KAYIT     İLETİŞİMKurban Bayramı Kültür Turları
İstanbul, Bursa, Kocaeli, Düzce, Bolu, Ankara, Adana Çıkışlı Kurban bayramı kültür turları ile iterseniz günübirlik turlara katılabilirsiniz isterseniz konaklamalı ve uzun turlara katılabilir ve üstelik tüm Kurban Bayramı turları Kredi kartına 18 taksit imkanı sunuyoruz. Uçaklı Kurban bayramı tur fırsatları ile Cennet vatanımızı gezmelere doyamayacaksınız. Uygun fiyat ile Kurban bayramı turları ile Karadeniz turlarına Güney doğu anadolu Turlarına, Anadolu turlarına Ege ve Akdeniz turlarına Katılabilirsiniz.

Kurban Bayramı Turları
Bayramlar sevdiklerimizle bir araya gelmemiz için en güzel anlardan birisidir. Bayramlar içinde kurban bayramı 4 günlük zaman ile daha uzun bir bayram tatilini kapsamaktadır. Kurban Bayramında kurbanınızı kesip sevdiklerinizle bayramlaştıktan sonra geri kalan zamanınızı fırsata dönüştürerek tatil yapma imkanı bulabilirsiniz. Dini bayramlar bazen hafta sonunu da içine alarak çok daha uzun bir şekilde sürmektedir. Bunu fırsat bilen kişiler yoğun iş temposundan kurutulmanın yorgunluğunu atmak için bayramda tatile çıkmak istemektedir. SSC Turun katkılarıyla Kurban bayramı turları olarak gidebileceğiniz yerler içinde yurt içi olarak Karadeniz, Ege Kapadokya, yurt dışı olarak Amerika ve Uzakdoğu ülkeleri tatil yapmanız için uygun yerler olabilir.

Kurban Bayramı Ege Turları
Ege Bölgesi tatil açısından tercih edilebilen mükemmel yerlerden birisidir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra tarih kokan kültürel yapısı ile de Ege Bölgesinde görülmeye değer pek çok yer vardır. Ege Bölgesi’nde en çok görülmesi gereken yerler içinde Muğla, İzmir, Aydın gibi şehirler yer almaktadır. Buralarda hem kültürel açıdan gezip görebileceğiniz hem de doğal güzellikleri doyasıya çıkarabileceğiniz pek çok yer vardır. Özelikle İzmir ili içinde gerek gezip görme gerekse tatilini en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz doğal alanlar olarak pek çok alternatif bulabilirsiniz. Buralarda uygun fiyata konaklama için erken rezervasyon imkanlarından yararlanabilir ve çok daha hesaplı bir konaklama imkanı yaşayabilirsiniz. Kurban Bayramını SSCTUR ile Egede geçirmeye davet ediyoruz.

Kurban Bayramı Karadeniz Turları
Karadeniz ülkemizin doğal güzellikler açısından en gözde yerlerindendir. Batısından doğusuna yemyeşil örtülerle kaplı olan cennet mekan yerlerden olan Karadeniz Bölgesi öncelikle doğal güzellikleri keşfetme açısından tercih edilmektedir. Karadeniz’in mis gibi havası bir tatil için yeterli bir seçenektir. Karadeniz doğal güzellikleri dışında kültürel yapısı ile de dikkat çekmektedir. Karadeniz’de tatil yapabileceğiniz en ideal yerler içinde doğası ve kültürel yapısı ile zengin Amasra şehri, Küçük Paris olarak anılan Bartın, Safranbolu evleri ile ünlü Safranbolu, Yemyeşil doğası ile Trabzon gelmektedir. Bunlar dışında Karadeniz’in tüm ili görülmeyen değer doğal ve kültürel zenginlikler ile doludur. Burada da erken rezervasyon imkanından yararlanarak uygun fiyata konaklama ve tatil yapma imkanı bulabilirsiniz. Kurban bayramında yaşadığımız büyük şehirlerin kargaşasından kurtulup karadenizin Mavi denizine ve yeşilin tahmin edemeyeceğiz kadar çok renk tonunu görebilmek yaşayabilmek için Bayramda karadeniz turuna davetlisiniz.

Kurban Bayramı Kıbrıs Turları
Kıbrıs Turları için Kurban Bayramı özel Türkiyenin her ilinden uçaklı Kıbrıs Turlarımıza katılabilirsiniz, Dilediğiniz otelde konaklama yapabilir ve otellerdeki ünlü sanatçıların gala proğramlarına katılabilir bayramınızı eğlenceye döndürebilirsiniz. Uçaklı Kurban bayramı Kıbrıs turları ile İstanbul, Ankara, Adana, Hatay, Antalya ve İzmir illerimizden direk uçaklar ile katılabilirsiniz. 

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2