KAYIT     İLETİŞİM

Uçaklı Gaziantep Gurme ve Lezzet Turu (1 Gece Otel Konaklamalı)

 • Uçaklı Gaziantep Gurme ve Lezzet Turu (1 Gece Otel Konaklamalı): Türkiye’de lezzet denilince akla ilk gelen yerdir Gaziantep.
 • Uçaklı Gaziantep Gurme ve Lezzet Turu (1 Gece Otel Konaklamalı): Türkiye’de lezzet denilince akla ilk gelen yerdir Gaziantep.
 • Uçaklı Gaziantep Gurme ve Lezzet Turu (1 Gece Otel Konaklamalı): Türkiye’de lezzet denilince akla ilk gelen yerdir Gaziantep.
 • Uçaklı Gaziantep Gurme ve Lezzet Turu (1 Gece Otel Konaklamalı): Türkiye’de lezzet denilince akla ilk gelen yerdir Gaziantep.
 • Uçaklı Gaziantep Gurme ve Lezzet Turu (1 Gece Otel Konaklamalı): Türkiye’de lezzet denilince akla ilk gelen yerdir Gaziantep.
 • Uçaklı Gaziantep Gurme ve Lezzet Turu (1 Gece Otel Konaklamalı): Türkiye’de lezzet denilince akla ilk gelen yerdir Gaziantep.
 • Uçaklı Gaziantep Gurme ve Lezzet Turu (1 Gece Otel Konaklamalı): Türkiye’de lezzet denilince akla ilk gelen yerdir Gaziantep.
 • Uçaklı Gaziantep Gurme ve Lezzet Turu (1 Gece Otel Konaklamalı): Türkiye’de lezzet denilince akla ilk gelen yerdir Gaziantep.
 • İçli Köfte, Küşleme Kebabı, Menengiç Kahvesi
 • Menengiç Kahvesi
 • Yeni Dünya Kebabı, Keme Kebabı
 • Zeugma Müzesi, Tarihi Çarşılar
 • Gaziantep, Kale
 • Almacılar Çarşısı, Bakırcılar Çarşısı
Türkiye’de lezzet denilince akla ilk gelen yerdir Gaziantep.

Lahmacun, Kebap, Beyran ve Küşleme’nin Anayurdu, Baklava’nın ise Vatanıdır. Haydi bu güzel lezzetleri, Gaziantep’te en güzel mekanlarda tadalım.

HALFETİ TEKNE TURU…

Gidiş: Pegasus Havayolları / İstanbul Sabiha Gökçen – Gaziantep: 09.40
Dönüş: Pegasus Havayolları / Gaziantep – İstanbul Sabiha Gökçen: 21.10


TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Gaziantep, Kale, Zeugma Müzesi, Tarihi Çarşılar, Almacılar Çarşısı

1.Gün Tadılacak Lezzetler: İçli Köfte, Küşleme Kebabı, Yeni Dünya Kebabı, Keme Kebabı, Menengiç Kahvesi
1.Gün Gezilecek Yerler: Gaziantep, Kale, Zeugma Müzesi, Tarihi Çarşılar, Almacılar Çarşısı, Bakırcılar Çarşısı

Uçaklı Gaziantep Gurme ve Lezzet Turumuzun 1. Gününde, siz değerli misafirlerimiz ile sabah 07.30’da Sabiha Gökçen Havalimanı, Pegasus Kontuarında buluşmamızın ardından, Nüfus Cüzdanı veya Ehliyet ile Pegasus Havayolları'na ait 09.40 İstanbul Sabiha Gökçen - Gaziantep uçuşu için Check - In işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Yaklaşık 1,5 saatlik uçuşumuzun ardından, Gaziantep Havalimanına ulaşıyor ve bizleri bekleyen aracımız ve rehberimiz ile buluşarak, Uçaklı Gaziantep Gurme ve Lezzet Turumuza başlıyoruz. Rehberimiz bizleri önce, Gaziantep’in meşhur Küşleme Kebapçısı Halil Usta Restoran’a götürecek. Burada Küşleme Kebabı’nın ve Gaziantep’in diğer yöresel lezzetlerinin tadına bakacağız. Keyifle yiyeceğimiz öğle yemeğimizin ardından, dünyanın önde gelen mozaiklerine sahip Gaziantep Arkeoloji, Etnoğrafya ve Mozaik Müzesi’ni ziyaret edeceğiz. Müze ziyaretimizin ardından ise Gaziantep Kalesi’nin altında bulunan tarihi çarşıları gezeceğiz. Almacılar Çarşısı, Bakırcılar Çarşısı, Demirciler Çarşısı, Baharatçılar Çarşısı gibi noktaları ziyaret edip, alış verişlerimizi yaptıktan sonra tarihi Sultan 4. Murat’a kadar dayanan, Antep'in simgelerinden Tahmis Kahvesine ulaşıyor ve Gaziantep’in meşhur Menengiç Kahvesi’nin tadına bakıyoruz. Kahve molamızın ardından akşam yemeğimiz için Gaziantep’in son dönem gözde noktalarından olan Anadolu Han Restoran’a gidiyoruz. Gaziantep’in yetiştirdiği en önemli şeflerden olan Kenan Şef’in elinden hazırlanan Yenidünya Kebabı, Keme Kebabı, Sarımsak Kebabı, Yağlı Kuru Patlıcan Dolması, Kaya Koruğu Salatası gibi mezelerin tatlarına bakıyoruz. Akşam yemeği esnasında bizlere eşlik eden canlı müzik ile de Gaziantep müzik kültürünü yakından tanıyor ve bol eğlenceli bir gece geçiriyoruz. Eğlencemizin sona ermesinin ardından otelimize yerleşiyoruz. Konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Uçakta Ekstra Olarak Alınabilir. Tur Ücretine Dahil Değildir.
Öğle Yemeği: Halil Usta Restoran / Küşleme Kebap ve Diğer Lezzetler. Tur Ücretine Dahil Değildir.
Akşam Yemeği: Anadolu Han Restoran / Yenidünya Kebap, Keme Kebabı ve Diğer Lezzetler. Tur Ücretine Dahil Değildir.
Konaklama: Şirehan OtelKonaklama: Gaziantep Otelleri

