KAYIT     İLETİŞİM

19 Mayıs Turları

Ulu önder Atatürk'ün Gençlere armağan ettiği Gençlik ve spor bayramı olarak bilinen ve günümüzde Atatürk'ü anma gençlik ve spor bayramı olarak kutlanan bu özel günde SSCTUR olarak birçok tur düzenlenmektedir, Bunların en başta 19 Mayıs Günübirlik tur ve 19 Mayıs özel Konaklamalı turlar yer almaktadır, Yuriçi Kültür turlarının yanı sıra Yurtdışı turlarıda 19 Mayıs özel olarak düzenlenmektedir. 

19 Mayıs Günübirlik Turlar

İstanbul Çıkışlı ve Ankara çıkışlı olarak düzenlenen 19 Mayıs özel günübirlik turlar ile Anıtkabir Turu, Abant Turu, Yedigöller Turu, Sapanca Maşukiye Kartepe Turu, Bursa Turu, Amasra Turu, Safranbolu Turu, Amasya turu, Edirne Turu, İğneada Turu, Çanakkale Şehitlik Turu, Eskişehir Turu, Beypazarı Turu, Şile Ağva Turu, Kapadokya Turu başta olmak üzere birçok tur düzenlenmektedir.

19 Mayıs Konaklamalı Turlar

19 Mayıs Özel Konaklamalı turları ile Kapadokya Turu, Eskişehir Odunpazarı Turu, Edirne Turu, Batı Karadeniz Turu, Doğu Karadeniz Turu, Gap Turu, Doğu Anadolu Turu, Ege Turu, Akdeniz Turu, Ayvalık Turu, Assos Bozcuada Turu, İzmir Çeşme Turu, Denizli Pamukkale Turu, Kuzey Ege Turları, Likya Turları yer almaktadır, sizde 19 mayıs özel turlarımız ile yurdumuzun dört bir tarafını gezebilir eğlenebilir ve muhteşem yöresel yemeklerini yiyebilirsiniz.

HAKKIMIZDA

SSC Tur seyahat acentası olarak 19 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2