KAYIT     İLETİŞİM

MS Fidelio gemisi ile Tuna İncileri Turu ( 7 Gece Konaklamalı )

İYİ SEÇİM!
 • MS Fidelio gemisi ile Tuna İncileri Turu ( 7 Gece Konaklamalı ): Viyana, Dürnstein, Melk, Linz, Bratislava, Budapeşte, Estergom
 • MS Fidelio gemisi ile Tuna İncileri Turu ( 7 Gece Konaklamalı ): Viyana, Dürnstein, Melk, Linz, Bratislava, Budapeşte, Estergom
 • MS Fidelio gemisi ile Tuna İncileri Turu ( 7 Gece Konaklamalı ): Viyana, Dürnstein, Melk, Linz, Bratislava, Budapeşte, Estergom
 • MS Fidelio gemisi ile Tuna İncileri Turu ( 7 Gece Konaklamalı ): Viyana, Dürnstein, Melk, Linz, Bratislava, Budapeşte, Estergom
 • Tam Pansiyon Konaklama
 • Hoş Geldin kokteyli ve Gala Kokteyli (1 içecek dahil)
 • Hoş Geldin Büfesi, Beş Çayı Veya Gece Yarısı İkramı
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • İçecek paketi (öğle yemeği ve akşam yemeklerinde 1 kadeh bira, şarap)
 • İstanbul'dan Uçaklı Hareketlidir.
Viyana, Dürnstein, Melk, Linz, Bratislava, Budapeşte, Estergom

MS Fidelio gemisi ile

Tuna İncileri 

Inclusıve Cruise.

Türk Havayolları İle.

Tam Pansiyon Konaklama.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul, Viyana, Avusturya 09.00 İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma.
11.55 Türk Hava Yolları’nın TK1885 sefer sayılı uçuşu ile Viyana’ya hareket.
13.10 Viyana’ya varış. Varıştan sonra kısa bir serbest zaman daha sonra gemimize yerleşme.
Viyana; Beethoven, Mozart, Haydn gibi birçok klasik müzik ustasının yetişmesine ve konserlerine sahne olmuş, ünlü ressam Gustav Klimt’e ilham kaynağı olmuş bir şehir Viyana. Sarayları, operaları, müzeleri, barok, gotik, modern, post modern binaları ve buram buram tarih kokan sokaklarıyla tam bir kültür mirası durumundadır. Konukları arasında Kraliçe II. Elizabeth, Charlie Chaplin gibi ünlü isimlerin yer aldığı, inşaatında genç Hitler’in çalıştığı Hotel Imperial, ünlü posta binası Postsparkasse ile Avusturya Parlamento binası gibi çok önemli yapılarını görebilirsiniz.Konaklama: Geceleme Gemide.

2.

Gün
Viyana, Avusturya
Kahvaltıdan sonra dileyen misafirler İmparatorluk aile yazlık sarayı Schönbrunn Sarayı turuna katılabilirler (Ekstra Tur). Gemide alınan öğle yemeğinin ardından serbest zaman veya UNESCO’nun dünya Kültür Mirası Listesine aldığı Habsburgs Saray binalarından oluşan tura katılabilirsiniz (Ekstra Tur). Akşam yemeği için gemiye dönüş.
Konaklama: Geceleme Gemide.

3.

Gün
Durnsteın, Melk, Avusturya

Dürnstein, Wachau bölgesindeki en çok ziyaret edilen turistik mekanlardan biridir ve aynı zamanda tanınmış bir şarapçılık alanıdır. Kasabada tipik orta çağ mimarisi ile yapılmış yapıtlar vardır. Harabelerin bu şehre gizem duygusu kattığı söylenir, barok mimarisi yansıtan kiliseler ve hoş sokaklar ziyaretçilerine ilginç bir atmosfer sunar. (Ekstra tur).Melk, Wachau’yu bölgesinin orta çağda şehir duvarlarını hala muhafaza eden bu küçük ve şirin Tuna kasabası ziyaretçilerini büyülemeye devam ediyor. Muhteşem köy ve kırsal manzaraları ve Gotik kalıntıları göreceğiz. Buradaki ılıman iklim şarap ve kayısı üretimi için elverişlidir. Öğleden sonra saat 3 sularında Melk’e varmış olacağız, dileyen misafirler Barok tarzı mermerden yapılmış salonu, kütüphanesi ve kiliseyle ünlü Melk Benediktin Manastırı turuna katılabilirler (Ekstra tur).Konaklama: Geceleme Gemide.

4.

