• Uçaklı Gap Turu ile Tarihte Yolculuk
  • Uçaklı Gap Turu ile Tarihte Yolculuk
  • Uçaklı Gap Turu ile Tarihte Yolculuk
  • Uçaklı Gap Turu ile Tarihte Yolculuk
  • Uçaklı Gap Turu ile Tarihte Yolculuk
  • Uçaklı Gap Turu ile Tarihte Yolculuk
  • Uçaklı Gap Turu ile Tarihte Yolculuk
  • Uçaklı Gap Turu ile Tarihte Yolculuk
  • Uçaklı Gap Turu ile Tarihte Yolculuk
  • Uçaklı Gap Turu ile Tarihte Yolculuk
%40
Uçaklı Gap Turu ile Tarihte Yolculuk
GAP
Yarım Pansiyon Konaklamalı Tur


Gezilecek Yerler: Diyarbakır, Dara Antik Kenti, Mor Gabriel Manastırı, Hasankeyf, Kasr-ı Nehroz, Midyat, Mardin, Göbeklitepe, Mezopotamya, Mardin Ulu Cami, Şeyh Çabuk Cami,Abbaralar, Eski PTT Evi, Mardin Çarşıları, Harran, İlk İslam Medresesi,Konik Evler,Eyüp Peygamber Makam,Sıra Gecesi, Şanlıurfa, Balıklıgöl,Halil, Ür Rahman, Ayn Zeliha, Urfa Kalesi, Tarihi Çarşılar, Gümrük Han, Birecik, Kelaynak Kuşları, Halfeti Tekne Turu, Belesur Köyü, Gaziantep Kalesi, Hz. Yuşa Türbesi, Bakırcılar Çarşısı, Almacı Pazarı, Tahmis Kahvesi, Gaziantep, Zeugma Mozaik Müzesi, Atatürk Barajı Seyir Terası, Karakuş Tümülüsü, Arsemia, Cendere Köprüsü, Nemrut Dağı, Gün Batımı, Adıyaman, Kahta, Nissibi köprüsü, Siverek, Kahta, Diyarbakır, Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi, Diyarbakır Ulu Cami
4 Gece 5 Gün 4 Gece Otel Konaklaması
2816,67 TL
1690 00
TL
%40
Bölgede Öne Çıkanlar
Uçaklı Gap Turu ile Tarihte Yolculuk
4 Gece Konaklamalı
ANADOLU JET İLE SABİHA GÖKÇEN-DİYARBAKIR-SABİHA GÖKÇEN
Gidiş-Dönüş Uçaklı
TAMAMEN FARK YARATACAK OTEL KONSEPTİ !
HER GECE FARKLI BİR EĞLENCE
1600 YILLIK ORTAÇAĞ KALESİ KASR-I NEHROZ OTELDE 1 GECE KONAKLAMA
150 YILLIK TARİHİ KERVANSARAY ŞİREHAN OTELDE 1 GECE KONAKLAMA
Tamamen tarih ile iç içe
Farklı ve uyanmak istemeyeceğiniz bir düş gibi otel konsepti ile
Alışılagelmişin dışında hem eğlenmeye hem de büyülenmeye hazır mısınız?
Halfeti Tekne Turu Dahil
Nemrut Dağı Minibüs Ulaşımı Dahil
Ek Hizmet Bedeli Yok!!!
Sadece SSC TUR'da
Bu Turumuz 26 kişi ile sınırlıdır. Geç kalmadan yerinizi ayırtın…
Transfer Saatlerimiz;
04.30 İncirli Doğtaş Mobilya Önü,
05.00 Mecidiyeköy Doğtaş Önü ,
05.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi ,

