KAYIT     İLETİŞİMBulgaristan Turları

SSC Tur olarak sizler için düzenlediğimiz Bulgaristan Turları ile sizler de hayatınıza yeni anılar ekleyebilirsiniz. Bulgaristan özellikle cana yakın, samimi insanlarıyla çok anılmaktadır. Bunun yanı sıra doğa harikaları ve sahip olduğu kültürel değerler ile de oldukça adından söz ettirmektedir. Tarihi geçmişine baktığımız zaman Osmanlı dönemine ait kalıntıların hala var olduğunu görebiliyoruz. Bu yüzden aslında bizimle en yakın kültürel değerlere sahip ülkelerden biri Bulgaristan'dır diyebiliriz. Bunu ziyaretiniz sırasında gözlemlediğiniz kültürel değerlerlerden çok daha rahat anlayabilirsiniz. Ziyaretiniz süresince kurulan sofralarda Osmanlı ve Slav mutfağından tatlar tadacaksınız. Yemek kültürü ile aramızda çok fazla ortak tatların olduğunu bu sofralarda daha iyi anlayacaksınız. Bulgaristan'da yaptığınız gezintilere halk pazarlarını da eklemenizi tavsiye ederiz. Çünkü, burada ülkenize geri döndüğünüzde sevdiklerinize verebileceğiniz çok güzel yöresel hediyeler bulabilirsiniz. Bu bir yöresel kıyafet de olabilir o yöreyi anımsatan ufak bir süs eşyası da olabilir. Eğer Bulgaristan Turlarını yaz aylarında tercih ederseniz gezinizi bu yörenin doğa harikalarını görmekle taçlandırabilirsiniz. Bu bölgede yer alan Osmanlıdan kalan hala ihtişamını koruyabilmiş çok güzel yerler bulabilir, ruhunuzu dinlendirecek doğa yürüyüşleri yapabilir, damak tadınıza uygun yöresel tatlar tadabilirsiniz. Bulgaristan ziyaretçileri için konaklama seçeneklerinin çok fazla olduğu bu bölgede sizlere bir tavsiyede bulunacak olursak merkeze çok uzakta olmayan Bulgaristan Varna otellerini tavsiye edebiliriz.

Eğer bahar aylarında ya da yaz aylarında bir tatil yapma fırsatınız olmadıysa üzülmenize gerek yok. Çünkü, Bulgaristan kış aylarında da ziyaretçilerine farklı alternatifler sunmaktadır. Kış aylarında oldukça fazla rağbet gören kayak merkezleri her yıl milyonlarca turist akınına uğramaktadır. Dünyaca ünlü kayak merkezleri bulunan Bulgaristan özellikle Bansko ve Pamporovo kayak merkezleri ile ün kazanmıştır. Bu kayak merkezlerinde çeşitli zorluk derecelerine göre kayak pistleri bulun maktadır. Profesyonel kayakçıların ve tecrübesiz kayakçıların tercih edebileceği kayak pistlerinin bulunması sizler için oldukça güzel bir avantaj olacaktır. Bu kayak pistlerinde b ulunan nezih konaklama yerleri bulunmaktadır. Gündüz kayak keyfinin tadını çıkarıp geceleri de bu konaklama yerlerinde yöresel tatları tadarak güzel bir ziyafet çekebilirsiniz .

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2