KAYIT     İLETİŞİMİstanbul Çıkışlı Turlar
Günümüzde yurdumuzun her yerine düzenlenen tur programları vardır ve bu sayede artık tatilciler gezilerini hem daha hesaplı hem de daha kolay bir şekilde yapabilmektedir. Her bölgesi ayrı güzelliklere sahip ülkemizin özellikle Akdeniz ve Ege bölgeleri en çok tercih edilen yerleridir. Bu bölgeler tatilcileri doğa ve kültür anlamında doyurduğu kadar farklı etkinliklerle de tatilcilere çeşitli imkanlar sunabilmektedir. Çeşitli su sporları yapabilme imkanı bulabileceğiniz gibi tekne turlarını da deneyebilirsiniz. Bu bölgelerde yer alan ve hiç bir yerde eşi benzeri olmayan tarihi eserler turistleri adeta bir tarih yolculuğuna çıkarmaktadır. Her ne kadar en çok tercih edilen bölgeler Akdeniz ve Ege bölgesi olsa da Karadeniz Bölgesi de en az onlar kadar ziyaretçi akınına uğramaktadır. Özellikle Karadeniz'in yaylalarında doğayla iç içe bir tatil yapmak adeta insana huzurun ne demek olduğunu anlatıyor. Burada tatilcilerin yapabileceği etkinlikler arasında en çok tercih edileni ekstrem sporu olan raftingdir diyebiliriz. Türk mutfağının en güzel lezzetlerini sunan Karadeniz Bölgesi, tatilcilere unutulmaz tatlarla ziyafet çektiriyor. Tatilcilere tavsiyemiz özellikle bu bölgede bol bol fotoğraf çekmenizdir. Çünkü, burada göreceğiniz eşsiz manzara karelerini başka bir yerde göremeyebilirsiniz. Özellikle doğa fotoğraflarına ilgisi olanlar için Karadeniz bölgesi tam da aranan yerdir diyebiliriz.

İstanbul Çıkışlı Karadeniz Turları
Karadeniz Batum turuna mı gitmek istiyorsunuz doğru adres Ssctur, Her hafta otobüslü karadeniz turlarımız 4 farklı tur seçeneği ile karşımıza çıkıyor; Şöyleki birinci turumuz Karadeniz Fırtınası ve Batum turu bu turumuzda 3 gece otel konaklaması bulunmakta olup gidiş ve dönüş ile toplam 5 gün sürmektedir, adı üzerine karadenizi fırtına gibi gezip dönüyoruz, İkinci seçeneğimiz ise Kuzey Yıldızı Doğu Karadeniz Batum Turudur, Bu turumuzda 4 gece otel konaklaması bulunmaktadır doğu karadenizi ve Batumu geziyoruz Ordu Boztepeyi Trabzon Atatürk köşkünü Ayder Yaylasını Zilkaleyi Rizeyi ve daha birçok yeri gezip geri dönüyoruz, Üçüncü Seçeneğimiz İse Rüya Gibi Doğu Karadeniz Batum Turu bu turmuz ise adı gibi kendinizi rüyalarda göreceğiniz döndükten sonra bu rüyadan uyanmak istemeyeceğiniz kadar güzel bir tur yaşayacak Amasya Ferhat ile Şirin, Ordu Perşembe Yaylası, Gümüşhane Karaca Mağarası, Borçka Karagöl, Gürcistan Batum, Sinop Cezaevi ne Varıncaya kadar tüm karadenizi gezmiş olacağız, dördüncü ve Son turumuz ise Dolu Dolu Doğu Karadeniz ve Batum en kapsamlı bu turumuz ile Karadeniz Batumu ve Karadeniz yaylalarını geziyoruz, Taki Gito ve Badara yaylalarını Şiran Tomara Şelalesini, Giresun Kümbet yaylası ve Mavi Gölü, Şebinkarahisar Tamzara Mahallesini, Tokatı, Gümüşhaneyi, Samsun Bandırma Vapurunu, Amazon kadınlarını, Şimşir Ormanlarını, Kaçkar Dağlarını, Fırtına deresini gezme imkanı buluyoruz. Diğer taraftan Uçaklı karadeniz Batum turumuz ile istanbul Sabiha Gökçen havalimanından Ordu Giresun havalimanına yolculuğumuz ile başlıyor Uçaklı Karadeniz turu ile Doğu karadenizin yaylalarını gezme imkanı buluyor ve Batum'da Konaklama İmkanına sahip olurken Gürcü gecesinde eğlenebilir, karadenizin Tulumu ve Kemencesi ile Horan oynayabilirsiniz, Çay fabrikasını gezme imkanı bulduğunuz bu turumuzda Sürmene Bıçağı alabilir yöresel Tereyağ bal ve peynir alabilirsiniz. Karadenizi Yaşamaya Davet ediyoruz.