Havalimanına kendi imkanları ile gelen misafirlerimiz ile 06:05’de Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Terminali’nde buluşuyoruz. Anadolu Jet 08:05 uçağı ile Diyarbakır Havalimanı’na hareket ediyoruz. Uçağımız 09:55' de iniyor ve bizi bekleyen aracımıza biniyoruz. Tarihi surlar içerisindeki Dicle’nin sevgilisi Diyarbakır'ın Tarihi Hasan Paşa Hanı’nda meşhur kahvaltısını tadıyoruz(Ekstra). Yapılan araştırmalara göre ilk defa 12 bin yıl önce yerleşimin başladığı, bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış, sular altında kalacak olan Hasankeyf’e gidiyoruz. Burada rehberimiz eşliğinde gezimizi yaptıktan sonra serbest zaman veriyoruz. Ardından tarihte Yukarı Mezopotamya'nın en önemli yerleşim yerlerinden birisi olan Dara Antik Kentine geçiyoruz. Dara; İmparator Anastasius'un girişimleri ile 505 yılında, Doğu Roma İmparatorluğunun doğu sınırını Sasanilere karşı korumak amacıyla garnizon kenti olarak kurulmuştur. Bu kent kaya içine oyulmuş yapılardan oluşmuş olup, çevresi 4 kilometrelik bir surla korunmuştur. Kent içinde kilise, saray, çarşı, zindan, tophane ve su bendi kalıntılarını görüp fotoğraflıyoruz. Daha sonra Süryanilerin anayurdu olarak bilinen Turabdin Bölgesinin kalbi konumundaki Mor Gabriel Manastırı'na gidiyoruz. Manastır meşe ağaçları ile örtülü tepe noktalarının birinde 1600 yıllık tarihi ile gelen misafirleri büyüleyerek karşılıyor. Süryani Kilisesi tarafından “İkinci Kudüs” olarak ilan edilen Mor Gabriel (Deyrulumur) Manastırı ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Midyat’ın yaşam biçimi ve kültürel zenginliğini taş binaların oluşturduğu dar ve eski sokaklarında gezintiye çıkıyoruz. Bir çok diziye ev sahipliği yapan Midyat Konukevi'ni geziyoruz. Tarihte yolculuk yaptıktan sonra, tarihi Kasrı Nehroz otelimize geçiyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra merakınıza yenik düşüp otelimizi keşfetmeye başlayacaksınız.
Konaklama tarihi kale otelimizde.Dileyen konuklarımız Kale Otel’in mahzeninde canlı müzik programına katılabilirler.

Sabah Kahvaltısı: Diyarbakır Tarihi Hasan Paşa Han’da Serbest Alınacak olup. Ücrete Dahil Değildir.
Öğle Yemeği: Mityat’ta Yöresel Menü Alınacaktır. Ücrete Dahil Değildir.
Akşam Yemeği: Otelde Set Menü Olarak Alınacak Olup Ücrete Dahildir.
Konaklama: Kasr-ı Nehroz Otel vb/ Midyat
Sabah otelimizde aldığımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Mezopotamya’nın orta yerinde şehadet parmağı gibi göğe yükselen Gündüz Seyranlık Gece Gerdanlık olan Mardin' i keşfetmeye başlıyoruz. Mardin' de Artuklu dönemi mimari örneklerinden, dilimli kubbesi ve minaresiyle Mardin' in sembolü olan Mardin Ulu Cami' yi ziyaret ediyoruz. Dar sokaklar arasında gezerken Abbaraları görüp muhteşem manzaralar yakalıyoruz. PTT Evi, Şehidiye Cami' yi gördükten sonra Mardin’de yapımına Artuklu dönemi’nde başlanmış ve Akkoyunlu Hükümdarı Cihangiroğlu Kası döneminde tamamlanmış Kasımiye Medresesi’ni ziyaret edip Çarşılardaki serbest zaman veriyoruz. Daha sonra Viranşehir Kızıltepe istikameti ile tarihin sıfır noktası olarak kabul edilen Göbeklitepe’ye hareket ediyoruz. Dünyada orijinal hâli ile günümüze kadar gelmiş en eski tapınağı, 19862da bulunan ve dünya tarihini değiştiren Göbekli Tepe’ye ulaşarak 12 bin yıl önce inşa edilmiş tapınakları görüyoruz. Ardından Hz. İbrahim Peygamber’in doğduğu ve ateşe atıldığı, Hz. Eyüp Peygamber’in çile çektiği, Şuayip Peygamber’in İbadet ettiği Peygamberler Şehri Şanlıurfa’ya doğru devam ediyoruz. Konik Kubbeli evlerini ve ilk İslam Medresesini göreceğiniz Harran’a geçiyoruz. Harran Höyüğü ’nü panoramik fotoğraflayıp bölge hakkında bilgi aldıktan sonra Şanlıurfa’ya geri dönüyoruz. Eyüp Peygamberin sabır makamını ziyaret edip sağ ayak topuğunu vurarak çıkardığı şifalı Suyun Kuyusunu gördükten sonra otelimize yerleşiyoruz. Sıra gecesi ve akşam yemeği için hazırlıklarımız yapıp otelden ayrılıyoruz. Urfa’nın meşhur sıra gecesinde ikramlar eşliğinde eğlencenin tadına varıyoruz.
Sıra Gecesi: Çiğ Köfte, Mırra,Sınırsız Ayran,Sınırsız Çay,Sınırsız Su+ Sınırsız Eğlence 90 TL

