KAYIT     İLETİŞİM

Ms Swan Lake Gemisi İle Volga Volga Nehir Turu ( 8 Gece Konaklamalı )

İYİ SEÇİM!
 • Ms Swan Lake Gemisi İle Volga Volga Nehir Turu ( 8 Gece Konaklamalı ) : Volga turu olarak bilinen kanal, göl ve nehirlerle oluşan suyolu turumuz ile Rusya’yı tanımanın en ideal yolu olan Çar suyollarını kullanıyoruz. Bir diğer adı da Volga Volga / Beyaz Geceler turumuzda, Rus tarihini ve geleneklerini yakından inceleme fırsatınız olacaktır.
 • Ms Swan Lake Gemisi İle Volga Volga Nehir Turu ( 8 Gece Konaklamalı ) : Volga turu olarak bilinen kanal, göl ve nehirlerle oluşan suyolu turumuz ile Rusya’yı tanımanın en ideal yolu olan Çar suyollarını kullanıyoruz. Bir diğer adı da Volga Volga / Beyaz Geceler turumuzda, Rus tarihini ve geleneklerini yakından inceleme fırsatınız olacaktır.
 • Ms Swan Lake Gemisi İle Volga Volga Nehir Turu ( 8 Gece Konaklamalı ) : Volga turu olarak bilinen kanal, göl ve nehirlerle oluşan suyolu turumuz ile Rusya’yı tanımanın en ideal yolu olan Çar suyollarını kullanıyoruz. Bir diğer adı da Volga Volga / Beyaz Geceler turumuzda, Rus tarihini ve geleneklerini yakından inceleme fırsatınız olacaktır.
 • Tam Pansiyon Konaklama
 • Kaptanın Hoş Geldin Kokteyli
 • St. Petersburg Ve Moskova’da Panoramik Şehir Turları
 • Moskova’da Kremlin Sarayı Turu
 • Gala Yemeği ( Özel Menü )
 • St. Petersburg’da Hermitage Müzesi Turu
Volga turu olarak bilinen kanal, göl ve nehirlerle oluşan suyolu turumuz ile Rusya’yı tanımanın en ideal yolu olan Çar suyollarını kullanıyoruz. Bir diğer adı da Volga Volga / Beyaz Geceler turumuzda, Rus tarihini ve geleneklerini yakından inceleme fırsatınız olacaktır.

Volga Volga Nehir Turu

Delüks Swan Lake Gemisi İle

Inclusıve Cruise.

Türk Havayolları İle.

Tam Pansiyon Konaklama.


TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul, Moskova

05:00 İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde yetkililer ile  buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinden sonra;

07:10 Türk Hava Yolları’nın TK 413 sefer sayılı uçuşu ile Moskova’ya hareket.

11:00 Moskova’ya varış, gümrük ve pasaport kontrolünden sonra özel otobüsümüz ile şehir merkezine transfer. Yerel bir cafe’de öğle yemeği (dahil) ardından Kremlin Turu (ücretsiz) ve 4 yıldızlı otelimize transfer (Azimut Olympic) Sfmar Lesnaya/Sushevslaya ( eski Holiday inn) veya benzeri oteller)

Akşam yemeği (isteğe bağlı)

Gece Moskova ve Metro Turu (Ücretsiz)Konaklama: Geceleme Otelde.

2.

Gün
Moskova
07. 00 Otel açık büfe kahvaltı.
08. 15 Otobüsümüz ile panoramik şehir turu; Leningradsky Bulvarı, Tverskaya Caddesi, Teatralnaya Caddesi, Lublyanka, KGB binası, , Manej (at binme okulu), Kızıl Meydan (serbest zaman), GUM (alışveriş merkezi), Tarih müzesi, Diriliş kapısı, Kazan Kilisesi, Meryem Ana’nın Şefaati katedrali, Pazar yeri, Kremlin Kuleleri, Çar, St. Nicolas, Senato, Anıt Mezar, Kurtarıcı İsa Katedrali (yanından geçiş) 17.00 Gemiye Kaptanımız akşam gemide bizi hoş geldin kokteyline davet ediyor ve gemimiz seyrine başlıyor.


