KAYIT     İLETİŞİMEge Ve Akdeniz'in Güzelliğinin Keşfi 

İnsanlar için tatil algısı yeni yerler keşfetmek, buraların tadına varmak, gezmek, görmek aynı zamanda da dinlenmektir. Doğanın mucizeleri görebilmek ve bu mucizelerde kaybolmak insanları birazda olsa gerçek yaşamın koşturmasından uzaklaştırır.
 Bütün bu amaçlar için en iyi seçenek tur gezileri olacaktır. Bu sayede insanlar bir bilgi ışığında gezerek hayatın tadına çok daha konforlu varacaktır.

 Ankara Çıkışlı Ege ve Akdeniz Turu Nasıl Yapılır?

  Ankara'da yaşayan insanlar Ankara'nın güzelliğini bildikleri gibi denizin, yosunun kokusunun ve güneşin de tadına varmayı hayal eder. Bunun için en doğru yer Türkiye'nin bir başka güzelliklerini barındıran Ege ve Akdeniz bölgeleridir.

  Bu amaçtan dolayı insanlar Ankara çıkışlı Ege Akdeniz turu gezisini en iyi şekilde gerçekleştirmek için arayışa girer. Çünkü tur gezileri insanların gezmede ki amacını en konforlu şekilde gerçekleştirir. 

  Türkiye'nin her bölgesine kültür turları, gezi turları düzenleyen www.ssc.com.tr sitesi Ege ve Akdeniz'in en gizli yerlerde kalmış köşelerinin keşfi için en kaliteli tercih örneği olacaktır. 

 2 ya da 3 gece uygun fiyatları doğrultusunda Ege Ve Akdeniz turlarıyla biraz da olsa huzuru yakalayın. Siz de tekne turları ile mavi denizlerde kaybolmayı deneyin. Datça'nın Bodrum'un Fethiye'nin bilinmeyen bölgelerini keşfe çıkın.

 Yeşil ile mavinin birleştiği gökyüzünün kaybolduğu koyları tekne turunda kahvenizi içerken karşılayın. Muğla'nın Fethiye ilçesinde bulunan Ölüdeniz tekne turu için şaheser bir yerdir. Sizler de tatil programlarının yapıldığı, tekne turlarının düzenlendiği, doğanın her türlü imkanından faydalanmak için tur programlarına başvurabilirsiniz.

 Tur programları Ege ve Akdeniz'de harika bölgelerin yerlerini barındırır, muhteşem bir gezi doğrultusunda dinlenmenizi sağlar, sakinliği, huzuru gösterir, çeşitli kahvaltı ve akşam yemekleriyle konforlu derecede konaklama imkanı verir.
 Pişman olmayacağınız rüya gibi bir kaç gün geçirmek elbette ki herkesin hakkıdır.

 Ege Turlarıyla Ege'de Tatilin Keyfine Varın 

  Tur programlarının içeriklerine geçmeden önce Ege'de mutlaka görülmesi gereken yerler sunuma değerdir. 

 Ege'ye gittiğinizde mavi ve temiz denizde yüzmeden gelinmez. Bu amaçla yüzme turlarına mutlaka katılmalısınız. Tekne ile çıkılan yüzme turları doğanın içerisinde yüzerek hayallere daldırır derecededir.

  Turlar sizlere Ege'deki rotanızı belirlemenizde yardımcı olur. Rota mutlaka görülmesi gereken illeri ve konaklama tesislerini içerir. 

 Ege Turlarıyla Mutlaka Görülmesi Gereken Yerler

 Ege'de mutlaka gezilmesi gereken yerler:

Saklıkent Milli Parkı

Marmaris Marina

Bodrum Kalesi

Ilıca Plajı 

Ölüdeniz Plajı

Alsancak

Efes Antik Kenti

İzmir Doğal Yaşam Parkı

Delikli Koyu

Kaz Dağları

Saklıkent milli parkı, Muğla Seydikemer'de bulunur. Milli park içerisinde Türkiye'nin en büyük kanyonu olma özelliğini taşıyan Saklıkent kanyonunu barındırır.

 Kızılçam, Karaçam ve Sedir ormanlarının içinde yürüyüş yaparken kendinizi kaybedecek kadar huzurla dolu olacaksınız. Kanyonun 200 bin yıl önce oluştuğu düşünülür. Sakılkent turla keşfe çıkacağınız en iyi yeri oluşturur. Tarihin kokusunu hissedebileceğiniz bir yerdir.