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği: Mardin’de Yöresel Menü Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dahil Değildir.
Akşam Yemeği: Konaklama Oda Kahvaltı Olup. Sıra Gecesini Ekstra Satın Alan Misafirlerimiz İçin Akşam Yemeği Set Menü Olarak Sıra Gecesinin Ücretine Dahildir.
Konaklama: Urhay Han Cave Otel, Elçi Konağı, Kasr-ı Canan, Nevali Otel vb.
Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası Şanlıurfa’da İbrahim peygamberin ateşe fırlatıldığı mancınık ve düştüğü Balıklı Gölü görüyoruz. Şanlıurfa Kalesi’ni panoramik görüp fotoğrafladıktan sonra, İbrahim peygamber makamı, Ayn-ı Zeliha gölü gezilerini yapıyoruz. Tarihi çarşıları gezip alışveriş imkanı buluyoruz. Gümrük Han’da yorgunluk kahvemizi içiyoruz. Ardından Birecik istikametine ilerliyoruz. Birecik Barajı’nın suları altında kalan, Karagül dizisinin çekimlerinin de yapıldığı Halfeti’ye ulaşarak teknemize biniyoruz. Kral Kızı Mağarası, Rum Kale ve sonrasında Savaşan Köyü’nde Fırat’ın suları altında kalan Cami ve minaresini görüp tekrar Halfeti’ye dönüyoruz. Otobüsümüze binip sayıları geçtiğimiz yıllarda 11’e kadar düşen, sadece Fas ve Birecik’te bulunan, Mısır’da kutsal İbis kuşu olarak bilinen Kelaynak Kuşları Üretme Çiftliğinde yeryüzünde kalan son göçmen Kelaynaklar hakkında bilgi alıyoruz. Daha sonra Gaziantep’e geçiyoruz. Öğle yemeğimizi Meşhur Küşleme Kebaphan’da alıp Gaziantep çarşılarını gezmeye başlıyoruz. Bakırcılar Çarşısı, Hz. Musa’nın yeğeni Hz. Yuşa Türbesi, Yemeniciler Arastası ve Almacı Pazarı’nı gördükten sonra Türkmen Ağası ve Sancak Beyi Mustafa Ağa Bin Yusuf tarafından, Mevlevihane Tekkesi’ne gelir getirmesi amacıyla 1635-1638 yılları arasında yaptırılmış Tahmis Kahvesi’nde Menengiç Kahvesi içerek zamanda yolculuk yapıyoruz. Çarşılarda vereceğimiz serbest zamanın ardından dinlenmek üzere otelimize geçiyoruz.
Not: Gastronomi şehri Gaziantep’te herkesin damak zevki farklı olacağından Akşam yemeği için siz değerli konuklarımıza Gaziantep çarşılarında serbest zaman veriyoruz.
* Dileyen konuklarımız ile Gece Gündüz Restaurant’ta Gaziantep’in meşhur Yemekli Meşk Gecesi Programına katılabilirler.(Yuvalama, Salata, 1 adet İçli Köfte, Karışık Izgara, Kadayıf, Çay Kahve) Ekstra