Konaklama: Geceleme gemide.

3.

Gün
Ugliç, Mişkin

Öğle yemeğinden önce Ugliç’e varış. Yukarı Volga suyolu ile Rusya’nın en eski şehirlerinden Ugliç’e varıyoruz. Kremlin’in çan sesleri bizi Korkunç İvan’ın oğlunun öldürüldüğü ve adına yaptırılan Dimitry Kan Kilisesi’nin de bulunduğu bir geziye davet ediyor. Şehirde yürüyüş turu, Kremlin Bölgesi, Dimitri Kan Kilisesi, Dönüşüm Katedrali (yaklaşık 90 dakikalık yürüyüş. Öğleden sonra Mişkin’e varış, bu küçük şirin kasabada Rus kültüründe önemli sevimli fare anlamına gelen bu şirin köyde .El yapımı fare oyuncaklarını ve gisilerini görebilirsiniz. Masalsımsı bir Miky Mouse köyü diyebiliriz. Burada Kısa Valenki Müzesi ziyareti olacak.
Konaklama: Geceleme Gemide.

4.

Gün
Kuzino, Goritsi

Sabah erken saatlerinde Kuzuino’ya varış. Özel aracımız ile ücretsiz Aziz Kiril Manastırı turu için hareket.Gemimiz ise Volga Baltık kanal sitemini kullanarak Goritsi’ye varacak. Goritsi yakınlarında muhteşem duvarları ile korunan, ünlü ikon koleksiyonunu ve ev kompleksini barındıran tüm Rusya için dini bir anlam taşıyan Krillo – Belozersky Manastırını ve İkon Müzesi’ni görme bu turda imkânınız olacaktır.Konaklama: Geceleme Gemide.

5.

Gün
Kiji

Uyandırma ve sabah kahvaltısı. Kiji adasına gitmek için öğleden sonraya kadar Onega Gölü’nde yol alıyoruz. 17.00 Öğle yemeğinin ardından akşamüstü Kiji adasına varış, gezimizin en kuzey durağı olan 22 kubbeli, 5 salonlu Preobrajenski Kilisesi görenleri adeta büyüler. Bu kilise 1714’te tek bir çivi kullanılmadan yalnızca balta ve oyma kalemi kullanılarak çam kütüklerinden yapılmıştır. Bir rivayete göre, kilise planını Büyük Petro’nun kendisi çizmiştir. Dünyanın çok kubbeli yegâne kilisesi olduğundan UNESCO’nun Dünya Miras Listesi’ne alınmıştır. 20.00 Gemiye dönüş ve hareket.Konaklama: Geceleme Gemide.

6.

Gün
Mandrogi

11.00 Sabah kahvaltısından sonra limana yanaşıyoruz. Avrupa’nın en büyük tatlı su gölü olan Ladoga üzerinde yol alıyoruz. Daha sonra Ladoga Gölünü Onega Gölü’ne bağlayan Svir Nehri üzerinde seyrimize devam ediyoruz. Hava müsait ise burada piknik (Şaşlık Partisi) yapma imkânımız olacak. Resmedilesi doğada huzur veren bir manzaranın tadını çıkarmak için yeterince serbest zamanınız olacaktır. Gemiye dönüş ve Valaam için hareket.Konaklama: Geceleme Gemide.

7.

Gün
Valaam

Valaam Adası, ziyaretçilerin etrafta dolaşırken Simon Ushakov gibi 16. yüzyıl Rus sanatçılarının boyalı tavanları veya Andrei Rublev'in freskleri gibi içinde barındırdığı güzelliklere hayran kalarak doğal manzaraların keyfini çıkarabileceği Spaso-Preobrazhensky Manastırı mimari topluluğuyla ünlüdür. Takımadaların en ünlü köprüsü Vladimirsky'dir. Fr'yi bağlar. Valaam ikinci büyük adası olan Skitsky'ye sahiptir. Konaklama: Geceleme Gemide.

