• Türkiye'nin Maldivleri Salda Gölü Isparta Pamukkale Hierapolis Turu
 • Türkiye'nin Maldivleri Salda Gölü Isparta Pamukkale Hierapolis Turu
 • Türkiye'nin Maldivleri Salda Gölü Isparta Pamukkale Hierapolis Turu
 • Türkiye'nin Maldivleri Salda Gölü Isparta Pamukkale Hierapolis Turu
 • Türkiye'nin Maldivleri Salda Gölü Isparta Pamukkale Hierapolis Turu
 • Türkiye'nin Maldivleri Salda Gölü Isparta Pamukkale Hierapolis Turu
 • Türkiye'nin Maldivleri Salda Gölü Isparta Pamukkale Hierapolis Turu
 • Türkiye'nin Maldivleri Salda Gölü Isparta Pamukkale Hierapolis Turu
 • Türkiye'nin Maldivleri Salda Gölü Isparta Pamukkale Hierapolis Turu
 • Türkiye'nin Maldivleri Salda Gölü Isparta Pamukkale Hierapolis Turu
%50
Türkiye'nin Maldivleri Salda Gölü Isparta Pamukkale Hierapolis Turu
PAMUKKALE
Yarım Pansiyon


Gezilecek Yerler: Eğirdir Gölü, Hızırbey Camii,Salda Gölü, Denizli , Pamukkale, Travertenler, Hierapolis Antik Kenti
2 Gece 3 Gün 1 Gece Otel Konaklaması
720,00 TL
360 00
TL
%50
Başlıca ÖzelliklerSSC ÖneriyorRehberlikKonaklamalı TurlarSigortaOtobüs
Bölgede Öne Çıkanlar
TÜRKİYE'NİN MALDİVLERİ SALDA GÖLÜ , ISPARTA , PAMUKKALE , HIERAPOLIS TURU , (YÜZME MOLALI)

Lavanta Bahçeleri Hasatlarımız sonrasında şimdi Tatil Zamanı!!!
Turkuaz sularda bembeyaz kumlarda unutamayacağınız bir tatil deneyimi için sizleri bekliyoruz. Salda Gölünün ferahlığında, Pamukkale Travertenlerinin süt beyaz havuzlarında kısa bir tatil ve görsel şöleni hafızalarınıza
SSC TUR imzasıyla kaydediyoruz
Araç Kalkış Noktalarımız;

21:00 İncirli Doğtaş Mobilya

21:30 Mecidiyeköy Mado Önü

22:00 Kadıköy Belediyesi Evlendirme Dairesi Önü

22:20 Kartal Köprüsü Altı

22:40 Çayırova McDonalds

23:20 İzmit Halk Evi Önü

Belirtilen saatte ve hareket noktalarında buluşarak SSC Tur olarak Isparta Eğirdir Gölü, Salda Gölü ve Pamukkale Turumuza başlıyoruz. İlk durağımız, Eğirdir. Eğirdir’in doğal güzelliklerine tanıklık edeceğiniz doğal ve yöresel ürünlerini tadabilmeniz için serbest zamanda kahvaltı imkanı. Kahvaltı sonrasında Eğirdir’de Eğirdir Gölü, Hızır Bey Cami gezileri. Halk arasında Ulu Cami olarak bilinen Hızır Bey Cami ve Dündar Bey medresesini rehberimiz eşliğinde ziyaret ediyoruz. Ziyaret sırasında vereceğimiz kısa bir molanın ardından Yeşil Ada ve Can Ada’yı panoramik olarak geziyoruz. Panoramik gezimizin ardından Isparta’ya doğru yola çıkıyoruz. Isparta’da Firdevs Paşa Camii (Mimar Sinan Camii), Üzüm Pazarı, İsmail Efendi Heykeli, Tarihi Firdevs Paşa Bedesteni gezilerimizi gerçekleştiriyoruz ve sonrasında öğle yemeği molası. Yemek molamızın sonrasında Salda Gölü’ne hareket ediyoruz. Salda Gölüne varış. Salda Gölün’de tüm günün yorgunluğunu atacağınız, ve bol bol yüzüp, fotoğraflarınız ile anılar biriktireceğiniz yüzme molamız için serbest zaman veriyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında, gezilerimizi tamamlıyor ve Denizli’deki otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam saatlerinde otelimize varış, akşam yemeği otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı: Yol güzergahında tesislerde veya Isparta merkez’de serbest alınacaktır. (Ekstra)
Öğle Yemeği:
Salda Gölü’nde Serbest Öğlen Yemeği Menü Fiyatları Geçerli
Akşam Yemeği:
Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir
Konaklama:
Park Dedeman Denizli, Pamukkale Ninova Thermal Spa Hotel Laodikya Otel,Bulut Otel vb.
Rota:
İstanbul –Afyon - Isparta (573km), Isparta – Salda Gölü (108km), Salda Gölü – Denizli otel (105km)  


Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında Hierapolis Antik Kenti ile gezimize başlıyoruz. Her noktasında ayrı izler ve özellikler bulunan Antik kentde Rehberimizin anlatımlarını dikkatle dinleyip verilecek fotoğraf molaları eşliğinde Hamam Binası Nekropol Alanı, ana cadde üzerinde bulunan Domitian Kapısı ve Latrin Binası, Apollon Tapınağı ve cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Plutonium(cin deliği), Ardından bembeyaz dokusuyla kendisine hayran bırakan Travertenlere ulaşıyoruz. Rehberimizin bilgilendirmesi ve traverten havuzlarına girmek için verilecek serbest zamanın ardından öğlen yemeği için travertenlerden ayrılıyoruz. Öğle Yemeği. Öğle yemeğinin ardından, Hierapolis Tiyatrosu gezileri ardından antik çağda kutsal olarak bilinen ve birçok hastalığa iyi geldiğine inanılan Sütunlu Havuzda kısa bir mola veriyoruz. Bu keyifli molamızın ardından dönüş yolculuğu. Yolda verilecek molaların ardından akşam saatlerinde İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir başka SSC TUR organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizi uğurluyoruz

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği: Pamukkale Serbest Öğlen Yemeği Menü Fiyatları Geçerli
Akşam Yemeği: Yoldaki Dinlenme Tesislerinde Ekstra Olarak Alınacaktır.
Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR!
Dinlenme Tesisleri: Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri veya Bozüyük Genç Ömür Tesisleri
Rota: Pamukkale – İstanbul ( 576 Km)
- 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
- Lüks Araçlar ile Ulaşım
- 1 Akşam Yemeği
- 1 Sabah Kahvaltısı
- Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
- Zorunlu Seyahat Sigortası
- Araç içi Sıcak Soğuk İkramlar
- İlk Gün Sabah Kahvaltısı
- Son Gün Akşam Yemeği
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Tüm Öğlen Yemekleri
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
- Tüm Özel Harcamalar
- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz yüzde 100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 30 TL dir. 
Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları ;Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır) 
T.C Vatandaşı olmayan misafirlere müzekart verilememektedir. Yabancı uyruklu misafirlerimizin müze giriş ücretleri kendilerine aittir.
Bakanlığa bağlı tüm müze ve antik kentlere 1 yıl boyunca ücretsiz giriş imkânı sağlar. Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar.  
 
Turumuz: rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda SSCTur misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Turlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Yol yoğunluğu ve trafik gibi sebeplerden aracın gecikmesi durumundan acente sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir. Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) veya misafirlerimize verilen zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden SSCTur kesinlikle sorumlu değildir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turlarımızda sunulan Ekstra Ücretli Aktiviteler (Balon Turu, Sıra Gecesi, Atv, Teleferik Zipline, Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Rafting, Fayton, Kar Bisikleti vb.) özel işletmelerce hizmet verilmektedir. Hizmet sağlayıcı firmalar fiyat değişiklik hakkını saklı tutar. Ücretlerdeki değişikliklerin acentemizle ilgisi bulunmamaktadır. Bayram gibi özel günler farklı fiyat uygulayabilmektedirler. Bu tür ekstra aktivite ödemeleri firmamız ve tur programı dışında ekstra ödeme olup firmamızı bağlayıcı bir uygulama değildir. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Bu sirkü 11/10/2018 tarihinde hazırlanmıştır.
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için sırt çantası ve tabi ki en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı yanınıza almayı unutmayınız. Yüzmek için yanınızda mayo, havlu otel havuzu için bone bulundurmanızı tavsiye ederiz. 

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişisayısına göre belirlenmektedir.

38kişive üzeri Otokar Doruk  MercedesTravego –Tourismo , Man Fortuna ,MitsubishiSafir, Neoplan Tourliner-Cityliner
31kişiyekadar lüks  Otokar SultanMaxi
27kişiyekadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
15kişiyekadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Crafter  araçlarkullanılır.
MERCEDESTRAVEGO & TOURİSMO
46+1koltuklandırma,Abs, Asr,Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi,Tempomat,biri önde biriorta kapıda olmak üzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd player (DVD-CD-MP3),sıcak suünitesi, 2 adet soğutucu dolap.
NEOPLAN TOURLINER & CITYLINER
46+1koltuklandırma,Abs, Asr,Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi,Tempomat,biri önde biriorta kapıda olmak üzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd player (DVD-CD-MP3),sıcak suünitesi, 2 adet soğutucu dolap.
MAN FORTUNA 
46+1koltuklandırma,abs, asr, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, suısıtıcılımutfak ünitesi,okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cdve dvdoynatıcı
MİTSUBİSHİ SAFİR
46+1koltuklandırma,abs, asr, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, suısıtıcılımutfak ünitesi,okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cdve dvdoynatıcı
OTOKAR DORUK
38+1koltuklandırma,Abs, Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, SesSistemi,15 Lcd Tv
OTOKAR SULTAN MAXİ
31+1koltuklandırma,Abs,Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Sessistemi,15 Lcd Tv
ISUZU NOVO – ISUZU TURKUAZ - OTOKAR SULTAN
27+1koltuklandırma,Abs,Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Sessistemi,15 Lcd Tv
MERCEDES SPRİNTER – VOLKSWAGEN CRAFTER
15 + 1koltuklandırma,Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucudolap, Sıcaksu ünitesi

Yorumlar
Arama Talep Formu
Adınız :
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Telefon Numaranız :
Talebiniz :