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği: Gaziantep’te Serbest Öğle Yemeği. Tur Ücretine Dahil Değildir.
Akşam Yemeği: Gaziantep’te Serbest Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dahil Değildir.
Konaklama: Şirehan Otel, Dedeman Park vb. /GAZİANTEP
Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, baraj suları altında kalan Belkıs Ören Yeri’nde Romalı Generallerin Villalarının taban mozaiklerinin sergilendiği Zeugma Mozaik Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Yunan Roma Mitolojisinin konu edildiği eşsiz güzellikteki mozaikleri gezerken başka bir diyara yolculuk yapıyoruz. Arkeoloji ve mozaik gezisi sonrası Adıyaman’a hareket ediyoruz. Yol Güzergahında Atatürk Barajı’nı görüp fotoğraflıyoruz. Daha sonra Adıyaman’da Öğle yemeğimizi alıyoruz. Kahta’ya ulaştığımızda minibüslerimize binerek Nemrut Dağı’na doğru yola çıkıyoruz. Yol güzergâhımızda Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, Arsemia (panoramik) gezeceğimiz başlıca eserler olacak. Keyifli geçen yolculuğumuz sonrasında gün batımını seyretmek için Nemrut Dağı’na çıkıyoruz. Zirve’de İlk olarak Doğu Terası’nda bulunan I. Antiochos, Zeus, Apollon, Herakles, Kommagene, Kartal ve Arslan heykellerini görüyoruz. Burada rehberimizin anlatımlarını dinlerken Nemrut’un büyüsüne kapılıyoruz. Doğu Terası Sunağını gördükten sonra Batı Terası’na geçerek önce Batı Terası Sunağı’nı görüyoruz. Rehberimizin anlatımları bittikten sonra güneşin muhteşem batışını seyrediyoruz. Bu esnada Kommagene Kralı I. AntiochosEpiphanes’e ait şu vasiyeti hatırlıyoruz:
“Doğum günüm her ay ve yıl kutlanıp, bayram günü olacak, bu günlerde baş rahip, tanrılar ve benim için kendisine benim ve kanunların cömertçe verdiği Pers kılığına bürünerek hepimizin üzerine altın çelenkler koyacak. Hepimiz için bol bol kokular yakacak ve gereğince kurbanlar kesecek, kutsal sofraları en güzel yemekler ve şaraplarla donatacak. Buraya toplanan ulusum, bol bol yiyip bayram edecek”.Güneşin batışı sonrası otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği: Kahta Neşet’in Yeri’nde Balık veya İskender 85’te Menü Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dahil Değildir.
Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Hotel Antiochos, Rabat Otel vb. /ADIYAMAN
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Kahta üzerinden Nissibi Antik Kenti yakınlarında Atatürk Barajı üzerinde kurulan Türkiye’nin ilk gergin eğik askılı köprüsü olan Nissibbi Köprüsü’nde Fotoğraf molası veriyoruz. Güneydoğunun en eski ve köklü kenti Diyarbakır’a doğru devam ediyoruz. Diyarbakır’da Edebiyat dünyamızın önemli isimlerinden 35 yaş şiiri ile tanınan, Cahit Sıtkı Tarancı’nın doğduğu ve şu anda müze olarak hizmet veren evi geziyoruz. Bu ev aynı zamanda Diyarbakır sivil mimarisinin de en güzel örneğidir. Sur içerisinde İslam tarihinin en eski camilerinden olduğuna inanılan Anadolu’da kurulan ve V.Haremi Şerif olan Diyarbakır Ulu Camiini geziyoruz. Yapım tarihi ve yaptıran uygarlığın bilinmediği, 9000 yıllık bir tarihe sahip olduğu bilinen Diyarbakır surlarının en eskisi olan Keçi Burcunu panoramik görüyoruz. Ardından Diyarbakır’a geçip alışveriş için tarihi surlarda serbest zaman veriyoruz. Havalimanında check-in işlemlerimizi tamamlayıp Anadolu Jet 20.30 Uçuşu ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket ediyoruz. Bir başka SSC TUR organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup Ücrete Dahildir.
Öğle Yemeği: Diyarbakır’da Yöresel Menü Alınacaktır. Ücrete Dahil Değildir.
KonaklamaDÖNÜŞ GÜNÜ KONAKLAMA YOKTUR.