Gün
Linz, Avusturya
Tuna Nehri üzerinde bulunan Linz, Avusturya’nın 3 büyük şehri ve 2009 yılında Litvanya’nın başkenti Vilnius ile birlikte Avrupa’nın kültür başkenti olmuştur. 2014 yılında bu yana UNESCO’nun yaratıcı şehirler listesindedir. Linzer pastaları ile ünlü olan bu şirin şehir zengin ve renkli şehir yaşamı ile birçok gezgin için cazibe merkezi olmuştur.


Konaklama: Geceleme Gemide.

5.

Gün
Bratislava, Slovakya

Sabah saatlerinde Bratislava’ya varış. Kahvaltının ardından dileyen misafirler Bratislava Şehir Yürüyüş Turu’na katılabilirler. (Extra Tur). Tuna nehrinin zamanla oluşturduğu tepenin yamacında kurulu Bratislava harikulade bir yere sahip. Müthiş saray ve barok yapıtlarıyla sizlere keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayacak. Konaklama: Geceleme Gemide.

6.

Gün
Budapeşte, Macaristan

“Tuna’nın İncisi” Budapeşte, Macaristan’ın başkenti ve en büyük şehridir. Tuna Nehri şehri Buda ve Peşt olarak ikiye böler. Orta Avrupa’daki en büyük sanat ve kültür merkezi olarak kabul görmüştür. Hamamlar şehri olarak geçer. Şehirde Roma, Yunan ve Türk kültürüne ait birçok hamam ve kaplıcalar vardır.  Konaklama: Geceleme Gemide.

7.

Gün
Budapeşte, Estergon

Tuna Havzası’nda askeri ve ticari açıdan önemli bir noktada bulunan ve Roma döneminde kurulan Estergon şehri, Macaristan'ın eski şehirlerinden birisidir. Macarlar için din açısından başkent konumundadır. Ülkenin en büyük kilisesi bu şehirde bulunur. Ayrıca, Türk tarihinde önemli bir yeri olan ve ismini şehirden alan Estergon Kalesi de bu şehrin en önemli simgelerinden birisidir. Estergon tarihi ve dini öneminin yanı sıra, ziyaretçilerine Tuna Nehri’ni en iyi seyredilebilecek muhteşem bir manzara sunar.Konaklama: Geceleme Gemide.

8.

Gün
Viyana, İstanbul

Kahvaltıdan sonra, kısa süre serbest zaman ve havaalanına transfer. 14.05 TK1886 nolu sefer sayılı uçuş ile İstanbul’a hareket. 17.30 İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.
Konaklama: Dikkat Bu Gece Konaklama Yoktur.
DAHİL OLANLAR:
-THY ile gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
-Program dâhilinde tüm transferler
-MS Fidelio gemisinde 7 gece tam pansiyon konaklama (ilk gün akşam yemeği ile başlayıp, son gün kahvaltı ile son bulmaktadır.)
-Erken kahvaltı büfesi (her sabah)
-Hoş geldin büfesi, beş çayı veya gece yarısı ikramı
-Gemideki yemeklerde alınan su, kahvaltıda alınan çay/kahve
-Hoş Geldin kokteyli ve Gala Kokteyli (1 içecek dahil) ve Hoş Geldin Yemeği ve Kaptanın Gala Yemeği (özel menü)
-Gemiye binişte ve inişte bagaj taşıma servisi
-İçecek paketi (öğle yemeği ve akşam yemeklerinde 1 kadeh bira/şarap)
-Türkçe Rehberlik hizmeti – (Grup oluşması halinde / Otobüslü turlarda en az 20 kişi)
-Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.)
-Seyahat sağlık sigortası (70 yaş ve üzeri misafirler için %100 sür prim uygulanır)
-Liman ve hava limanı vergileri (420 €)


HARİÇ OLANLAR:
-Gemide alınan alkollü ve alkolsüz içecekler.
-Gemi personel bahşişleri (Toplam kişi başı 35 Euro tavsiye edilmektedir)
-Kişisel harcamalar (Kuru temizleme, telefon vs.)
-Programda ekstra olarak belirtilmiş turlar
-Yurt dışı çıkış harcı 150 TL.
-Turumuzun ilk günü kahvaltı ve öğle yemeği, turumuzun son günü öğle ve akşam yemekleri
-Seyahat güvence paketi (Vize reddi ve kronik rahatsızlıklar kapsam dışıdır)
-Schengen vize ücreti


İPTAL ŞARTLARI
-Münferit Rezervasyon İptal Şartları; kayıttan itibaren seyahate 70 gün kalaya kadar toplam tutarın %20’si,
69 – 60 gün arası %40’ı,
59 – 50 gün arası %60’ı,
49 – 31 gün arası %80’i,
30 – 0 gün arası %100 kadar cezai işlem uygulanmaktadır.
-Grup Rezervasyon İptal Şartları; grup rezervasyonlarında iptal şartları değişiklik göstermektedir.