  Marmaris marina Muğla'da Marmaris'de yer alır. Marina eşsiz güzelliği ile tekne turuyla gidilebilecek bir yerdir. Doğu Akdeniz'in en prestijli marinasını oluşturur. Marinada tekne turu yaparken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

 Bodrum Kalesi Bodrum'un liman kentinde yerini ilk sırada alır. Kaleyi gezerken kendinizi bir anda kültür portalının içine çekilmiş hissedeceksiniz. Açıkçası Bodrum turlarına katılıp da keleyi görmemek ayıp olur. 

 Ilıca plajı geniş kıyı şeridi ile güneşin ve yüzmenin en iyi halini sunar. Ferah olan plajın ortasında bir tur gemisinden atlayıp yüzmenin mutluluğu hiç bir şeye değişmeye değmeyecek güzelliktedir.

 Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı olan Ölüdeniz plajı ise eşsiz güzelliği ile denizi görülmesi değer yerler arasındadır.

 Beldenin adının Ölüdeniz olmasının sebebi ise çevresindeki sahillerin sürekli dalgalarla boğuşmasına karşılık buraya hiç bir dalganın uğramaması beldeye ismini de vermiştir. Denizi en iyi deniz ödülünü almaya layık görülmüştür. Bu muhteşem denizde yüzme keyfini bir tur gezisiyle siz de tadın.

 Alsancak ise İzmir'in Konak ilçesinde bulunur. Alsancak sahili tatil farkıyla karşınıza çıkacaktır. Sahilde güneşin batışını izlemek yeşil mavi ve sarı rengin karışımından oluşan doğal bir görsel şov oluşturmaktadır. 

 Efes Antik kenti Antikçağ'ın Anadolu başkenti olarak geçer. Görkemli bir metropolis görünümündedir. Efes antik kenti adata insanlara biz evde yokuz sloganını çağrıştırır. Tarihi ve antik şehri görmeyi tur gezisi ayrıcalığıyla keşfedebilirsiniz. 

  İzmir Doğal Yaşam parkı İzmir'in Çiğli ilçesinde yer alır. Türkiye'nin ilk doğal yaşam parkına dönüştürülen yer bir hayvanat bahçesidir. Tur aracılığı ile ve ailenizle mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. 

 Delikli koy ise isminden de anlaşılacağı gibi etrafı beyaz renkli kaya oluşumlarıyla kaplı doğal bir oluşumu ifade eder. Delikli koyu özel yapan huzuru ve sakin bir yer olmasıdır. İzmir Çeşme'de yer alır. Buranın keşfedilmemiş yerlerini keşfetmek ve koyda yüzerek tekne turu yapmak için düzenlenen organizasyonları unutmayın.

 Kaz dağı, Çanakkale ve Balıkesir illeri arasında yer alan yeşilin her tonunu bünyesinde barındıran bir dağdır. Dağı gezerken kendinizi yeşil yolda yolculuk yaparken bulacaksınız. Doğaya ve yeşile aşık olanların ziyaretini esirgemediği bir yerdir. Dağın tadına tur gezilerine katılarak varabilirsiniz. 

  Bütün bu yerler Ege'de yer alan sadece bir kaç güzelliği içerir. Ege gezilmeye değer daha çok sayıda doğa harikasına sahip bir bölgedir.

 Siz de bu tarz yerleri görmek için turların bilgi ve tecrübelerinden faydalanın. www.ssc.com.tr adresi Ege turları arasında yüzülebilecek en iyi koyları, görülmeye değer denizleri tecrübesiyle oluşturmaktadır.

 Akdeniz Turlarıyla Rüya Gibi Tatil Keyfi

 Tatilin keyfini, huzurunu, güzelliklerini yaşamak her insanın tatile çıkmadan önce ki hedefidir. Sorunsuz ve dopdolu programlara dahil olmak yeni yerleri de keşfetmeyi sağlar. 

 Akdeniz en çok tercih edilen tur gezileri arasında yerini alır. Sebebi ise bölgenin doğal anlamda zenginliği, farklılıkları ve huzuru vermesidir. 

 Bölgeyi tur ile keşfe çıkmak insana ayrı bir zevk yaşatır. Yeni yerler görürken aynı zamanda da tur sayesinde yeni insanlar da tanırsınız. Yerlerin hikayesine dokunurken insanların hikayelerini de keşfedersiniz. 

