KAYIT     İLETİŞİM

 • SON YERLER!

  Adana Portakal Çiçeği Festivali ve Hatay Gurme Turu

  Yılda Sadece Bir Kez Düzenlenen, Bu Coşkuyu Kaçırmamak İçin Siz Değerli Misafirlerimizi Muhteşem Karnavala Davet Ediyoruz Keyifli, Eğlenceli Bir Festival Turu ve…
  -%35
  3 Gün
  Otobus
  440TL
  594TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Ankara Çıkışlı Adana Portakal Çiçeği Festivali ve Hatay Gurme Turu

  Yılda Sadece Bir Kez Düzenlenen, Bu Coşkuyu Kaçırmamak İçin Siz Değerli Misafirlerimizi Muhteşem Karnavala Davet Ediyoruz Keyifli, Eğlenceli Bir Festival Turu ve…
  -%35
  3 Gün
  Otobus
  395TL
  533,25TL
  Kişi Başı
  Detaylar


Adana Portakal Çiçeği Festivali 2021
Adana ilimizde 2013 senesi itibari ile her sene Nisan ayının ilk haftası düzenlenen ve türkiyenin her ilinden ve yurt dışından gelen turistler ile muhteşem bir karnaval havası yaşanıyor. Nisna'da Adanaya sloganı ile hayata geçirilen karnaval aynı zamanda Türkideki İlk karnaval olma özelliğine de sahiptir. Adan artık sadece adana kebabı, şalgam suyu, bıcı bıcı ile değil karnavalı ilede meşhur hale gelmiştir. Adanalı iş adamı olan Ali Haydar Bozkurt tarafından fikir babası olarak bilinen karnavalın en büyük özelliği kortejde bulunan insanların renkli kıyafetleridir. 2021 senesinde 2 Nisan ila 4 Nisan arasında Adana portakal çiçeği festivali düzenlenecektir.

Adana Portakal Çiçeği Festivali Turu
İstanbul Çıkışlı Adana Portakal Çiçeği festivali Turu, aynı zamanda Kocaeli Düzce Bolu ve Ankara çıkışlı olarak da düzenlenmektedir, genel olarak bir gece otel konaklamalı turumuzda hem festivali doya doya yaşama imkanına sahip olurken ikinci gün ise Hatay Antakya'da gurme turu yapma imkanı bulacaksınız.


HAKKIMIZDA

SSC Tur seyahat acentası olarak 15 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

info@ssctour.com
0850 222 87 72
Hasanpaşa Mahallesi, Fahrettin Kerim
    Gökay Caddesi, No: 39-41/12 Kadıköy
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.