KAYIT     İLETİŞİM

NG Otelleri

 • NG Afyon Wellness & Convention

  Termal ve spa deyince akla gelen ilk yerlerden Afyon’da bütün yorgunluğunuzu atacağınız NG Afyon Wellness & Convention konforlu bir tatilin kapılarını açıyor. Konfor…
  Yarım Pansiyon
  750TL
  Kişi başı
  4 Kal 3 Öde
  Detaylar
 • NG Enjoy

  NG Enjoy, yüksek standartları ve misafirlerinin konforu için sunduğu eşsiz imkanlarıyla doğa, orman ve göl tutkunlarına hayatı yeniden yaşatıyor.
  Yarım Pansiyon
  850TL
  Kişi başı
  4 Kal 3 Öde
  Detaylar
 • NG Sapanca

  Rüya gibi bir tatil düşünün! Doğanın kollarında, dinlenmiş ve huzurlu hissedeceğiniz tatilin adresi: NG Sapanca Wellness & Convention.
  Yarım Pansiyon
  1.000TL
  Kişi başı
  4 Kal 3 Öde
  Detaylar


 • Sadece Oda
 • Oda Kahvaltı
 • Yarım Pansiyon
 • Tam Pansiyon
 • Herşey Dahil
 • Ultra Herşey Dahil
 • Tam Pansiyon Plus
 • İngiliz Kahvaltısı
 • Alkolsüz Herşey Dahil
 • Alkollü Herşey Dahil

NG Otelleri

NG Otelleri çok özel fırsatlarla SSC Tur'da sizi bekliyor! Uygun fiyat ve 18 aya varan taksitli ödeme imkanıyla hemen rezervasyon yaptırın!

NG SAPANCA

Doğanın arındırıcı gücü ve dinlendirici sakinliği, bedeninizi ve ruhunuzu tazelemek için görev başında...
Asfalt yollar, kapalı ofisler, dikine yaşam alanları... Hepsi bizi aslında bir parçası olduğumuz doğadan uzaklaştırıyor, sürekli yorgunluk ve tükenmişlik hisleri ile baş başa bırakıyor. Kaçabildiğimiz zamanlarda doğa ile buluşabilmek en güzeli! Üstelik doğaya saygı prensibi ile yıllardır hizmet veren NG Sapanca'nın, özenle tasarlanmış mimarisinde... NG Sapanca'nın benzersiz doğal güzellikleri ile buluştuğunuzda sizleri; Orman Terapisi'nden göl kıyısında bisiklet turuna, doğa yürüyüşlerinden sessiz havuza dek birçok doğal etkinlik bekliyor. Ruhunuz ve bedeniniz modern dünyada böyle bir hediyeyi hak ediyor.    

NG ENJOY

Ailenizle birlikte doğanın kalbinde tatil yapmanın keyfi bambaşka… Birlikte eşsiz bir deneyim yaşarken hiç olmadığınız kadar iyi hissedeceksiniz. Ailece güzel anılar biriktireceğiniz NG Enjoy, tüm aile fertleri için benzersiz aktiviteler sunuyor. Türk ve dünya mutfaklarından lezzetler sunan restoranları, açık ve kapalı havuzları, çocuklara ve yetişkinlere özel alanlarıyla hayat Enjoy'da güzel!

NG AFYON

Tarih boyunca insanların şifa bulmak için faydalandığı termal sular, günümüzün wellness uygulamaları ile NG Afyon'da en üst seviyesine ulaşıyor.
Dünya çapında Uzakdoğu'dan Kuzey Avrupa'ya uzanan ve yüzyıllardır faydalanılan farklı masaj ve SPA uygulamalarıyla huzur ve sağlığa açılan bir kapı: Wellness.
İyilik, yenilik ve tazelik arayışı her zaman insanoğlunun merceğinde oldu. Termal sular da Hititlerden Romalılara hep bu arayışın kilit noktalarında yer aldı.
Termalin gücüne ve Wellness'ın mucizelerine hakim uzmanlar tarafından NG Afyon'da uygulanan Termal Wellness programları konuklarını sağlıkla buluşturmayı sürdürürken, alınan dünya çapında ödüllerle de sunulan hizmetin benzersizliği belgeleniyor. Şimdi mükemmel bir konforla Termal Wellness'ın iyiliğini buluşturma zamanı!

HAKKIMIZDA

SSC Tur seyahat acentası olarak 19 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2