 Akdeniz bölgesi birçok tarihi dokuyu, hikayeleri, doğa harikalarını denizinde, suyunda, toprağında büyüten masalsı bir bölgedir. Bölgede çok sayıda görülmesi gereken yerler vardır. İnsan ömrü bile bu yerlerin yanında kayıtsız kalmaktadır. 

 Akdeniz turlarıyla rüya gibi bir tatil keyfi yaşamak için bölgenin güzelliklerini bilmelisiniz. Turlar bu konuda en değerli yerleri sizlere sunacaktır.  

 Akdeniz Turlarıyla Mutlaka Görülmesi Gereken Yerler

  Akdeniz'de mutlaka görülmesi gereken yerler:

Kaleiçi

Kleopatra Plajı

Apollo tapınağı

Kaputaş Plajı

Alanya Teleferik

Alanya Kalesi

Tahtalı Dağı

Akdeniz bölgesine tur düzenleyen firmaların çoğu bu yerleri ya da bundan daha ihtişamlı diğer güzel doğa harikalarını listesine mutlaka ekler.

 Kaleiçi, Antalya'nın Murat paşa ilçesinde yer alır. Deniz ve karanın bir arada güzelliğini yansıtan bu yer kent merkezini ifade eder. Kaleiçi'nin muhteşem yapısı sokaklarında gezerken tarihin gizemini hissettirir. Bu sokaklar tarihin izlerini günümüze taşımıştır. Görselliği ile büyülerken orada kalma isteği uyandırır.

 Kleopatra plajı, dünya çapında bir plajdır. Birçok turistin de gelip gördüğü bir plajdır. Plajın serin sularında yüzmek bir ayrıcalığı ifade eder. Tekne turuna da müsait olan plaj güzelliği mutlaka görülmesidir. Plaj Alanya'da yer alır.

 Apollo tapınağı, Yunan tapınağının kalıntılarını içerir. Tapınak kehanet merkezi olan Apollo'na atanmıştır. Aydın Didim'de bulunur. Tapınakta gezerken milattan önce yaşamış insanların inançlarınızı kalbinizde hissedeceksiniz. Büyüleyici bir yerdir. 

 Kaputaş plajı, Kaş ile Kalkan arasındaki sahil yolu üzerinde kurulmuş kanyon ağzı plajıdır. Su serin ve turkuaz rengindedir. Yeşil ile mavinin bir arada nasıl güzel gözüktüğünü geniş bir alanda görebiliyorsunuz.

 Bunun nedeni yer altında akmakta olan suyun deniz kıyısındaki kumların arasından süzülmesidir. Siz de muhteşem renkte olan suda yüzebilmek için tekne turlarından plajın güzelliğini görebilirsiniz. 

  Alanya teleferik sayesinde Antalya'nın bütün güzelliklerini kuş bakışı ile gökyüzüyle bütünleşerek görürsünüz. Kuşların süzülüşünün, gökyüzüyle denizin birleşiminin tadına varabilmek için tur gezilerine başvurun.

 Alanya kalesi, Antalya'nın simgesini ifade eder. Akdeniz bölgesinde tura çıkmışken ilin temsili simgesini görmek gerekir. Kale denizden 250 metre yüksekte yarım ada üzerinde bulunur 

 Tahtalı dağı, Teke yarımadasında yer alır. Sıradağların bu güzelliğini görmek için teleferik bakışıyla keşfe çıkmalısınız. 

 Akdeniz bölgesinde en popüler olan ve tur şirketlerinin de bu sebepten dolayı tercih ettikleri bazı iller vardır. Bu iller Alanya, Antalya, Manavgat ve Kemeri oluşturur. Bu illerde daha pek çok görülmesi gereken doğal güzellikler yer alır. www.ssc.com.tr adresine tıklayarak Akdeniz turları içerisine giren güzellikleri görebilirsiniz. 

 Ege Ve Akdeniz Turları İçin Doğru Adres Nedir?

 Ege ve Akdeniz bölgesine belirli zamanlarda turlar düzenleyen şirketler vardır. Bölgelerin tam anlamıyla gezilmesi gereken yerlerini içeren turlar tercih sebebini oluşturur.

  www.ssc.com.tr adresi tur sektöründeki farkını ortaya koyabilmek için Ege ve Akdeniz bölgesini birbirinden ayırmadan tüm güzellikleri görebilmek adına birlikte sunmuştur. 

