KAYIT     İLETİŞİM

 • 11. Alaçatı Ot Festivali Turu

  Festival bahanesiyle doğa hakkında bildiklerimizi aktarmak, bilmediklerimizi öğrenmek, yeni tatlara yeni dostluklar eklemektir amaç! Adlarını bile bilmediğimiz…
  -%45
  3 Gün
  Otobus
  375TL
  543,75TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Ankara Çıkışlı 11. Alaçatı Ot Festivali Turu

  Her bahar, doğanın uyandığı, bin bir çeşit otun çevremizi bezediği bir dönemde 11. Alaçatı Ot Festivalini yaşamak için sizleri davet ediyoruz.
  -%45
  3 Gün
  399TL
  578,55TL
  Kişi Başı
  Detaylar


Alaçatı Ot Festivali 2020

İzmir'in en güzel cennet köşelerinden biri olan Alaçatı da düzenlenen Alaçatı Ot festivali ile hem İzmire Hem Alaçatıya Hemde Çeşmeye gezmeye doyacaksınız. 2010 yılında düzenlenmeye başlayan festivalde yöre halkı pazar yerinde açtığı tezgahlarda sergiledikleri bölgenin otlarını ve yemeklerini sergiliyor ve satıyorlar. Renkli görüntülere sahip olan festivalin her saati ayrı bir etkinlikle geçiyor bando ile gösteriler değerli sanatcıların konserleri ile renklenen festivalde ege yöresinin bizlere sunduğu zeytinyağlı birçok farklı yemek tatma imkanımız olacaktır.

İstanbul Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali Turu

Nisan Ayının ilk haftası cuma akşamı çıkacağımız Alaçatı ot festivali turunda İzmirimizin Çiçekli Köyünde alacağımız kahvaltı sonrasında rotamızı izmir kordon ve Asansörü gördükten sonra festival alanına doğru yola çıkıyoruz tüm gün festival alanında kalıp son olarak da Çeşme gezimiz ile birinci günümüzü tamamlıyoruz ve konaklamak için Kuşadası'ndaki otellerimizde olacaktır. İkinci ün ise Efes Antik Kent gezisi ile başlıyoruz meryemana ziyaretimizi meşhur Şirince ile tamamlıyor burada şarap tadımı yapıp turumuzu tamamlıyoruz. Otobüslü Alaçatı ot festivali turu için erken rezervasyon yaptırılmasını tavsiye ediyoruz.

Ankara Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali Turu

Ankara merkez ofis kızılay meşrutiyet caddesinden başlayan Alaçatı ot festivali turu yolculuğuzda hem izmir Hem Aydın Kuşadası'nı gezme imkanı buluyoruz, Alaçatı sokaklarında kurulan pazar yerlerinde ege bölgesinin değişik otlarını görmek ve tatmak imkanınız olacaktır. Otobüs ile düzenlenen Ankara çıkışlı ot festivali turumuz için erken rezervasyon yapılması önemlidir.


HAKKIMIZDA

SSC Tur seyahat acentası olarak 15 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

info@ssctour.com
0850 222 87 72
Hasanpaşa Mahallesi, Fahrettin Kerim
    Gökay Caddesi, No: 39-41/12 Kadıköy
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.