KAYIT     İLETİŞİMAdana Çıkışlı Doğu Karadeniz ve Batum Turları
Otobüslü Adana Çıkışlı Karadeniz Turları
Adana ilimizden her hafta dört farklı proğram ile doğu karadeniz yaylaları ve Gürcistan Ülkesinin Batum şehri gezi turlarımız kredi kartına 18 taksit avantajı ile devam ediyor. Karadeniz tur fırsatları ile hem maviyi hemde yeşilin birçok tonunu görebilirsiniz, bütçenize uygun ucuz karadeniz turları Adana çıkışlı turlarımız arasındadır. Ssctur iler Adana Çıkışlı Doğu karadeniz ve Batum Kültür turları 18 aya varan taksit imkanı sunuyor. Adanadan Karadeniz turları ile Sinop, Samsun, Amasya, Tokat, Ordu, Giresun, Gümüşhane, Trabzon Rize ve Artvin illerinde bulunan gezilip görülecek yerleri ve bölgenin en güzel yemeklerini yeme imkanı bulacaksınız. Özellikle Ayder Yaylası, Uzungöl, Ordu Boztepe, Gümüşhane Karaca Mağarası, Giresun Kümbet yaylası, Ordu Perşembe Yaylası, Amasya Ferhat İle Şirin, Artvin Borçka Karagöl, Gürcistan Batum, Gümüşhane Tomara şelalesi, Giresun Tamzara Mahallesi, Rize Gito ve Badara yaylası, Rize Fırtına Deresi, Rize Çayeli Çeçeva Köyü, Trabzon Sümela Manastırı, Hamsiköy. Karadenizde Kemençe ile tanışacak ve tulum ile horon oynayacaksınız. Karadeniz Yemeklerinden Özellikle Mıhlama, Akçaabat Köfte, Pestil Köme, Laz Böreği, Kırmızı benekli alabalık, Kaygana, Karadeniz pidesi, turşu kavurma, kuru fasulye, mısır, yatık döner gibi birçok yeni tatlar bakabilirsiniz.

Uçaklı Adana Çıkışlı Karadeniz Turları
Adana çıkışlı Uçaklı Karadeniz Batum turları isterseniz size özel isterseniz her hafta düzenlenen guruplarımıza katılabilirsiniz. Uçaklı turlarımız kredi kartına 18 taksit avantajı sunuyor. 

Karadeniz Turu
Adanadan karadeniz turları fırsatları her hafta otobüslü turlar ile devam ediyor Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim ve Kasım aylarında her hafta düzenlenmektedir ayrıca Adana Çıkışlı Kurban bayramı karadeniz turları, Ramazan bayramı karadeniz turları, yılbaşı karadeniz turları, 1 mayıs karadeniz turu, 19 mayıs karadeniz turu, 23 nisan karadeniz turu, 29 ekim karadeniz turu, 30 ağustos karadeniz turu ve karadan adam festivali turları düzenlenmektedir. Karadeniz turu ile doğu karadenizi ve Gürcistan Ülkesinin Batum şehrini gezip görme imkanınız olacaktır, yaylarındaki dereleri şelaleleri ve yeşilin bir çok tonunu görme ve buralarda yöresel yemekler yeme tatları bakabilirsiniz. SSCTur ile doğu karadenizi görmeye değil yaşamaya davet ediyoruz.HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2