KAYIT     İLETİŞİM

 • 10. Adana Portakal Çiçeği Festivali Ve Hatay Gurme Turu

  Yılda Sadece Bir Kez Düzenlenen, Bu Coşkuyu Kaçırmamak İçin Siz Değerli Misafirlerimizi Muhteşem Karnavala Davet Ediyoruz Keyifli, Eğlenceli Bir Festival Turu ve…
  -%50
  3 Gün
  Otobus
  890TL
  1.335TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Ankara Çıkışlı Adana Portakal Çiçeği Festivali Ve Hatay Gurme Turu

  Yılda Sadece Bir Kez Düzenlenen, Bu Coşkuyu Kaçırmamak İçin Siz Değerli Misafirlerimizi Muhteşem Karnavala Davet Ediyoruz Keyifli, Eğlenceli Bir Festival Turu ve…
  -%35
  2 Gün
  Otobus
  890TL
  1.201,50TL
  Kişi Başı
  Detaylar


Adana Portakal Çiçeği Festivali 2024

Adana ilimizde 2013 senesi itibari ile her sene Nisan ayının ilk haftası düzenlenen ve Türkiye'nin her ilinden ve yurt dışından gelen turistler ile muhteşem bir karnaval havası yaşanıyor. Nisan'da Adana'da sloganı ile hayata geçirilen karnaval aynı zamanda Türkiye'deki İlk karnaval olma özelliğine de sahiptir. Adana artık sadece adana kebabı, şalgam suyu, bıcı bıcı ile değil karnavalı ile de meşhur hale gelmiştir. Adanalı iş adamı olan Ali Haydar Bozkurt tarafından fikir babası olarak bilinen karnavalın en büyük özelliği kortejde bulunan insanların renkli kıyafetleridir. 2024 senesinde 23 - 28 Nisan arasında Adana portakal çiçeği festivali düzenlenecektir.

Adana Portakal Çiçeği Festivali Turu

İstanbul Çıkışlı Adana Portakal Çiçeği festivali Turu, aynı zamanda Kocaeli Düzce Bolu ve Ankara çıkışlı olarak da düzenlenmektedir, genel olarak bir gece otel konaklamalı turumuzda hem festivali doya doya yaşama imkanına sahip olurken ikinci gün ise Hatay Antakya'da gurme turu yapma imkanı bulacaksınız.

11. Adana Portakal Çiçeği Festivali

Adana'da baharın gelmesini müjdeleyen ve portakal bahçelerine dönen festivalde Adana belediyesinin düzenlediği ve Valiliğin kamu ve özel sektörün desteklediği festival 2020 yılında pandemiden dolayı iptal olmuştu 2021 yılında tekrar başlanmıştır. 2023 yılında yaşanan sel ve deprem felaketleri nedeni ile iptal edildi. 2024 senesinde ilginin çok fazla olması beklenilen 11. Adana Portakal Çiçeği Festivaline yurt içinden ve yurt dışından büyük ilgi olacağı beklenmektedir.


HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2