2.

Gün
Atatürk Barajı, Halfeti, Tekne Turu, Rum Kale, Birecik, Hamam Müze 2 gün programını görmek için tıklayınız

2.Gün Tadılacak Lezzetler: Beyran Çorbası, Katmer, Lahmacun, Ali Nazik Kebabı, Patlıcan Kebabı, Baklava
2.Gün Gezilecek Yerler: Atatürk Barajı, Halfeti, Tekne Turu, Rum Kale, Birecik, Hamam Müzesi, Mutfak Müzesi

Uçaklı Gaziantep Gurme ve Lezzet Turumuzun 2. Gününde, sabah otelden ayrılarak, Gaziantep usulü kahvaltımızı almak üzere Metanet Restoran’a gidiyor ve Gaziantepliler gibi Beyran içerek yeni güne başlıyoruz. Keyifle içeceğimiz Beyranlarımızın ardından ise Gaziantep Katmer’inin tadına bakacağız. Karnımızı iyice doyurduktan sonra Halfeti’ye doğru hareket edeceğiz. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en önemli projelerinden bir tanesi olan, Fırat Nehri üzerine kurulan Atatürk Barajı’nı seyir terasından izliyoruz. Atatürk Barajı gezisinin ardından Birecik’e hareket ediyoruz. Burada dünyada nesli tükenmekte olan sadece Fas ve Birecik’te bulunan Kelaynak Kuşlarını görüyoruz. Bu sevimli dostlarımızı fotoğrafladıktan sonra Atatürk Barajı’nın yapımı sonrasında bir kısmı sular altında kalan Halfeti’ye doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimizle Halfeti’de Birecik Gölü üzerinde yaklaşık bir saat sürecek olan Ekstra Halfeti Tekne Turumuza çıkıyoruz. (Ekstra) Tekne turumuzda Rum Kale, Tarihi Mağara Evleri, büyük bir kısmı sular altında kalan ve sular altındaki yapıları görebileceğiniz Savaşan Köyü’nü gördükten sonra tekrar Gaziantep’e geri dönüyoruz. Gaziantep’te bu kez hangi uygarlığa ait olduğu bilinmeyen, günümüze kadar ayakta kalan nadir yapılardan olan Gaziantep (Ayıntap) Kalesi’ni panoramik olarak görüyoruz. Sonra bu kez de kentin önemli bir kültürü olan Hamam Kültürünü yakından tanımak üzere Hamam Müzesi’ne gidiyoruz. Burada göreceğiniz eserlere bayılacaksınız. Ardından Gaziantep’i gezmeye devam ediyoruz ve Kethüdazade Göğüs İbrahim Paşa Konağı olarak da bilinen, 1905 yılında yapılmış Emine Göğüş Mutfak Eserleri Müzesi’ne ulaşıyoruz. Burada Gaziantep mutfağına ait eserleri gördükten sonra, Gaziantep denilince akla ilk gelen nokta olan İmam Çağdaş’a gidiyoruz. İmam Çağdaş’ta ilk olarak akşam yemeğimizi alıyoruz. Ökkeş şefimizin elinden hazırlanan Ali Nazik Kebabı, Sarımsak Kebabı, Patlıcan Kebabı gibi lezzetlerin tadına bakıyoruz. Ardından da Türkiye’nin bu en ünlü baklavacısında, birbirinden farklı baklavaların tadına bakıyoruz. Baklava alış verişlerimizi de burada yaptıktan sonra, Gaziantep Havalimanı’na hareket ediyoruz. Pegasus Havayolları’nın 21.10 Gaziantep – İstanbul Sabiha Gökçen uçuşu ile geri dönüyor ve siz değerli misafirlerimizle bir başka SSC TUR organizasyonunda tekrar görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Geç Kahvaltı: Metanet Restoran / Beyran ve Katmer. Tur Ücretine Dahil Değildir.
Öğle Yemeği: Yok
Akşam Yemeği: İmam Çağdaş Restoran / Ali Nazik Kebabı, Baklava ve Diğer Lezzetler. Tur Ücretine Dahil Değildir.
Konaklama: Yapılmayacaktır.

