KAYIT     İLETİŞİM

İspanya Turları

İspanya, Özellikle Akdeniz Bölgesinde en fazla tercih edilen rotalar arasındadır. Tercih edilmesindeki en önemli etkenler ise, ikliminin sıcaklığı, lezzetli tatları ve kendine özgü kültürüdür diyebiliriz. Çok çeşitli alternatiflere sahip olan İspanya tatilciler tarafından hem deniz keyfi yaşamak için hem de kültür turizmi yapmak isteyenler için oldukça uygun bir ülkedir. İspanya'nın en gözde şehirleri arasında olan Barselona ve Madrid en fazla ziyaretçi akınına uğrayan yerlerdir. Akdeniz'deki en gözde şehirlerden biri olan Barselona genç bir nüfusa ve zengin bir kültüre sahiptir. Şehrin bir simgesi olarak görülen La Sagrada Familia sahip olduğu büyüleyici mimarisiyle dünyanın her yerinden turist çekebilmeyi başarmaktadır. Bu mimari yapının yaratıcısı olan ve modern mimaride ön sıralarda yer alan Antoni Gaudi'dir ve yapımı yüzyıllar boyu sürmüştür. Bu nedenler çok farklı dönemlerden izler taşıyan bir yapı haline gelmiştir.

İspanya'da en şık şehir hangisi diye düşündüğümüz zaman ilk aklımıza gelen Madrid olacaktır. Buranın göz kamaştıran meydanları, parkları ve müzeleri görenleri büyüleyecek niteliktedir. Madridin en öne çıkan özelliklerinden biri ise modanın başkenti olarak kabul ediliyor olmasıdır diyebiliriz. Bu özelliğini sokakta yürürken gözlemlediğiniz insanlardan ve şehrin zarif ve modern havasından kolayca anlayabilirsiniz.

Her Yönüyle İspanya

Akdeniz iklime sahip olan İspanya bu sayede her mevsim ziyaret edilebilecek yerlerden biridir. Özellikle sonbahar ve kış aylarında İspanya turları yaz sezonuna göre daha ekonomik olmaktadır. İspanya'nın gözde şehirlerinden biri olan Barselona'da eğlence dolu bir akşam geçirmek, nefis tatlara sahip mutfağını tanımak veya güzel bir alışveriş yapmak istediğiniz zaman gideceğiniz ilk adres La Rambla Caddesi olacaktır. Burası şehrin ana caddesidir ve burada farklı tatlar tadabilmenin yanı sıra eğlence anlayışınıza göre farklı eğlence merkezleri de bulabilirsiniz. Eğer gezinizin daha uygun fiyatlarla sürdürmek istiyorsanız La Rambla civarında yer alan pekçok kafe ve restoranları tercih edebilirsiniz. Yurt dışı turları arasında en fazla tercih edilen ülkeler arasında yer alan İspanya turlarını SSC Tur olarak siz değerli misafirlerimizin ayağına getirdik. Akdeniz ikliminin hakim olduğu bu ülkede bir tatilden beklediğiniz her şeyi bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Her zaman farklı yerleri görmek farklı kültürleri, farklı tatları tanıma fırsatı vermiştir. Bu anlamda size çok fazla fırsat verecek olan İspanya turları ziyaretçilerini beklemektedir.


HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2