Gün

1. Gece

2. Gece

3.Gece

4.Gece

DÖNÜŞ

Tarih

Midyat

Urfa

Gaziantep

Adıyaman


11.08.2019

11.08.2019

12.08.2019

13.08.2019

14.08.2019

15.08.2019

Kasr-ı Nehroz

Nevali Vb.

Şirehan

Antiochos

01.09.2019

01.09.2019

02.09.2019

03.09.2019

04.09.2019

05.09.2019

Kasr-ı Nehroz

Nevali Vb.

Şirehan

Antiochos

08.09.2019

08.09.2019

09.09.2019

10.09.2019

11.09.2019

12.09.2019

Kasr-ı Nehroz

Nevali Vb.

Şirehan

Antiochos

22.09.2019

22.09.2019

23.09.2019

24.09.2019

25.09.2019

26.09.2019

Kasr-ı Nehroz

Nevali Vb.

Şirehan

Antiochos

29.09.2019

29.09.2019

30.09.2019

01.10.2019

02.10.2019

03.10.2019

Kasr-ı Nehroz

Nevali Vb.

Şirehan

Antiochos

06.10.2019

06.10.2019

07.10.2019

08.10.2019

09.10.2019

10.10.2019

Kasr-ı Nehroz

Nevali

Şirehan

Antiochos

13.10.2019

13.10.2019

14.10.2019

15.10.2019

16.10.2019

17.10.2019

Kasr-ı Nehroz

Nevali Vb.

Şirehan

Antiochos

20.10.2019

20.10.2019

21.10.2019

22.10.2019

23.10.2019

24.10.2019

Kasr-ı Nehroz

Nevali Vb.

Şirehan

Antiochos


- İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanından Diyarbakır Havalimanına Anadolu
Jet İle Gidiş - Dönüş Uçak Bileti
- Sabiha GÖKÇEN Havaalanı Transfer 
- Otellerde 4 gece Konaklama
- Otellerde 2 Akşam Yemeği
- Otellerde 4 Sabah Kahvaltısı
- Nemrut Dağı Minibüs Ulaşımı
- Halfeti Tekne Turu
- Otopark Ücretleri
- Tüm Çevre Gezileri
- Profosyenel Rehberlik Hizmetleri
- Araç İçi İkramlar
- 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
- Lüx Araçlar İle Ulaşım

- İlk Gün Sabah Kahvaltısı
- Tüm Öğlen Yemekleri
- Nemrut Dağı Giriş Ücreti (20 TL)
- Nemrut Shuttle Ücreti (5 TL)
- 1 Akşam Yemeği
- Sıra Gecesi
- Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar
- Extra Belirtilen Organizasyonlar
- Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri


Orta Fırat Bu bölümde Akdeniz iklimi görülür. Bölgenin içlerine doğru iklim karasallaşır. Kış sıcaklık ortalaması, Dicle Bölümü'ne göre daha yüksektir. Bölümün kış sıcaklık ortalaması 0 °C'nin altına pek düşmez. Yağış en fazla kış mevsiminde görülür. Yıllık yağış tutarı 700 mm dir. Yaz aylarında yağışların azalması ve sıcaklığın yüksek olması kuraklığı arttırmıştır. İç kesimlerde karasal iklim görülür. Dicle Bölümü'nde karasal iklim etkilidir. Bölümde yazlar çok sıcak ve kurak, kışlar ise soğuktur. Bölümün yüksek kesimlerinde kar yağışları görülür.