Uçaklı Gaziantep Gurme ve Lezzet Turu Sirküsü Yayınlandığı 01.05.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.Konaklama: Dikkat! Bu Gece Otel Konaklaması Yoktur.
DAHİL OLANLAR:
- 19 Yıllık SSCTUR Güvencesi
- Otellerde 1 Gece Konaklama
- 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
- Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
- Feribot, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri
- Lüks Araçlar İle Ulaşım ve Araç İçi Su İkramı
- Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
- İstanbul / Gaziantep - Pegasus Hy ile Eko Sınıf Gidiş Bileti
- Gaziantep / İstanbul - Pegasus Hy ile Eko Sınıf Dönüş Bileti

HARİÇ OLANLAR:
- Tüm Özel Harcamalar
- Tüm Yemekler
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
- Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

EK BİLGİLER

TUR ŞARTNAMESİ

Turumuzun süresi 1 gece 2 gündür. Otel konaklaması 1 gece olarak gerçekleşmektedir.
Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.
Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.
2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.
Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.
Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.
Uçaklı Turlarda SSC Tur, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerinde SSC Tur, misafirlerine ücretsiz servis vermek zorundadır.
Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda SSC Tur’un bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.
Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, SSC Tur’un sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.
Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili SSC Tur’un herhangi bir yaptırımı yoktur.
Haftasonu Konaklamalı Turları’nda konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.
Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.
Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan Turlardan SSC Tur’un sorumluluğu yoktur.
Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 16 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı SSC Tur’da saklıdır.
Turun iptali durumunda SSC Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan SSC Tur sorumlu değildir.
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır.

İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ VE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI HAKKINDA

İptal iade güvence paketi; Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuyor. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 50 TL’dir.
Zorunlu seyahat sigortası; acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılmaktadır. Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

KİŞİ SAYISINA GÖRE KULLANILACAK ARAÇLAR

Otobüsler: 32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır. Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna
Midibusler: 20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır. İsuzu Turkuaz, Otokar Mega
Minibusler: 19’a Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır. Vw Crafter, Mercedes Sprinter
Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#1242
LOKASYON:
Anadolu (İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı
BİTİŞ:
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.
EKSTRALAR
35 TL
Halfeti Tekne Turu

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 727,48 TL 1454,96 TL
4 370,74 TL 1482,94 TL
6 251,82 TL 1510,92 TL
9 174,10 TL 1566,88 TL
12 139,90 TL 1678,80 TL
Vakif:
TaksitAylıkToplam
2 699,50 TL 1399,00 TL
3 466,33 TL 1399,00 TL
4 370,74 TL 1482,94 TL
6 251,82 TL 1510,92 TL
9 170,99 TL 1538,90 TL
12 130,57 TL 1566,88 TL
18 90,16 TL 1622,84 TL
Ziraat:
TaksitAylıkToplam
2 699,50 TL 1399,00 TL
4 363,74 TL 1454,96 TL
6 251,82 TL 1510,92 TL
9 170,99 TL 1538,90 TL
12 132,91 TL 1594,86 TL
18 91,71 TL 1650,82 TL
Teb:
TaksitAylıkToplam
2 699,50 TL 1399,00 TL
4 349,75 TL 1399,00 TL
6 251,82 TL 1510,92 TL
9 170,99 TL 1538,90 TL
12 132,91 TL 1594,86 TL
18 91,71 TL 1650,82 TL
Kuveytturk:
TaksitAylıkToplam
2 699,50 TL 1399,00 TL
4 349,75 TL 1399,00 TL
6 233,17 TL 1399,00 TL
9 170,99 TL 1538,90 TL
12 132,91 TL 1594,86 TL
18 91,71 TL 1650,82 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

1.399TL

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

BİZİ ARAYIN: 0216 472 3939

HAKKIMIZDA

SSC Tur seyahat acentası olarak 15 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.