  Gezi içeriğinde Ege'nin tapınaklarından çıkıp kendinizi Akdeniz'in serin sularında yüzerken bulabilirsiniz. Tur insanların hayallerinde yer alan geziyi gerçekleştirir.

 Deneyimli rehberleri uygun fiyatlar dahilinde insanların hizmetine sunar. Anılarınıza gezi sonunda güzel hikayeler eklersiniz. Soğuk bir Ankara havasından çıkıp sıcak bir Akdeniz gecesinde var olmayı kim istemez ki. 

  Firma Ege Akdeniz turları içinde milli yerleri, denizleri, koyları göstermesiyle fark yaratmıştır. Ayrıca muhteşem güzellikleri görmekten yorulduktan sonra otelinizde dinlenebiliyorsunuz. 

  Siz hiç bir şey yapmadan program belirleme rahatlığını tur şirketinize bırakarak sadece keyfine varıyorsunuz. 

 Ege Akdeniz Turlarında Yer Alabilecek Kategoriler

 Bu bölgelerde gezilecek o kadar çok yer var ki tur şirketleri de bölgeleri belirlerken kategorilerden faydalanır. 

 Bu kategoriler bölgenin bütün güzelliklerini içerir. Şirketler sizler için en iyi programları en kaliteli kadrolarla oluşturur. 

 Kategori olarak bölgede görülmesi gereken iller yer alır. Bu iller doğrultusunda rota belirlenir. Rotada dinlenme tesisi olarak en iyi oteller tercih edilir. Gezerken yorulmanın yanında dönüşte çoğalmayı hedefler. 

 Ulusal parklar, doğa ve vahşi yaşam alanları, çeşmeleri, mimari yapılar, tarihi yerler, köprüler, su parkları, özel müzeler Ege ve Akdeniz bölgesinin gezi rehberindeki kategorilerini oluşturur. 

 Yol rotası, kalınacak otel, bölgenin denizinin ve her yerinin keşfi için tatmin edicidir. 

 Ege Akdeniz Tur Programlarına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

 Elbette ki her bölgenin ayrı bir tarihi yapısı ve güzelliği vardır. Taşı ve toprağı altın olan bu bölgelere geziye giderken tur programlarına katılmanın belirli avantajları mevcuttur. 

 Ege ve Akdeniz bölgesi tur ile gezilebilecek fazla derecede tarihi yapı ve doğa harikalarını içerir. Bu yerleri bir rehber eşliğinde gezip bilgi almak tecrübe kazandırır. Bölgeyi tecrübeli tur firması haricinde kimse en iyi tanıyamaz ve bilemez. 

 Eğer aktif, faydalı, dinlendirici, ekonomik bir gezi yaşamak istiyorsanız tur farkıyla bunu denemeniz tavsiye edilir. Otel seçimleri kaliteli şekilde yapılır. Yol rotasına göre gezinin düzenlenmesi yormadan, huzurla tatil imkanı sağlar.

  Böylece tatilinizde herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Çünkü siz artık tur şirketinizin ailesine katılmış olursunuz. 

  Bu şekilde tatil yapmak kültürel bilgiyi de arttırır. Bölgedeki önemli tarihi yapıların nasıl meydana geldiğini, yerinde ve uzman rehberler eşiğinde tanırsınız. 

 Ekonomik açıdan da fazla derecede seçeneğe sahiptir. Örneğin sadece 3 gün geziye çıkabilecek durumunuz varsa turlar bu 3 günü dolu olacak şekilde ve aktifliğini koruyarak düzenler. 

  Sunduğu fiyat aralıkları sayesinde kendi gezinizi kaç gün yaşayacağınıza siz karar verirsiniz. Ödeme imkanları da oldukça geniş seçeneklere sahiptir. Bu konuda da kolaylık sağlar.

  Bütün bu avantajların ışığında siz kendinizi firmaya teslim edip sadece bölgelerin harikalarını yaşarsınız.

  Ankara Çıkışlı Ege Ve Akdeniz Tur Örnekleri Nelerdir?

  Ssctur Ankara ilinden çıkış sağlayıp Ege Ve Akdeniz bölgesine yolculuğa çıkar. Firmanın bu yolculuğuna dahil olmak için kendinize en uygun seçeneğe karar verebilirsiniz. Siz de ailenizle tatilin keyfine varın.