EK BİLGİLER

Önemli Notlar:

• Tura katılabilmek için pasaportlarınızın süresi tur bitiş tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği bulunması gerekmektedir.

• Ekstra tur fiyatları 20 kişi katılım temel alınarak hesaplanmıştır. 20 kişinin altına düşmesi halinde fiyatlar, yüksek maliyetler nedeni ile artacaktır. Grubumuz sayı bakımından küçük olduğu zaman ekstra turlarda geminin diğer müşterileri ile otobüsümüzü paylaşıyoruz. Ekstra turlarda alınacak içecekler gezi ücretine dâhil değildir.

• Uçuşlarımız Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferleri ile ekonomik sınıfta yapılmaktadır. Uçak bileti pasaporttaki isim & soy isme göre düzenlenir. Yanlış veya eksik isim ve soy isim beyanında sorumluluk tamamen müşteriye aittir

• Nehir trafiğine göre gemi varış ve kalkışları değişebilir. Buna bağlı olarak programların/ekstra turların saatleri değişebilir.

• Kesin rezervasyon tam ödeme ile yapılabilir.

• Programda belirtilen saatler Türk Havayolları ve Cruise firmasından alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü acentemiz programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir. İçerik aynı kalmak koşuluyla tur programında değişiklik olabilir.

• Gezimiz için geçerli tüm yasal hükümler ve sorumluluklar Yolcu Satış Sözleşmemizde belirtilmiştir.

• Gezimize kayıt yaptırmış olan yolcularımız sözleşme hükümlerini kabul etmiş sayılırlar.

• Sigara sadece güneşleme güvertesindeki belirli bir alanda içilir, gemide diğer mekanlar da sigara içmek kesinlikle yasaktır!

• Navigasyon güvenliğinden dolayı kaptan ve mürettebatı gezi güzergahını değiştirmeye tek başına karar verebilir.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#CRS-10.07
LOKASYON:
Avrupa (İstanbul Havalimanı çıkışlı)
YEMEK:
Tam Pansiyon Konaklama
ULAŞIM
Deniz   
BULUŞMA:
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşma.
BİTİŞ:
Yerel saat ile İstanbul havalimanına varış.
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Ziraat:
TaksitAylıkToplam
2 856,75 EUR 1713,50 EUR
3 596,00 EUR 1788,00 EUR
4 465,63 EUR 1862,50 EUR
6 322,83 EUR 1937,00 EUR
8 251,44 EUR 2011,50 EUR
10 208,60 EUR 2086,00 EUR
12 180,04 EUR 2160,50 EUR
Kuveytturk:
TaksitAylıkToplam
2 789,70 EUR 1579,40 EUR
3 536,40 EUR 1609,20 EUR
4 417,20 EUR 1668,80 EUR
6 283,10 EUR 1698,60 EUR
8 216,05 EUR 1728,40 EUR
10 178,80 EUR 1788,00 EUR
12 156,45 EUR 1877,40 EUR
18 97,68 EUR 1758,20 EUR
Sipay:
TaksitAylıkToplam
2 797,15 EUR 1594,30 EUR
3 541,37 EUR 1624,10 EUR
4 413,48 EUR 1653,90 EUR
6 285,58 EUR 1713,50 EUR
8 221,64 EUR 1773,10 EUR
10 183,27 EUR 1832,70 EUR
12 158,93 EUR 1907,20 EUR
Axess:
TaksitAylıkToplam
2 789,70 EUR 1579,40 EUR
4 402,30 EUR 1609,20 EUR
6 283,10 EUR 1698,60 EUR
8 216,05 EUR 1728,40 EUR
10 178,80 EUR 1788,00 EUR
12 151,48 EUR 1817,80 EUR
World:
TaksitAylıkToplam
2 789,70 EUR 1579,40 EUR
4 402,30 EUR 1609,20 EUR
6 283,10 EUR 1698,60 EUR
8 216,05 EUR 1728,40 EUR
10 178,80 EUR 1788,00 EUR
12 151,48 EUR 1817,80 EUR
Bonus:
TaksitAylıkToplam
2 789,70 EUR 1579,40 EUR
3 536,40 EUR 1609,20 EUR
4 409,75 EUR 1639,00 EUR
6 283,10 EUR 1698,60 EUR
8 223,50 EUR 1788,00 EUR
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
  %25 İndirim

52.135TL

8 Gün

en düşük kişi başı
BİZİ ARAYIN: 0216 472 3939

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2