KAYIT     İLETİŞİMButik Turlar
SSCTUR yılın 12 ayı düzenlemiş olduğu butik turlar ile sizlere en kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Butik turlar ile hafta sonu güzel değerlendirme fırsatı yakalayacaksınız. Az kişi ile oluşturulan guruplar ile neredeyse size özel tur yapmış bulunmaktayız, profesyonel rehberlerimiz ve küçük vip araçlarımız ile yapılan bu turlarda gönlünüze göre eğlenecek ve gezeceksiniz.

Gurme Turları
Yurdumuzun yemekleri ile meşhur şehirlerinde doya doya yemek yeme ve çok farklı tadlara bakmaya gidiyoruz. Anadolumuzun her bir köşesi birbirinden lezzetli yemekleri yiyeceğiz ve aynı zamanda gideceğimiz şehri tanıma fırsatı yakalayacağız. Gurme Mardin Turları, Gurme Hatay Turları, Gurme Gaziantep Turları, Gurme Urfa Turları, Gurme Ege Turları, Gurme Doğu Turları, Gurme Anadolu Turları, Gurme Ayvalık Turları, Gurme Afyon Turları, Gurme Diyarbakır Turları, Gurme Van Turları, Gurme Kars Turları, Gurme Adana Turları.

Ssc Tur İle Butik Turlar Ve Gurme Turları Nasıl Yapılır?

Butik turlar daha konforlu ve lüks araçlar ile küçük ekipler halinde yapılan gezi turlarıdır. Bu turlar kendi arasında butik gurme turları ve uçaklı butik turlar gibi sınıflara ayrılabilir. Butik turları tümü tanıdığınız kişilerden oluşan veya tanımadığınız küçük bir grupla yapabilirsiniz. Tur arabaları içerisinde uzun saat süren yolculuklardan sonra gezmeye ve şehri keşfetmeye gücünüz kalmıyorsa uçaklı butik turlar kesinlikle size göre. Çünkü birbirine yakın illeri az bir kişi sayısı ile lüks otobüsler ile sağlayıp geceleri konaklayıp geziniz bittiğinde ise uçağa binerek İstanbul'a inebilirsiniz. Özellikle kısıtlı zamanı olan ve tatil için yolda zaman kaybetmek istemeyen kişilerin çoğunlukla tercih ettiği bir tur şekli olarak karşımıza çıkmaktadır. 
 
 Tur İle Seyahat Etmenin Avantajları Ve Dezavantajları 
 
 Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen tur ile seyahat seçeneğinin birçok avantajı bulunmaktadır. Öncelikle bir tur ile tatil yapmak kendi imkanlarınız ile yaptığınız tatilden genel olarak daha hesaplıdır. Ulaşım için kendi aracınız yoksa turlar ile hem eğlenceli hem de araç sıkıntısı çekmeden keyifli bir gezi yapabilirsiniz. Aynı zamanda seyahat ederken tur seçeneğini tercih ederseniz gittiğiniz yeri kısa zamanda ve daha detaylı öğrenme fırsatı yakalamış olacaksınız. Bu tur ile seyahat etmenin en avantajlı kısmı olabilir. Çünkü bazen yol yorgunluğu ve program stresinden gitmek istediğiniz her yere gidemeyebilirsiniz. Bu aşamada turlar yaptıkları program doğrultusunda sizi detaylı olarak bilgilendirdiğinden böyle bir problem yaşamazsınız.
 
 Tabi tur ile tatil yapmanın bazı dezavantajları da vardır. Tur şirketi seçimi en önemli faktörlerden biridir. Günümüzde tur firmaları alternatifleri oldukça artmıştır. Bu sebeple seçici olmak ve detaylı bilgi sahibi olmak büyük önem taşır. Dilediğiniz tatili size vaad edilen şekilde yapabilmeniz için tur şirketinin kaliteli olması gerekir. Çünkü özellikle ulaşım söz konusu olduğu için bu durum hayati önem taşımaktadır. Biz sizler için güvenle seyahat edebileceğiniz elit bir ortam, kaliteli otel ve araöları ile Ssc Tur'u öneriyoruz.
 
 Tur ile seyahat etmenin bir diğer dezavantajı ise kişilerin birbirine ve bir programa bağlı olması, dolayısı ile hareket alanının yer yer kısıtlanması olabilir. Uzun süren yolculuk sırasında araçlarda da kimi zaman konfor problemi çekebilirsiniz. Bu durum sizin için çok belirleyici bir faktör ise ücreti klasik turlara nazaran biraz daha fazla olan butik turları tercih etmeniz gerekecektir.
 Çünkü butik turlar kişi sayısının az olması ile kapalı bir grup halinde size hareket esnekliği sağlarken daha çabuk kaynaşma ve daha konforlu bir seyahat vaat eder.
 
