KAYIT     İLETİŞİMVizesiz Yurtdışı Turları
Yurt dışı gezileri ya da seyahatlerinde pek çok ülkeye giriş yapabilmek için vize almak şarttır. Vize yurt dışına giriş imkanı sağlayan belgedir. Bu belge olmadığı zaman yurt dışına çıkamazsınız. Pek çok ülkede vize şartı bulunsa da bazı ülkeler bunun dışında kalmaktadır. Örneğin Belgrad, Saraybosna, Makedonya ve Ukrayna gibi ülkelere vize işlemi yapmadan da giriş yapabilir ve bu ülkeleri belli bir süreliğine ziyaret etme imkanı elde edebilirsiniz. SSC tur kalitesiyle vize gerektirmeden vizesiz turlar olarak bu ülkelere istediğiniz zaman gidebilir ve buraları ziyaret edebilirsiniz. Tur olanaklarıyla rehber eşliğinde vizesiz olarak bu ülkeleri istediğiniz zaman ziyaret etmek için harekete geçebilirsiniz.

Vizesiz Balkan Turları
Baştan başa vizesiz balkan turları ve balkan turu fırsatları, her hafta uçaklı vizesiz balkan turu fiyatları en uygun 
fiyat garantisi SSCTUR'da.

Vizesiz Bangkok Pattaya Phuket Turları
Vizesiz Uzak doğu turları ile her hafta 12 ay Tayland turları ve tur fırsatları en uygun fiyat garantisi her hafta kesin kalkışlı uzun doğu turları.

Vizesiz Mısır Vizesiz Sharm El Sheikh Turu

Vize İstemeyen Ülkeler
Yurt dışı seyahatlerinde belirttiğimiz gibi pek çok ülke vize ya da pasaport istemektedir. Bunları çıkartmak için pek çok evrak hazırlamak, sıra için önceden rezervasyon yaptırmak gibi daha pek çok şeyler gereklidir. Bazı ülkeler için ise tüm bu işkencelere gerek kalmadan vizeye kuzum olmadan yurt dışına çıkma imkanı olabilir ancak bu durum geçici bir süreliğinedir. Şimdi sırasıyla vize işlemi gerektirmeyen ülkeleri ve vizesiz seyahat etme sürelerini paylaşalım:

Ukrayna: Ukrayna’na ya gidebilmek için Bordo pasaport sahibi olmak gerekir. Bordo pasaport sahibi kişiler 60 gün kadar burada vizesi olarak kalabilirler. Hususi, diplomatik ve hizmet pasaport sahipleri ise 90 güne kadar vizesiz olarak burada kalma hakkına sahiptir.
Makedonya: Bordo pasaport sahibi kişiler 90 gün kadar bu ülkede kalabilirler. Aynı şekilde Diplomatik, Hususi ve Hizmet Pasaport sahipleri de 90 gün süreyle bu ülkede kalma ve burayı bu süre zarfları içinde ziyaret etme hakkına sahiptir.
Belgrad: Belgrad ülkesi de vize istemeyen ülkeler arasında yer almaktadır. Bordo pasaport sahipleri ilk 6 ay içinde bu ülkede 90 gün kadar vizesiz kalabilir. 180 gün içinde 90 günü geçmemek gereklidir. Türk yurttaşların pasaport süreleri de 6 ay kadar süresi geçerli olmalıdır.
Saraybosna: Aynı şekilde Saraybosna’da vize istemeyen ülkeler arasında yer almaktadır. Burada da belli süreliğine vizesiz olarak konaklayabilir ve ziyaretlerinizi yapabilirsiniz.


HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2