KAYIT     İLETİŞİM

 • KESİN ÇIKIŞ

  Otobüslü Halkidiki Thassos Selanik Kavala Turu (1 Gece Otel Konaklamalı)

  Otobüslü Halkidiki Thassos Selanik Kavala Turu ile Taverna Keyfi, Selanik Otellerinde Konaklama Keyfi, Thassos Adasında Yüzme Molası, Kavala'da Kubiye Keyfi Sizleri…
  -%35
  3 Gün
  Otobus
  87
  117,45€
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Otobüslü Thassos Adası Ve Kavala Plajları Turu (1 Gece Konaklama)

  İskeçe veya Gümülcine Bölgesinde Konaklama, Otobüslü 1 Gece Konaklamalı 3 GünThassos Adası ve Kavalı Plajları Turu
  -%35
  3 Gün
  Otobus
  77
  103,95€
  Kişi Başı
  Detaylar
 • KESİN ÇIKIŞ

  Otobüslü Yunanistan Halkidiki Paralia Thassos Adası Turu (2 Gece Konaklamalı)

  Otobüslü Yunanistan Halkidiki Paralia Thassos Adası Turu ile Yunanistan Selanik Konaklamalı, Halkidiki Altın Kumlu Plajlar, Thassos Adası, Paralia Katerinis Plaj…
  -%35
  4 Gün
  Otobus
  127
  171,45€
  Kişi Başı
  Detaylar
 • KESİN ÇIKIŞ

  Selanik Halikidiki Thasos Yüzme Turu(2 Gece Konaklamalı)

  Selanik Halikidiki Thasos Yüzme Turu 2 Gece Konaklamalı 4 Gün
  -%35
  4 Gün
  Otobus
  129
  174,15€
  Kişi Başı
  Detaylar
 • KESİN ÇIKIŞ

  Otobüslü Thassos Adası Turu (3 Gece Thassos Adası Konaklama )

  Otobüslü Thassos Adası Turu 3 Gece 5 Gün , Yunan Tavernası Turu, Thassos Adası, Pachis beach
  -%38
  5 Gün
  Otobus
  299
  412,62€
  Kişi Başı
  Detaylar
 • KESİN ÇIKIŞ

  Yunanistan İyon Denizi Yüzme Turu ( 3 Gece Otel Konaklamalı )

  Yunanistan İyon Denizi Yüzme Turu,Korfu Adası,Meteora Turu,Yanya Turu
  -%35
  5 Gün
  Otobus
  195
  263,25€
  Kişi Başı
  Detaylar
 • KESİN ÇIKIŞ

  Otobüslü Thassos Adası Turu (4 Gece Thassos Adası Konaklama )

  Otobüslü Thassos Adası Turu 4 Gece 6 Gün , Yunan Tavernası Turu, Thassos Adası, Pachis beach
  6 Gün
  Otobus
  299
  Kişi Başı
  Detaylar
 • KESİN ÇIKIŞ

  Otobüslü Büyük Yunanistan Turu (4 Gece Otel Konaklamalı)

  Büyük Yunanistan Selanik Kavala Atina Turu, Nea Karvali, Selanik, Meteora, Corinth Kanalı, Kavala, İskeçe, Thassos Adası, Aya Sofya Kilisesi, Bey Hamamı, Hamza…
  -%35
  6 Gün
  Otobus
  247
  333,45€
  Kişi Başı
  Detaylar


Masal Gibi Bir Ada: Thassos Adası Turları

Thassos, Ege Denizi'nde bir inci gibi parlayan, doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleriyle dolu bir Yunan adasıdır. Bu yazıda, Thassos Adası turları ile keşfetmeye değer bu eşsiz destinasyonun güzelliklerini inceleyeceğiz.

Thassos'un Tarihi Zenginlikleri: Thassos, antik dönemlerden günümüze uzanan zengin bir tarihle donatılmıştır. Adanın merkezinde yer alan antik tiyatro, antik liman ve tapınak kalıntıları, ziyaretçilere adanın tarihine görsel bir yolculuk sunar.

Mükemmel Plajlar ve Deniz: Thassos, turkuaz suları ve altın renkli kumlarıyla ünlüdür. Golden Beach, Paradise Beach, Aliki Beach gibi plajlar, güneşin ve denizin tadını çıkarmak isteyenler için ideal mekanlardır. Su sporlarına meraklı olanlar için de birçok olanak sunulmaktadır

Panoramik Manzaralar: Adanın iç kısımlarında yükselen dağlar ve yemyeşil doğa, muazzam manzaralar sunar. Panagia, adanın en yüksek zirvesidir ve buraya çıkarak adanın panoramik güzelliğini seyredebilirsiniz

Köy Pazarları ve Alışveriş: Thassos'un pitoresk köylerinde gezinmek, geleneksel pazarları ziyaret etmek ve el yapımı ürünleri keşfetmek unutulmaz bir deneyim sunar. Limenas, Panagia ve Theologos gibi köylerde yerel lezzetleri tatma fırsatınız olacak.

Lezzet Dolu Molası: Thassos mutfağı, taze deniz ürünleri, zeytinyağlılar ve geleneksel Yunan lezzetleri ile ünlüdür. Yerel tavernalarda, adanın kendine özgü yemeklerini deneyerek damak zevkinizi şımartabilirsiniz.

Doğa Yürüyüşleri ve Aktiviteler: Adanın doğal güzellikleriyle dolu olması, doğa yürüyüşleri ve trekking için mükemmel bir ortam sunar. Rahatlatıcı doğa yürüyüşleri veya daha zorlu parkurlar arasından seçim yapabilir ve adanın vahşi güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

Thassos Adası, tarihi, doğası, plajları ve lezzetleriyle tam anlamıyla bir cennet köşesidir. Thassos Adası turları, adanın tüm güzelliklerini kapsayan unutulmaz bir tatil deneyimi sunar. Bu masal gibi adayı keşfetmek, Ege'nin sakin atmosferini yaşamak isteyen gezginler için bir vazgeçilmezdir.


HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2