KAYIT     İLETİŞİMErzurum Turları

Erzurum turlarımız 12 ay boyunca devam etmektedir. Otobüslü ve uçaklı olmak üzere her hafta kesin hareketlidir. Erzurum'u dilerseniz Doğu Ekspresi veya Doğunun Hazineleri programlarımızda görebilirsiniz. Erzurum'da Çifte Minareli Medrese, Üç Kümbetler, Ulu Cami, Milli Kongre Binası, Yakutiye Medresesi gibi bölgenin önemli yerlerini görüyoruz ve tabi olmazsa olmazımız Taşhan'a uğrayıp yarı kıymetli sınıfına dahil olan Oltu Taşı alışverişimizi yapıyoruz. Erzurum'a gitmişken bölgenin meşhur yemeği olan Cağ Kebabını yemeden dönmüyoruz ve tabii kadayıf dolmasını da tatmanızı öneriyoruz. Rehberimizin anlatımıyla bölgeyi keşfimizden sonra bir başka programımızda tekrar görüşmek üzere turumuzu sonlandırıyoruz. 

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2