 Ssc Turun size sunduğu butik tur seçeneklerinde uçak ile yapılan seyahatlerde tur şirketine ödediğiniz ücrete uçak bilet masraflarının da dahil olmasıdır. Özellikle Ssc Tur'un Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu Bölgesine yaptığı butik gurme turlarının son zamanlarda çok popüler olduğunu biliyoruz. 
 
 Türkiye'nin Gurme Şehirleri Nelerdir Ve Gurme Seyahati Nasıl Yapılır?
 
 Türkiye'de gastronomi konusunda Unesco tarafından tescillenmiş birçok şehir bulunmaktadır. Bu sebeple Türkiye gerek yurt içinde gerekse yurt dışında gurme gezginlerinin odak noktası haline gelmiştir. Ssc Tur ' da özellikle gurme gezginlerinin sıklıkla tercih ettiği butik tur düzenlemektedir. Türkiye'nin gastronomi şehirlerini sizler için derledik. Sizlerde bu kentlere gidip birer gurme gibi tadım yapabilir, ait oldukları yörelerin tarihi ve kültürel ögelerini keşfedebilirsiniz. Bu gibi gurme turları hakkında Ssc Tur şirketinden bilgi alabilirsiniz.
 
 1- Gaziantep
 
 Gaziantep fıstıklı tatlıları ve kebap çeşitleri ile ülke sınırlarını aşan bir üne sahiptir. Aynı zamanda Gaziantep Unesco tarafından da gastronomi kenti olarak seçilmiş gurme turları denilince akla ilk gelen öncü şehirlerden biridir. Gaziantep ili ile ünlenmiş yemekleri ise şöyle sıralayabiliriz. Kahvaltılarında bile içtikleri beyran çorbasını özelikle Gaziantep Bakıcılar çarşısında çok iyi yapan mekanlar olduğunu biliyoruz. Bu sebeple turların uğrak noktalarından biri de Bakıcılar çarşısı olmaktadır. Bol sarımsaklı ve yeşillikli Gaziantep lahmacunu taş fırınlarda pişirilerek müşterilere ulaştırılır. Özellikle ocak başı severleri için ali nazik kebabı vazgeçilmez lezzetler arasındadır. Gaziantep baklavasının ünü ise şehir ile birlikte dünyaya yayılmayı başarmıştır.
 
 2- Şanlıurfa
 
 Dünyanın en eski mutfaklarından olan Şanlıurfa Unesco tarafından gastronomi şehri seçilme yolunda emin adımlarla ilerliyor. Özellikle son yıllarda turlarla birlikte gidilen 4-5 günlük güneydoğu gezilerinde Şanlıurfa'da uğrak noktalarından biri olmuştur. Yöresel tatlarının yanında insanlık tarihinin başlangıcından itibaren bulundurduğu eserleri ile tüm dünyanın gözü Şanlıurfa iline çevrilmiştir. Türkiye'nin en bilindik kebapları arasında olan Urfa kebabı ile ünlenmiş bir şehirdir. Borani çorbası, mırra ve şerbetli tatlıları gibi Şanlıurfa ilinde geleneksel onlarca ürüne rastlamak mümkündür.
 
 3- Hatay
 
 Türkiyenin Unesco tarafından seçilmiş gastronomi şehirlerinden biri de Hatay 'dır. Hatay ili birçok doğal ve tarihi güzellikleri ile dünyaca tanınan bir kent olmuştur. Yemeklerinin ünü de ülke sınırlarını aşalı uzun bir zaman olmuştur. Hatay ilinin yöresel yemekleri birçok gurme gezgini tarafından da yakından takip edilmektedir. Hatay'ın humusu, kaytaz böreği, cevizli biberi gibi henüz herkesin çok bilmediği onlarca keşfedilmemiş renkli yemekleri de vardır. Bu yemekleri tadarak lezzetli bir gezintiye çıkma imkanı veren Ssc Tur firmasının Gap turlarını be butik gurme tur paketlerini incelemenizi öneririz.
 
 Butik Gurme Turları Nedir?
 