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.Nemrut Dağı için yanınıza sıcak tutacak kıyafet almalısınız. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi ki en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı yanınıza almayı unutmayınız.

Turumuz: Rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda SSCTur misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Turlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. 3-4 numaralı koltuklar rehberimize tahsis edilmiştir. 3 Günden fazla konaklamalı turlarda koltuk rotasyonu uygulanmakadır. Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce kalkış noktasında hazır olunuz. Yol yoğunluğu, trafik vb. sebeplerden aracın gecikmesinden SSC Tur sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve  tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Tura katılım tarihinden  önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj  olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.  Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) veya misafirlerimize verilen zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden SSCTur kesinlikle sorumlu değildir.  Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Bölgelerde verilen serbest zamanlar, müze ve ören yerlerinde verilecek serbest zamanlar her turda farklılık göstermektedir. Tur rehberimiz tarafından düzenli olarak misafirlere bildirilmektedir. Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi gezi noktalarına göre programı belirleyip, uygun saate depar verecektir. Tura katılan her misafir tur rehberinin bildireceği saate uymayı Kabul ve taaahüt etmiş sayılır. Otelllerden çıkış saatleri de tur rehberinin belirleyeceği program dahilindedir.  Otellerde standart uygulanan Giriş - Çıkış saatleri Yurt içi Kültür Turlarında geçerli değildir. Rehberiniz tarafından bir gün öncesinden saati bildirilecektir.

Kültür turlarımızın tamamında Erken Rezervasyon dahil  olmak üzere KADEMELİ FİYAT uygulaması bulunmaktadır.  Aynı tarihteki Paket Turun içindeki rezervasyon sayısı arttıkça fiyatları da kademeli olarak yükselecektir.  Ödeme alınmadan fiyat sabitleme yapılamaz.  

Turlarımızda sunulan Ekstra Ücretli Aktiviteler  (Balon Turu, Sıra Gecesi, Atv, Teleferik Zipline, Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Rafting, Fayton, Kar Bisikleti vb.) özel işletmelerce hizmet verilmektedir. Hizmet sağlayıcı firmalar fiyat değişiklik hakkını saklı tutar. Ücretlerdeki değişikliklerin acentemizle ilgisi bulunmamaktadır. Bayram gibi özel günler farklı fiyat uygulayabilmektedirler. Bu tür ekstra aktivite ödemeleri Ssc Tur  ve tur programı dışında ekstra ödeme olup firmamızı bağlayıcı bir uygulama değildir. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Bu sirkü 22/02/2019 tarihinde hazırlanmıştır.


T.C Vatandaşı olmayan misafirlere müzekart verilememektedir. Yabancı uyruklu misafirlerimizin müze giriş ücretleri kendilerine aittir.
Bakanlığa bağlı tüm müze ve antik kentlere 1 yıl boyunca ücretsiz giriş imkânı sağlar. Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar.  
OTOKAR SULTAN MAXİ
31+1 koltuklandırma, Abs,Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Sessistemi, 15 Lcd Tv

ISUZU NOVO – ISUZU TURKUAZ - OTOKAR SULTAN
27+1 koltuklandırma, Abs,Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Sessistemi, 15 Lcd Tv

MERCEDES SPRİNTER – VOLKSWAGEN CRAFTER
15 + 1 koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucudolap, Sıcak su ünitesi


TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.
Yorumlar
Arama Talep Formu
Adınız :
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Telefon Numaranız :
Talebiniz :