İstanbul Çıkışlı Gap Turları (Güney Doğu Anadolu)
İstanbulda Çıkışlı Gap veya istanbul Çıkışlı Güney Doğu Anadolu turları her sene mart ayında Başlar ve Aralık Ayına kadar devam etmektedir, Otobüslü Gap Turu için iki farklı tur seçeneğimiz bulunmaktadır, Rüya Gibi Gap Turumuz İle Adanadan başlayan yolculuğumuz Antakya Harbiye Şelaleleri olup Gaziantep Bakırcılar Çarşısı, Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi, Halfeti tekne Turu, Cendere Köprüsü, Adıyaman Nemrut Dağında Gün Batımı, Malatya Battal Gazi, Elazığ Harput Kalesi Diyarbakır Surları, Batman Petrol Kuyuları ve Hasankeyfi, Mardin ve Midyat Gezilerimiz Urfa Göbeklitepe, Harran Sıra gecesinde Eğlenecek BalıklıGölü gezme görme imkanı bulacaksınız, bu turumuzda Gaziantep'den Baklava, Şanlıurfadan Biber salçası, Domates Salçası, Harrandan Bulgur, Mardinden Bıktım sabunu ve Artukbeyden Badem Şekeri Alabilirsiniz, Dolu Dolu Büyük Gap turumuz ise Tüm bu gezileri yaptıktan sonra Tunceli Munzur Gözeleri Alevi Cem evi, Erzincan Kemaliye tekne Turu yapıp Sivas Divriği gezileri ile son bulmaktadır, Dolu Dolu Büyük Gap turumuzda altı gece otel konaklamamız bulunmaktadır. İstanbul Çıkışlı Uçaklı GAP Turu ile Her hafta çarşamba sabah Adanadan Başlayan turumuz sırası ile Gaziantep, Adıyaman, Diyarbakır, Batman, Mardin Şanlıurfa İlerini kapsamaktadır, Peygamberler şehri olarak bilinen ve Göbeklitepe ile ünlenen Şanlıurfa gezimizin son durağı olacaktır. Uçaklı Gap Turları ile Güneydoğu Anadoluyu Geziyoruz Üstelik Kredi Kartına 9 taksit Yaptırabilirsiniz.

İstanbul Çıkışlı Doğu Anadolu Turları

Yurdumuzun Doğusunu gezmek için yılın oniki ayı fırsat bulabilirsiniz, SSCTur ile Kışın Doğu Ekspresi İle Erzincan Erzurum Kars Gezileri yapabilir, palandöken kayak merkezini Erzurum Kongre Binasını Nene Hatun'u ve en önemlisi meşhur Çağ kebabını yedikten sonra Kadayıf dolması ile taçlandırabilirsiniz, Erzurum kars arası Doğu Ekspresi ile beş saatlik keyifli yolculuk yapabilir, Kars kafkas gecesini kale kafede izleyebilir aşık atışmalarına şahitlik yapabilirsiniz, Kars Ani harabeleri ziyaretimizi Donmuş Çıldır gölü üzerinde atlı kızaklarla gezebilir kars Kaşarı aldıktan sonra Sarıkamış Şehitliğini ziyarete gidebilirsiniz, bahar ve Yaz aylarında ise Doğubeyazıt, Muradiye Şelalesi, İshakpaşa Sarayını, Van kedisini, Van gölünü Ağrı dağını, Akdamar Adasını, Bitlis Tatvan Nemrut krater gölünü, Tunceliyi Elazığı Malatyayı Sivası ve Malatya Darende ki Somuncu baba türbesi ziyareti ile turumuzu dokuzuncu gün İstanbulda sonlandırıyoruz. Uçaklı Doğu Anadolu Turu ve Otobüslü Doğu Anadolu Turu dilediğiniz bir turumuza katılabilirsiniz.

İstanbul Çıkışlı Günübirlik Turlar
En çok da zaman açısında sıkıntı yaşayanlar için ya da hafta sonunda dilediği gibi bir zaman geçirmek isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat olan günübirlik turlar insanları kısa süreliğine de olsa şehrin sıkıcı ve yorucu kalabalığından uzaklaştırmaktadır. Herkesin tatil anlayışına göre günübirlik tur seçenekleriyle siz de dilediğiniz tarzda kısa bir tatil yapabilirsiniz. İstanbul Çıkışlı Günübirlik turlar ile her hafta Günübirlik Çanakkale Şehitlik Turu, Günübirlik Bursa Turu, Günübirlik Anıtkabir Turu, Günübirlik Yedigöller Turu, Günübirlik Edirne İğneada Turu, Günübirlik Sapanca Maşukiye Turu, Günübirlik Abant Gölcük Turu, Günübirlik Hergün Uludağ Turu, Günübirlik Hergün Kartalkaya Turu, Günübirlik Eskişehir Turu, Günübirlik Şile Ağva Turu, Günübirlik Kartepe Turu, Günübirlik Kayak Turları, Günübirlik Doğa Turları, Günübirlik Deniz Turları, Günübirlik Okul Turları, Günübirlik Dernek Turları ve birçok günübirlik tur düzenleyebilirsiniz. Ssctur günübirlik turlarda tecrübeli ekibi ile siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

İstanbul Çıkışlı Kültür Turları
Tatil amaçlı gittiğimiz bir yerde, dinlenmek ve eğlenmek ilk hedefimiz olsa da o yerin kültürünü de tanımak isteriz. Ülkemizin her bölgesinde ayrı ayrı kültürel zenginliklerin var olduğunu düşünürsek nereye gidersek gidelim mutlaka dikkatimizi çeken pekçok kültürel dokular karşımıza çıkacaktır. İstanbul Çıkışlı Kültür Turları ile tercih ettiğiniz bir Bursa turu size kültürel dokusuyla tarihi geçmişini en güzel dille anlatacaktır. Gezi sırasında o bölgeye ait tatları tadarak belki de o güne kadar tatmadığınız lezzetleri denemiş olacaksınız.


HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2