KAYIT     İLETİŞİMİzmir Turları
Bir tatilcinin tatil yaptığı sırada bulunduğu bölgeden beklentileri en çok doğal güzelliklerin olması, tarihi dokusunun olması, nefis tatları tatmak, deniz, kum, güneş, çeşitli aktiviteler ve buna benzer şeylerdir. Bu beklentiler ile İzmir'de bir tatili karşılaştırdığımız zaman bütün talepleri yerine getirebilecek bir şehir olduğunu görebiliriz. Her mevsimde farklı farklı güzelliklere sahip olan Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri olan İzmir, tertemiz denizi,, körfezi, kordonu, tarihi mekanları, doğayla iç içe olan parkları, gözde plajları ile en fazla ziyaret akınına uğrayan yerlerden biridir. Özellikle yaz aylarında günün her saati hep hareketli olan İzmir'de Alsancak, Konak, Kemeraltı, Kordon mutlaka uğramanız gereken yerler arasındadır. Spor sevenler için çok eğlenceli olan bisiklet turları ile şehirde bir gezintiye çıkabilir ve dinlenmek amacıyla körfeze karşı muhteşem manzaraları seyrederek İzmir'in meşhur kumrusunu ya da boyozunu tadabilirsiniz. Eğer İzmir'i tam anlamıyla yaşamak istiyorum diyorsanız sizler için hazırlanmış İzmir Turları tam da aradığınız bir fırsat olabilir.

Ankara Çıkışlı İzmir Turları
Tatilcilerin İzmir'e gelip de görmeden edemediği Kızlarağası Hanı size bol köpüklü bir kahve ikram etmek için siz değerli misafirlerini bekliyor. Burada içeceğiniz kahvenin tadı bir başka olacaktır. Eğer tatilinizdeki en önemli amaç bol eğlenceli vakitler geçirmek ise o zaman size tavsiyemiz Alsancak'ın eğlence merkezlerine gitmenizdir. Burada hiç bitmeyen eğlenceler ile bütün yıl çalışmaktan bitkin düşmüş bedeninize ve ruhunuza can katacaksınız. İzmir'e kadar gelip de tarihi asansörle dillere destan olan manzaraya karşı bir şeyler içmemek olmaz. Şimdiye kadar İzmir'in eğlence imkanlarını, gezilecek yerlerini, tadılacak tatlarını ve faklı aktivitelerini yaşadık sırada tatilimizin son zamanlarında birazda doğayla baş başa dingin bir zaman geçirmek istiyoruz diyorsanız, size önereceğimiz en güzel adres Seferihisar olacaktır. Seferihisar, Türkiye'deki en sakin kent olarak seçilmiştir. Biraz huzur arayan tatilcilerin aradıkları huzuru bulabilecekleri en doğru rota burasıdır diyebiliriz. Sevdiklerinizle huzur dolu bir tatil imkanı sunan İzmir Turları SSC Tur tarafından siz değerli misafirlerimiz için düzenlenmektedir. Eğer siz de bu güzelliklerin tadını çıkarmak istiyorsanız sizler için düzenlediğimiz tur programlarından faydalanabilir ve yıl boyunca yoğun iş temposundan yorgun düşmüş bedeninizi ve ruhunuzu biraz da olsa dinlendirebilirsiniz.

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2