 Butik gurme turları Türkiye'nin gastronomi şehirlerine yapılan kişi sayısı az tutularak yapılan konforlu ve keyifli gezi turlarıdır. Gurme turlarına bir şehire gidildiğinde nerede ne yenir sorusu üzerine çıkılmış bir yolculuk desek yanılmış olmayız. Türk mutfağı içerisinde barındırdığı birbirinden güzel ve renkli yemekleri ile kendisini dünyaya kanıtlamıştır. Ancak Türkiye'de yaşayan bir kişi olsanız da bu lezzetlere uzak kalmış olabilirsiniz. Bir yemeği ana vatanında yemenin ve o yemeğin tarihini öğrenmenin eşsiz hazzını Ssc Tur'un size sunduğu fırsatlar ile yaşayabilirsiniz. Biz sizler için Ssc Tur'un düzenlemiş olduğu butik gurme turlarını derledik. Böyle kültürel bir seyahate çıkmadan evvel www.ssc.com.tr/butik-gurme-turlari internet adresini ziyaret ederek butik gurme turları hakkında bilgi sahibi olabilir ve yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.
 
 Butik Turlarda ve Butik Gurme Turlarında Neden Ssc Tur'u Tercih Etmeliyiz?
 
 Ssc Tur'un düzenlediği butik turlarından bahsetmeden önce tur ile tatil yapmanın önemini ve dikkat edilecek hususları hakkında bilgi vermeliyiz. Çünkü tatil yapmak planlanması gereken ciddi bir iştir. Yıl boyunca maruz kaldığımız yoğun stresli okul ve iş ortamından, hayat koşuşturmacasından bir nebze olsun uzaklaşmak ve kalite vakit geçirmek isteriz. Kendimize vakit ayırmak için çıktığımız bu yolda ve kısıtlı zamanda kötü sürprizler ile karşılaşmak istemeyiz. Bütçemizi de fazla aşmamak adına planlar yaparız. Bu noktada bize keyifli, konforlu ve ulaşım problemi yaşamadan tatil detaylarını bizler için düzenleyen tur şirketlerine başvururuz.
 
 Tur şirketleri sayısı oldukça fazla ve tatil organizasyonları ise çok çeşitlidir. Bizlerde bu kadar seçenek arasında bizim isteklerimizi karşılayacak doğru tur şirketini seçmekte zorluk yaşayabiliriz Bizim sizlere önerimiz kaliteden fedakarlık yapmaması ve uygun fiyatlı tatil paketleri ile neredeyse Türkiye'nin her yerine durmadan hizmet veren Ssc Tur şirketi olacaktır. Müşteri memnuniyeti kazanmış, uçaklı butik turlar, günübirlik ve konaklamalı seyahat fırsatları ile Ssc Tur güvencesi ile sizde eğlenceli, keyifli ve huzurlu bir gezintiye çıkabilirsiniz.
 
 1- Butik Gurme Turu - Mardin - Batman
 
 Uçak ile 2 gün süre ile grup eşliğinde Batman - Mardin butik gurme turu yapabilirsiniz. Gezi rehberinde Nusaybin Beyaz Su, Dara Harabeleri, Hasankeyf, Zeynel Bey Türbesi, Sabo Konağı ve Telkariciler, Kasımiye Medresesi, Ulu Cami, Tellallar Çarşısı gibi bir çok tarihi ve kültürel mekan yer alır. Lüks araçlarla yapabileceğiniz bu gezi de sabah ve akşam yemeği de verdiğiniz ücrete tabidir. Bu gezide Batman ve Mardin yöresine ait kült yemeklerin tadına bakacak ve binlerce yıl tarihi olan yapıları yakından görme fırsatı elde edeceksiniz.
 
 2- Butik Gurme Turu - Gaziantep - Şanlıurfa 
 
 Gaziantep ve Şanlıurfa'nın gastronomi konusunda Türkiye' nin ileri gelen illerinden olduğunu biliyoruz. Ssc Tur ile hem bu lezzetleri tadacak hem de bu tarihi ve kültürel gezide sizleri büyüleyecek şehir yapılarını görme fırsatı yakalayacaksınız. Genel olarak gezilecek yerler şu şekilde sıralanabilir: Zeugma Mozaik Müzesi, Göbeklitepe, Halfeti Rum Kale Tekne Turu, Tahmis Kahvehanesi, Balıklıgöl, Bakırcılar Çarşısı ve Hz. İbrahim Makamı. İnanç turizmi güzergahında bulunan bu eşsiz yerleri Ssc Tur güvencesi ile keşfedebilirsiniz. Aynı zamanda 1 gece konaklayabileceğiniz ve seyahatinizi uçak yolu sağlayabileceğiniz bu gezi turu olduğu da unutulmamalıdır.
 