 Sıcak bölgelere kısa süreliğine de olsa göç etmek istiyorsanız programlara göz atın.

 Programların her biri kaliteli ve etkin içeriklere sahiptir. Bölgeye özel olan paraşütle atlama deneyimlerini de yaşama imkanı yakalayabilirsiniz. 

 Programlar gezilecek yerler dışında o bölgeye özel aktivitelere de özenle yer vermiştir.  

 Örneğin, Ankara ili çıkışlı 5 gece otelde konaklamalı Ege ve Akdeniz turu, kişi başı 1399 TL gibi bir tatil için uygun fiyatı içerir. Programın içeriğinde, tekne turu, yamaç paraşütü, köprülü kanyonda rafting yapma fırsatını sunuyor. Otelde 5 sabah kahvaltısı ve 5 akşam yemeği de dahildir. 

 Örneğin, Ankara ili çıkışlı 3 gece otelde konaklamalı Kuzey Ege Seferihisar yüzme turu kişi başı 899 tl dir. 3 Kahvaltı ve 3 akşam yemeğini içerir. Hem gezip hem de yüzerek dinlenme fırsatı sağlar. Siz de böyle bir tatile katılmak istiyorsanız tur firmasına başvurun.

 Firmanın bu iki örnekte olduğu gibi çok daha fazla seçenekleri vardır. Farklı illerden çıkışlı tatil planlarını da içerir. Türkiye'nin her bölgesini ayrı şekilde sunuma açar.

 Ege Ve Akdeniz Tur Firmalarında Mutlaka Bulunması Gereken Özellikler Nelerdir?

 Ege Ve Akdeniz gibi çok amaçlı bölgelere seyahat etme programları düzenleyen turlar bölgenin güzelliklerini ortaya çıkarmak için belirli özelliklere sahip olmalıdır 

 Öncelikle geziyi düzenleyen kadro mutlaka profesyonel olmalıdır. Kadronun tecrübesi sayesinde bölge ve mekanlar kaliteli olacak şekilde seçilir. Gemi turları etkinliğini koruyacak bölgelerde çok seçenekli yapılmalıdır 

 Bunlarla birlikte rehber faktörü de çok önemlidir. Tarihi yerler gezilirken bir rehber en anlaşılır dilde anlatıma sahip olmalıdır. Bu da rehberin tecrübesine dayanır. İşinde uzman rehberlerle çalışılmalıdır.

 Tatili değer kılan bir diğer özellik ise, turun olağan dışı durumlarla baş edebilme yeteneğinin olmasıdır. Tatilcilerinin isteklerine cevap verebilmelidir. Huzuru, konforu sağlamalıdır. Ulaşımı kolaylaştırmalıdır 

 Bir tur firması bir gezide yer alabilecek her durumu müşterisine sunmayı başarmalıdır. Ekonomik kolaylık sağlamalıdır. İletişimi kuvvetli olmalıdır. Kişinin karasız olduğu durumlarda ona en uygun tatil programını önerebilmelidir. 

 Bütün bu özelliklere sahip SSCTUR dan yararlanabilirsiniz. 

 Ege Ve Akdeniz Bölgeleri Tur Gezisinde Neden Çok Tercih Edilir?

 Tur firmaları insanların taleplerine göre yurt içi ve yurt dışı yerlere gezi düzenler. Türkiye'de her köşesi için gezilmeye değer kültürel ve doğa zenginliklerine sahiptir.

 Ege ve Akdeniz bölgesini insanlar eğlenmek, eğlenirken dinlenmek, denizin keyfini çıkarmak, tarihi güzelliklere doymak, gemi turları yaşamak, rafting ya da yamaç paraşütü gibi aktiviteleri yerinde yapmak amacıyla tercih eder. 

 Aynı zamanda bölgenin yeşil güzelliklerini sunan ormanları ve parkları da mevcuttur. Bu sebepten dolayı da bölgeyi tercih ederler. Bazı bireyler sadece kültür turu başlığı altındaki programlara katılabilir.

  Bazı bireyler sadece yüzme ve deniz ile ilgili gezilere katılabilir. Bu seçim kişinin beklentisinin ne olduğu ile ilgilidir. Tur firması bu beklentileri her alanda karşılar.

 Kişinin seçimine ve ne istediğine göre kış ve yaz tatilleri düzenler. Önemli olan sizin ne istediğinizdir.

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2