KAYIT     İLETİŞİMDoğu Anadolu 

Doğu Anadolumuzu ve çevre illeri kapsayan turlar için çok farklı alternatif sunulmaktadır. öncelikle bölge hakkında bilgiye sahip olmamız gerekmektedir, yedi bölgeye ayrılan ülkemizin en doğusunu kapsayan ve bir kenarı doğu karadenize bir ucu İçanadolu bölgesine diğer tarafı ise güney doğu anadolu ile çevrelenen bölgemizde kültürel zenginliklerimiz çok fazladır. Erzurumda Çağ Kebabı Kadayıf dolması ile Çifte Minareli Medresesi, Atatürk Evi, palandöken kayak merkezi şehrin en önemlilerindendir. kar'a gelince Sarıkamış Şehitliği ve kayak merkezi Ani Harabeleri gezebilir kaz eti yiyebilir envay türlü Kars Kaşarlarından alış veriş yapabilirsiniz. Van ilimiz kahvaltısı ile meşhurdur Van'a gidince van kahvaltısı yapmayı sakın unutmayın, Van Kedilerini görebilir Van Kalesi Muradiye şelalesi ve tabiki en önemli nokta ise Akdamar Adasıdır, van gölünde yaşayan tek canlı olan inci kefali için deniz Restaurant Gevaşta karşınıza çıkacaktır. Kars Iğdır istikametinde karşınızda Ağrı dağı ve solunuzda Ermenistan Ülkesi ile yolculuk yapacak Doğu Beyazıtta ise İshak Paşa Sarayını göreceksiniz. Bitlis denilince akla gelen Tatvan ve Nemrut Kreter Gölü gezi muhakkak yapılmalı doyamayacağınız bu güzellikleri bol bol resimlemelisiniz. Muş ilimizden geçerek yolumuza Bingöl ilimiz ve merkezde bulunan saat kulesi görülmesi gereken yerlerdendir. Tuncelide ise Munzur Çayı Munzur Gözeleri Alevi Cem evleri ziyaret edilmesi gerekir Keban Gölü üzerinden Pertek'e geçerken onbeş dakikalık bir feribot yolculuğuda yapacağız. Çemişgezek Pülümür ve ovacık tuncelide görülecek yerlerdir, yemek için Munzur gözelerinde sizleri balık ve et yemekleri beklemektedir. Malatya Battal Gazi çarşıları Kayısısı ve Kağıt Kebabı ile hem eski hem modern bir şehir olarak görüyoruz, Darende de bulunan sonuncu baba ziyareti ile ildeki gezimizi bitiriyoruz. Elazığ ilimizde orcik almayı kürsü başı gecelerinde eğlenmeyi ve Harput kalesini gezmeyi ihmal etmeyin. Erzincan ise Kemaliye'deki karanlık kalyonu bakırcılar çarşısı muhteşem döneri ve Erzincan Tulum peyniri almak için çarşılarını geziyoruz.

Ankara Çıkışlı Doğu Anadolu Turları

Otobüs ve Uçak ile yaptığımız Doğu Anadolu kültür turlarında hem doğu anadolu kültürünü yaşayacağız hemde güney doğu anadolunun. Kars ilimizde Kafkas Gecesine Katılacağız, Elazığ da ise kürsü başı gecelerine. Erzincanda Bakırcılar Çarşını gezerken Malatyada Eski malatya pazarlarında Biber patlıcak kurutmaları alacağız tabiki gün kurusu kayısı ve kayısı çekirdeği. toplam 7 gün sürecek Ankara çıkışlı turumuzda hem kültüre hem doğaya hemde tarihe doyacağız. Her hafta düzenli, olarak otobüslü doğu turlarımız dileyen misafirlerimiz için kredi kartına 9 taksit yapabilmekteyiz. Profösyonel rehber eşliğinde çıkacağınız turumuzda yardımcı rehberler eşliğinde ve tecrübeli kaptanlarımız eşliğinde tamamlayacağız. 

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2