KAYIT     İLETİŞİM

 • KESİN ÇIKIŞ

  Günübirlik Kartalkaya Turu (hergün Kesin Kalkışlıdır)

  19 Yıllık SSCTur Kayak Turları tecrübemiz ve operasyon ekibimiz, kar tecrübeli otobüs kaptanlarımız ve tur liderlerimiz ile sorunsuz muhteşem kayak turlarımıza…
  -%25
  1 Gün
  Otobus
  350TL
  437,50TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • KESİN ÇIKIŞ

  Günübirlik Kartalkaya Skipass Dahil Kayak Turu (hergün Kesin Kalkışlıdır)

  Kar Garantili Kayak Keyfi Türkiye'de Kurulu En Gelişmiş Kar Yapma Sistemleri ile Pistlerde Her zaman Kar Garanti. Bayb Pist çocuklar için, deneyimli hocalar eşliğinde…
  -%65
  1 Gün
  Otobus
  1.000TL
  1.650TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • KESİN ÇIKIŞ

  Kartalkaya Otobüs Ulaşımı (hergün Kesin Kalkışlıdır)

  İstanbul'dan Hergün Kesin Hareket ile Kartalkaya Oteller Bölgesine Gidiş Dönüş Otobüs Ulaşımı Sağlanmaktadır.
  -%65
  1 Gün
  Otobus
  350TL
  577,50TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Ankara Çıkışlı Kartalkaya Kartepe Kayak Turu (1 Gece Dedeman Otel Konaklamalı)

  Ülkemizin güzide iki kayak merkezini SSC TUR farkıyla sizlere sunuyoruz. Bir yanda Marmara Bölgesinin en yüksek 2.dağı konumunda olan Kartepe, Diğer yandan Ankara’ya…
  -%40
  2 Gün
  Otobus
  2.290TL
  3.206TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Ankara Çıkışlı Günübirlik Kartalkaya Kayak Turu

  Türkiye’de kayak denilince akla ilk gelen yerlerden birisi olan Köroğlu Dağları’nda bulunan 2200m zirveye sahip Kartalkaya Kayak Merkezi’nde kar keyfi yapmaya ne…
  -%25
  1 Gün
  Otobus
  790TL
  987,50TL
  Kişi Başı
  Detaylar


Kartalkaya Kayak Turları

Kayak merkezlerinden birisi olan Kartalkaya’ya gitmek isteyen kişiler için SSC tur kalitesiyle Kartalkaya kayak turları düzenlenmektedir. Kartalkaya’ya gitmeden önce bu bölge hakkında sizlere tanıtıcı bilgiler vermeye çalışalım: Kartalkaya Köroğlu Dağlarında bulunan kış turizmi için gidilebilecek yerlerden birisidir. Batı Karadeniz’de bulunan kayak merkezinde konaklamak için Bolu otellerini tercih edebilirsiniz.

Kartalkaya doğa ile içiçe olmayı seven kayakseverlerin en çok tercih ettiği yerlerden birisidir. Turizm açısından da önemli bir yere sahiptir.

Kartalkaya’ya Ne Zaman Gidilir?

Kartalkaya’ya gitmek için aralık ayını tercih edebilirsiniz. Aralıktan mart ayına kadar burası açıktır. Kartalkaya’da kış uzunluğu uzun sürdüğü için kayak sezonu da uzun sürmektedir.

Kartalkaya’ya Nasıl Gidilir?

Kartalkaya hem İstanbul hem de Ankara’ya yakın olduğu için ulaşım için çok zorlanmazsınız. İstanbul ile Kartalkaya arası 3.5 saat, Ankara ile Kartalkaya arası yaklaşık 2.5 saatlik bir mesafedir. Kartalkaya’ya özel aracınızla gidebileceğiniz gibi otobüs yolculuğu da yapabilirsiniz.

Kartalkaya’da Ne Yenir?

Tüm kayak severlerin tercih ettiği ekmek arası sucuk Kartalkaya’da da tercih edilmektedir. Otellerin çoğunda mangalda sucuk partisi verilir. Sucuklu ekmek dışında Bolu köftesi saray helvası, uğut tatlısı, köy yemekleri, balık ve et yemekleri de burada yenilebilecek yiyecekler arasındadır.

Kartalkaya’da Gezilecek Yerler

Saraycık Gölü: Dağ havası almak isteyen ve muhteşem doğal güzellikleri seyretmek isteyen kişiler Saraycık Gölünü ziyaret edebilir.

Sarılan Yaylası: Mis gibi yayla havası almak istene kişiler gezi listelerine Sarıyayla Yaylasını da ekleyebilir. Bolu- Kartalkaya yolu üzerinde bulunan bu yaylada kışın karla kaplı yazın ise mayıs çiçekleriyle kaplı muhteşem doğal güzelliğe sahiptir.

Yedigöller: Kızılağaç, karaağaç, sarıçam, ıhlamur, porsuk, meşe gibi daha pek çok türden ağaçların yer aldığı tabiat harikası yerlerden birisi olan Yedigöller yöresi gezilip görülmesi gereken yerler arasındadır.

Abant Gölü Tabiat Parkı: Kartalkaya’ya geldiğinizde Abant Gölü Tabiat Parkı’nı görmeden gitmeyin. Çam ve köknar ağaçları ile dolu bu muhteşem doğa harikası yeri mutlaka görün.

Sünnet Gölü: Fotoğraf çekmek ve piknik yapmak için gezilip görülmesi gereken yerlerden birisi de Sünnet Gölü’dür.

Bolu: Kartalkaya’dan ayrılmadan önce Bolu’yu da mutlaka gezin. Bolu’da gezilecek yerler içinde Bolu müzesi, Seben kaya evleri, Zafer kulesi, Orta hamam, Süleyman Paşa Camisi, Akşemseddin türbesi, Yıldırım Beyazıt camisi gelmektedir.

Kartalkaya’da Neler Yapılır?

Kartalkaya’da yapılacaklar arasında kayak ve snowboar, kar motosikleti ile karda yürüyüş, göl çevresinde fotoğraf çekme, sucuk ekmek keyfi, köy kahvaltısı, Milli parklarda hayvan ve bitki gözlemciliği, çamlar arasında trekkinge çıkmak gibi daha pek çok faaliyet yapılabilir.

Kartalkaya’dan Ne Alınır?

Kartalkaya’dan dönüşte hediyelik süs eşyası, takı, Bolu çikolatası, çam kolonyası, fındık şekeri, kabaklı gözleme, saray helvası, köpük helvası gibi daha pek çok şeyler satın alabilir ve sevdiklerinize de hediye götürebilirsiniz.


HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2