KAYIT     İLETİŞİMYurt Dışı Yılbaşı Turları

Yeni yılda her zaman her yer ışıltılı ve büyüleyici olmuştur. Bu günde tüm insanlar büyük bir heyecan içinde kutlamalarla doyasıya eğlenmek ister. O gün gelip çattığında tüm caddeler ışıl ışıl parlar ve herkes en güzel halleriyle bu geceye hazırlanma telaşına girer. Eğer sizde bu gecenin heyecanını sonuna kadar yaşamak istiyorsanız ve yeni yıla güzel bir başlangıç yaparak girmek istiyorsanız, sizler için düzenlediğimiz yurt dışı yılbaşı tur seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Birçoğumuz mutlaka bir yurt dışı seyahati yapmışızdır ama özellikle yılbaşında bir yurt dışı seyahati yapmak diğer tatillerinizden çok farklı olacaktır. Bu geceye özel kutlamalar, eğlence programları ile tercih edeceğiniz ülke hangisi olursa olsun kendinizi bir masal dünyasında hissedeceksiniz.

Yeni Yılda Yeni Ülke

Yeni yılda sizde yeni bir ülke deneyimi yaşamak isterseniz, tercihleriniz arasındaki Bansko Turlarını seçebilirsiniz. Özellikle bir kayak tutkunu iseniz bence ilk tercihiniz Bansko olmalıdır. Burada farklı zorluk derecelerine göre bulunan kayak pistlerinde dilediğiniz gibi bir kayak keyfi yaşadıktan sonra gecesinde yıl başına özel düzenlenmiş eğlence programları ile unutulmaz bir gece geçirebilirsiniz. Dilerseniz yılbaşında tercih edebileceğiniz yurt dışı yılbaşı tur seçeneklerini detaylarıyla inceleyelim.

Belgrad: Burada farklı yüzyıllardan kalan eserlere bolca rastlanmaktadır. Günümüze kadar çok iyi korunmuş olan Belgrad'da gezebileceğiniz en önemli yerler Kalemegdan Kalesi ve Parkı, Aziz Sava Katedrali, Nicola Telsa Müzesi, Sırbistan Ulusal Müzesi, Cumhuriyet Meydanı ve Taş Meydan gibi yerlerdir. Bu noktalar Belgrad'ın en ünlü tarihi bölgeleridir diyebiliriz.

Ukrayna: Burada ilginizi en fazla sosyal yaşamın çok zengin ve çeşitli olması çekecektir. Özellikle Ukrayna'da yer alan Kiev, Avrupa'daki en önemli kültür şehridir diyebiliriz. Bu özelliğine bağlı olarak da burada her zevke hitap eden konser, tiyatro gibi etkinlikler çok fazladır. Burada dünyadaki en ünlü orkestralarını, spor tesislerini ve devasal kütüphaneleri ziyaret edebilirsiniz.

Saraybosna: Balkanların Kudüs'ü olarak bilinen ve çok hareketli bir şehir hayatından dolayı Osmanlı döneminde Kuzey'in Şam'ı olarak adlandırılan Saraybosna, tatilciler için çok farklı bir deneyim olacaktır. Burada görmeden dönmemeniz gereken yerlerin başında, Başçarşı, Gazi Hüsrev Yadigar Camii, Saraybosna Tüneli gibi tarihi mimari eserler bulunmaktadır.

Makedonya: Başkenti Üsküp olan Makedonya bir yurt dışı yılbaşı turu için tercih edilebilecek en uygun yerlerden biridir diyebiliriz. Geçmişine bir göz attığımız zaman Antik Çağ'a uzanan bir geçmişle karşılaşıyoruz. Çok farklı uygarlıklara ev sahipliği yapan Makedonya'da Perslerin, Büyük İskender'in, Roma İmparatorluğu'nun ve son olarak da Osmanlı İmparatorluğu'nun izlerini taşıyan çok fazla kültürel zenginliklerle karşılaşabilirsiniz.


HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2