 Geziniz sırasında Şanlıurfa'nın etsiz çiğköftesinin. mumbar dolmasının, içli köftesinin ve patlıcan kebabının tadına bakmanızı öneririz. Gaziantep yöresinde ise muhteşem antep katmerinin, yuvalama çorbasının ve ekşili köftesinin tadına bakmalısınız. 
 
 3- Butik Gurme Turu - Hatay - Adana
 
 Ssc Tur'un gurme şehir olarak tercih ettiği adreslerden olan Hatay - Adana turunda lüks otelde 1 gece konaklayabilirsiniz. Ayrıca seyahat uçakla yapılacak ve konaklama Antakya'da olacaktır. Hatay - Adana gurme turunda ziyaret edeceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz: Tarsus Şelalesi, Adana Ulu Cami, Adana Sabancı Camii, Saat Kulesi, St. Pierre Kilisesi, Habibi Neccar Camii.
 Bu gurme şehirlerde Adana kebabının, bici bicinin, tepsi kebabının ve kireçte kabağın tadına varacak ve bu eşsiz lezzet deneyiminizi uzun süre unutamayacaksınız. 
 
 Ssc tur ile yapılan butik turlarda eğer uçakla seyahat edebileceğiniz bir paket tercih ettiyseniz muhakkak biletinizi tur şirketine ekstra kontrol ettirmelisiniz. Otobüs ve uçak kalkış saatlerine dikkat etmeli ve sizinle birlikte seyahat edecek kişileri bekletmemelisiniz. Ayrıca butik seyahatlerde ücretinizin içine dahil olan kısımları not etmeli ve kendinize tur şirketine ödeyeceğiniz ücret dışında bir bütçe çıkarmalısınız. Aksi halde iletişimsizlik ve kaos yaşayabilirsiniz.
 
 Ssc Tur İle Uçaklı Butik Turları Nerelerde Yapılır?
 
 Ssc Tur yılın her mevsiminde butik turlar düzenlemektedir. Uzun tur yolculukları tercih etmeyen kişiler için planlanmış uçaklı butik turlar ile konforlu, hızlı ve eğlenceli bir gezi geçireceksiniz. Uçaklı butik turlarının en bilinenleri kuşkusuz 5 - 6 gün konaklamalı Gap turlarıdır. Ssc Tur sizlere lüks otellerde konaklayarak ve gezdiğiniz şehirlerin tarihi ve kültürel dokularını detaylıca anlamanıza yardımcı olmaktadır. Biz de sizler için Ssc Tur ile yapabileceğiniz Gap turlarını derledik.
 
 Hatay - Gaziantep - Şanlıurfa- Adıyaman- Mardin - Adana Gap Gezisi
 
 Hatay ,Gaziantep, Mardin ve Adana şehirlerini gezebileceğiniz uçaklı gurme turları olarak da bilinen Gap turu ile ulaşımınızı uçak ile sağlayacaksınız. Uçak rotası İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından Antakya'ya , gezinizin sonunda Adana'dan İstanbul'a gidecek şekilde gerçekleştireceksiniz. 4 gece 5 gün şekilde ayarlanılan bu Gap gezisinde tarihi alanları gezecek, güneydoğu dokusunu tamamen hissedeceksiniz. 
 
 Mardin - Adana - Gaziantep - Şanlıurfa- Hatay - Diyarbakır - Adıyaman Gap Gezisi 
 
 Güneydoğunun en güzel şehirlerini gezebileceğiniz 5 gece 6 gün sürecek Gap gezisi organizasyonunu güneydoğu gezisi yapmayı düşünen biri iseniz kesinlikle incelemenizi öneririz. Ssc Tur'un ulaşımını lüks araçlar ve İstanbul'a gidiş dönüşünü uçakla sağladığı Gap gezisi ile yöresel yemekleri yerinde yiyebilme fırsatı elde edecek insanlık tarihinin başlangıcından itibaren eserler bulundurması ile Türkiye'nin göz bebeği haline gelmiş tarihi, kültürel ve turistik yerleri keşfedebileceksiniz.
 
 Ayrıca Gap gezisinde sıra gecesi ve halay gibi geleneksel eğlencelere de katılma fırsatı yakalayacaksınız. Gittiğiniz grup ile doyasıya eğleneceğiniz ve şehir detaylarını öğreneceğiniz bu her anlamda doyurucu geziye katılmak için önceden rezervasyon yaptırmanızı ve Ssc turun zaman zaman yaptığı kampanyaları takip etmenizi tavsiye ederiz.

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2