KAYIT     İLETİŞİMAnkara Çıkışlı Kayak Turları

Kayak turları için en uygun illerimizin başında Ankara gelmektedir, hemen yanıbaşında bulunan Ilgaz kayak merkezi, Kartalkaya Kayak Merkezi, Kartepe Kayak Merkezi, Uludağ kayak Merkezi ve Erciyes kayak merkezi bulunmaktadır. profösyonel kayak yapmak için en çok Kartalkaya kayak merkezi tercih edilmektedir fakat yakın ve ucuz olması sebebi ile Ilgaz dağı kayak merkezleri daha çok tercih edilmektedir. Ankara çıkışlı Günübirlik kayak turları her hafta cumartesi ve pazar günleri düzenlenmektedir. konaklamalı kayak turları ile her hafta sonu için düzenlenir, 14 şubat özel kayak turları ve sömestre özel kayak turları da kış aylarında düzenlemekte ve kredi kartına 9 taksit yapılmaktadır.

Uludağ Kayak Turları her hafta sonu konaklamalı olarak düzenlenmektedir.

Kartalkaya Kayak Turu isterseniz her hafta cumartesi pazar günübirlik katılabilir veya konaklamalı turu tercih edebilirsiniz.

Ilgaz Kayak Turu cumartesi sabah konaklamlı turumuz ile Çankırı ilimizdeki Ilgaz kayak merkezine gidebilir veya her hafta sonu için düzenlenen günübirlik turları tercih edebilirsiniz.

Kartepe Kayak Turu diğer ankara çıkışlı kayak turlarındaki gibi günübirlik veya konaklamlı turu tercih edebilirsiniz.

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2