğrenebilirsiniz. Kültür turları kapsamı içinde kültürel açıdan zengin olan illerimiz yer almaktadır. Ülkemizin hemen her ili kültürel açıdan zengindir. Bu yüzden her il gezilme imkanına sahiptir. Bu kültürel şehirlerimiz içinde en önemlileri İstanbul, Ankara, İzmir, Edirne, Eskişehir gibi daha pek çok şehrimiz yer almaktadır.

Kültür turlarımız için İsterseniz Online satın alabilir isterseniz ofislerimizden istersenizde Çağrı merkezimizden satın alabilir ödemelerinizi isse 18 taksit varan avantajları ile ödeme yapabilirsiniz.

Ankara Çıkışlı Kültür Turları

Kültür Turları ile başta Karadeniz Turları, Gap Turları, Doğu Anadolu Turları, Ege Turları, Ege Akdeniz Turları, Festival Turları, Doğu Ekspresi Turları, Van Turları, Kars Turları, Adana Turları, Hatay Turları, Mardin Turları, Butik Turlar, Gurme Turlar, Hafta Sonu Turları, Günübirlik Turlar, Kayak Turları, Abant Turları, Yedigöller Turları, Amasra Turları, Safranbolu Turları, Doğa Turları, Uçaklı Turlar, Likya Turları, Karya Turları, İzmir Turları, Deniz Turları, Lavanta Festivali Turları, Alaçatı Ot Festivali Turları, Adana Portakal Çiçeği Turları, Edirne Kakava Şenlikleri Turları, Kars Turları, Doğu Ekspresi Turları, Kapadokya Turları, Eskişehir Turları, Pamukkale Turları, Çanakkale Şehitlik Turları, Edirne İğneada Turları, Bursa Turları, Batı Karadeniz Turları, Sapanca Maşukiye Turları, Uludağ Kayak Turları, Ilgaz Kayak Turları, Kartalkaya Kayak Turları, Yılbaşı Turları, 1 Mayıs Turları, 19 Mayıs Turları, 23 Nisan Turları, 30 Ağustos Turları, Ramazan Bayramı Turları, Kurban Bayramı Turları.

Kültür Turları Fırsatları

Ssctur ile Kültür turları fırsatlarını yakalama imkanınız olacak, Kredi kartına 18 Taksit imkanı sunan Ssctur ile Türkiyemizi doya doya gezecek yöresel tatlarına bakacaksınız. Kültür turları fırsatları ile isterseniz Günübirlik turlara isterseniz Konaklamalı turlara isterseniz uçaklı turlara katılabilirsiniz. Kültür Turları Fırsatlarının başında Erken rezervasyon gelmektedir %65 Varan indirimlerden faydalanabilirsiniz ayrıca ödeme kolaylıklarıda sağlanmaktadır isterseniz kredi karına 18 aya varan taksit yaptırabilir istersiz %25 kaparo verip geri kalanını otobüste verebilirsiniz ayrıca erken rezervasyon sigortası ile 72 saat kalana kadar koşulsuz iptal etme hakkınıda satın alabilirsiniz. Kültür turları fırsatları ile haftalık tur proğramları ile Karadeniz Turları, Anadolu Turları, Gap turları, Ege Turları, Akdeniz Turları, Likya Turları, Karya Turlarına Katılabilirsiniz. Deniz turları fırsatları yaz ayları süresince her hafta sizleri bekliyor olacağız.

Yurtiçi Kültür Turları

Yurtiçi Kültür turları ile İstanbul Çıkışlı günübirlik konaklamlı ve Uçaklı turlar ayrıca Ankara çıkışlı günübirlik konaklamalı ve uçaklı turlara katılabilirsiniz. Yurtiçi turlar her hafta özellikle Cuma Cumartesi ve Pazar günü Kalkışlı olmaktadır, Ayrıca Salı ve Çarşamba Kalkışlı turlarımız mevcuttur. SSCTUR Kültür Turları İstanbul Çıkışlı Kültür Turları, Ankara Çıkışlı Kültür Turları, İzmir Çıkışlı Kültür Turları, Bursa Çıkışlı Kültür Turları, Eskişehir Çıkışlı Kültür Turları, Antalya Çıkışlı Kültür Turları, Aydın Çıkışlı Kültür Turları, Manisa Çıkışlı Kültür Turları, Kocaeli Çıkışlı Kültür Turları, Adana Çıkışlı Kültür Turları, Düzce Çıkışlı Kültür Turları, Bolu Çıkışlı Kültür Turları, Kırıkkale Çıkışlı Kültür Turları, Konya Çıkışlı Kültür Turları, Kayseri Çıkışlı Kültür Turları, Hatay Çıkışlı Kültür Turları, Mersin Çıkışlı Kültür Turları, Çorum Çıkışlı Kültür Turları, 

SSCTur ile Ülkemizin Dört Bir Yanını Kültür Turları İle Keşfedin!

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2