8.

Gün
Valaam

St Petersburg’a varış. Kahvaltıdan sonra otobüsümüz ile hareket ve dünyaca meşhur sanat müzelerden biri olarak kabul edilen ve kışlık saray grubu olarak da bilinen Hermitage Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Hermitage Müzesi ziyaretimiz esnasında; küçük taht odası, İtalyan resim koleksiyonu (Leonardo da Vinci, Rafaello, Tisian, Michaelangelo), Hollanda resim sanatı (Rembrandt), Fransız resim sanatı, İspanyol resim sanatı ve empresyonistler görülecek yerlerdir. (Yaklaşık 1,5-2 saat, Ücretsiz tur).Saint Petersburg şehrinin trafiğinin yoğunluğundan dolayı zaman kaybını azaltmak için öğle yemeği yerel bir restoranda alıyoruz dahil. 

Öğleden sonra Otobüsümüz ile panoramik şehir turu; St. Petersburg şehri 44 ada üzerinde kurulu ve 340’tan fazla köprüsüyle Kuzeyin Venedik’i olarak biliniyor. Panoramik şehir turumuz esnasında; Smolny Manastırı, Tavrichesky Sarayı, Yaz Bahçesi, Saray bendi, Kışlık Saray (Ermitaj), Vasilevsky adası, Borsa binası, Eski Liman Fenerleri, Dekabrist Meydanı, Bronz Atlı, Eski Senato binası, St. Isaac Katedrali, Nevsky Caddesi (Stroganov Sarayı, Kazan Katedrali, Gostiny Dvor (Alışveriş Merkezi), II. Katerina anıtı, görülecek yerler arasındadır.

Otelimize yerleşme dileyen misafirlerimiz için akşam yemeği ( İsteğe bağlı)

Geceleme otelimizde
Konaklama: Geceleme Gemide.

9.

Gün
St Petersburg

09.00 Kahvaltıdan sonra kabinlerimizi boşaltıyoruz ve dönüş yolculuğumuz için havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. 13:00 TK 402 ile İstanbul’a hareket .17:00 İstanbul’a varış.Konaklama: Geceleme Gemide.
DAHİL OLANLAR:
-THY ile İstanbul – Moskova / St. Petersburg– İstanbul ekonomi sınıf uçuşları
-Havalimanı – gemi – havalimanı transferleri
-6 gece gemide tam pansiyon konaklama (ilk gün akşam yemeği ile başlayıp, son gün kahvaltı ile son bulmaktadır.)
-Moskova da 1 gece oda & kahvaltı konaklama
-St. Petersburg da 1 gece oda & kahvaltı konaklama
-Gemide yemeklerde alınan çay ve kahve servisi,
-Programda ekstra olduğu belirtilmemiş tüm turlar
-St. Petersburg ve Moskova’da panoramik şehir turları
-Moskova’da Kremlin Sarayı turu
-Moskova’da öğle yemeği
-Petersburg’da öğle yemeği
-St. Petersburg’da Hermitage müzesi turu
-Hava müsait ise Madrogi’de şaşlık parti (barbekü)
-Gemideki eğlenceler
-Kaptanın Hoş Geldin Kokteyli
-Gala Yemeği (özel menü)
-Rus dili dersi, Rus şarkıları dersi, Rus dansları dersi, Rus el sanatları tanıtımı, Kaptan köşkü turu
-Gemiye giriş ve çıkışta bagaj taşıma hizmetleri
-Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.)
-Havalimanı ve liman vergileri (480 €)
-Türkçe rehberlik hizmetleri (en az 20 kişi olması halinde)

HARİÇ OLANLAR:
-Yurtdışı çıkış ücreti (150 TL)
-Ekstra turlar
-Su, alkollü ve alkolsüz içecekler
-Telefon, ütü, ilaç vs. gibi kişisel harcamalar
-Turumuzun ilk gününde kahvaltı ve öğle yemeği, son gününde ise öğle ve akşam yemeği
-Gemi personel bahşişleri (Toplam kişi başı 55 Euro tavsiye edilmektedir)


Rusya Turistik Vizesi için;
Rusya e-vize dönemi 01.08.2023 itibari ile başlamış bulunmaktadır.
Türkiye’nin de içerisinde bulunduğu 55 ülke vatandaşları için elektronik vize kolaylığı başlatılmıştır.
E-vize tek girişli olup toplam 16 gün kalış hakkı vermektedir,
E-vize işlem süresi 4 gün işlem günüdür.
Rusya elektronik vize linki: https://evisa.kdmid.ru/
Ücret :40-50 USD arası


İPTAL ŞARTLARI
-Münferit Rezervasyon İptal Şartları; kayıttan itibaren seyahate 69 gün kalaya kadar toplam tutarın %20’si, 68 – 60 gün arası %40’ı, 59 – 50 gün arası %60’ı, 49 – 30 gün arası %80’i, 30 – 0 gün arası %100 kadar cezai işlem uygulanmaktadır.
-Grup Rezervasyon İptal Şartları; grup rezervasyonlarında iptal şartları değişiklik göstermektedir.

EK BİLGİLERAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#CRS15.06
LOKASYON:
Avrupa (İstanbul Havalimanı çıkışlı)
YEMEK:
Tam Pansiyon Konaklama
ULAŞIM
Deniz   
BULUŞMA:
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde 05.00'de buluşma.
BİTİŞ:
Yerel saat ile 17.00 de İstanbul havalimanına varış.
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Ziraat:
TaksitAylıkToplam
2 1145,00 EUR 2290,00 EUR
3 839,67 EUR 2519,00 EUR
4 635,48 EUR 2541,90 EUR
6 435,10 EUR 2610,60 EUR
8 337,78 EUR 2702,20 EUR
10 279,38 EUR 2793,80 EUR
12 238,54 EUR 2862,50 EUR
Kuveytturk:
TaksitAylıkToplam
2 1213,70 EUR 2427,40 EUR
3 824,40 EUR 2473,20 EUR
4 641,20 EUR 2564,80 EUR
6 435,10 EUR 2610,60 EUR
8 332,05 EUR 2656,40 EUR
10 274,80 EUR 2748,00 EUR
12 240,45 EUR 2885,40 EUR
18 150,12 EUR 2702,20 EUR
Sipay:
TaksitAylıkToplam
2 1225,15 EUR 2450,30 EUR
3 832,03 EUR 2496,10 EUR
4 635,48 EUR 2541,90 EUR
6 438,92 EUR 2633,50 EUR
8 340,64 EUR 2725,10 EUR
10 281,67 EUR 2816,70 EUR
12 244,27 EUR 2931,20 EUR
Axess:
TaksitAylıkToplam
2 1213,70 EUR 2427,40 EUR
4 618,30 EUR 2473,20 EUR
6 435,10 EUR 2610,60 EUR
8 332,05 EUR 2656,40 EUR
10 274,80 EUR 2748,00 EUR
12 232,82 EUR 2793,80 EUR
World:
TaksitAylıkToplam
2 1145,00 EUR 2290,00 EUR
3 763,33 EUR 2290,00 EUR
4 572,50 EUR 2290,00 EUR
5 458,00 EUR 2290,00 EUR
6 381,67 EUR 2290,00 EUR
8 332,05 EUR 2656,40 EUR
10 274,80 EUR 2748,00 EUR
12 232,82 EUR 2793,80 EUR
Bonus:
TaksitAylıkToplam
2 1145,00 EUR 2290,00 EUR
3 824,40 EUR 2473,20 EUR
4 629,75 EUR 2519,00 EUR
6 435,10 EUR 2610,60 EUR
8 343,50 EUR 2748,00 EUR
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
  %25 İndirim

79.921TL

9 Gün

en düşük kişi başı
BİZİ ARAYIN: 0216 472 3939

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2