KAYIT     İLETİŞİM

Singapur Hava Yolları ile Phuket Turu(5 gece Konaklamalı)

VİZESİZ
 • Singapur Hava Yolları ile Phuket Turu(5 gece Konaklamalı): Singapur Hava Yolları ile Phuket Turu 5 gece 8 gün
 • Singapur Hava Yolları ile Phuket Turu(5 gece Konaklamalı): Singapur Hava Yolları ile Phuket Turu 5 gece 8 gün
 • Singapur Hava Yolları ile Phuket Turu(5 gece Konaklamalı): Singapur Hava Yolları ile Phuket Turu 5 gece 8 gün
 • Singapur Hava Yolları ile Phuket Turu(5 gece Konaklamalı): Singapur Hava Yolları ile Phuket Turu 5 gece 8 gün
 • Singapur Hava Yolları ile Phuket Turu(5 gece Konaklamalı): Singapur Hava Yolları ile Phuket Turu 5 gece 8 gün
 • Singapur Hava Yolları ile Phuket Turu(5 gece Konaklamalı): Singapur Hava Yolları ile Phuket Turu 5 gece 8 gün
 • Singapur Hava Yolları ile Phuket Turu(5 gece Konaklamalı): Singapur Hava Yolları ile Phuket Turu 5 gece 8 gün
 • Big Buddha & Phuket Old Town & Chalong Tapınağı Turu
 • Öğle Yemekli Phi Phi Adası Turu
 • Öğle Yemekli James Bond Adası Turu
 • Fil Safarisi Turu
 • Simon Kabare Gösterisi
 • Akşam Yemekli Siam Niranit Turu
Singapur Hava Yolları ile Phuket Turu 5 gece 8 gün

2024 Erken Rezarvasyon

Singapur Hava Yolları ile

Vizesiz

Phuket Turu

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstabul, Singapur, Phuket

Phuket Turu 1.gün İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Singapur Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 10:00’da buluşuyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Singapur Hava Yolları SQ 391 sayılı tarifeli seferi ile saat 13:25’de Singapur’a uçuş.Konaklama: Gündüz Uçuşu

2.

Gün
Singapur, Phuket

Phuket Turu 2.gün  Yerel saat ile 04:45’de varış. Ardından Singapur Hava Yolları SQ 726 sayılı tarifeli seferi ile saat 08:30’da Phuket’e uçuş. Yerel saat ile 09:20’de varış. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otele transfer oluyoruz. Tüm gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Big Buddha & Phuket Old Town & Chalong Tapınağı Turu (50 USD)’na katılabilirler. Bu turumuzda Phuket'in doğal güzelliğini ve kültürünü keşfetmenizi amacliyoruz, gezimize kutsal Wat Chalong tapınağı ziyaret ederek başlıyoruz. Rehberimizin verdiği değerli bilgiler ışığında muhteşem fotoğraflar çektikten sonra bir kaju fıstığı fabrikasını ziyaret edeceğiz. Ardından, Phuket yerel halkının yasadığı muhteşem yapıların bulunduğu eski şehire gideceğiz ve Tayland kültürü hakkında doyurucu bilgiler alacağız. (Bu turumuzda ulaşım aracı olarak minibüs kullanılmaktadır.) Akşam İSE arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Akşam Yemekli Siam Niranit Turu (65 USD)’na katılabilirler. Bangkok’un en meşhur kabare gösterisine hoş geldiniz. Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Tayland kültür ve tarihini essiz koreografilerle izleyicilerinin beğenisine sunan Siam Niramit Show, Guinness Rekorlar kitabında yerini almış devasa sahnesi, 150’nin üzerindeki dansçı kadrosu ve dünya üzerindeki en son sahne teknolojisi ile izleyenlere unutulmaz bir aksam vadediyor. 4 boyutlu efektler, göz alıcı sahne kostümleri, havada bale, akrobasi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Turumuzun ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.Konaklama: Phuket Otelleri

3.

Gün
Phuket

Phuket Turu 3.gün  Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Öğle Yemekli Phi Phi Adası Turu (80 USD)’na katılabilirler. Bu turumuzda Andaman okyanusunda bulunan Phi Phi adaları ile Phuket arasında yaklaşık 28 mil mesafe bulunmaktadır Özel yapım surat tekneleri ile hızlı ve eğlenceli bir şekilde okyanusun ortasındaki muhteşem adalara varıp bu doğa harikası kara parçası ve adaları arasında gezerken harika fotoğraf kareleri ile gününüzü ölümsüzleştireceksiniz. Öğle yemeği için bölgedeki en iyi restoranları sizin için seçtik. Ardından turkuaz rengi sularda yüzmek ve benzersiz mercanlar ile balıkları görebilmek için şnorkel ile dalış fırsatınız olacak. Tur sonrası otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.Konaklama: Phuket Otelleri

4.

Gün
Phuket

Phuket Turu 4.gün Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Öğle Yemekli James Bond Adası Turu (80 USD)’na katılabilirler. Bu turumuzda adından anlaşılacağı üzere 1974 yılında James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği adayı ziyaret ederek dünyanın bir ucunda bulunan bu essiz ve bir o kadar unlu kayanın önünde fotoğraf çektirip sahilde vakit geçirme, adadaki Müslüman köylülerinden alış veriş yapabilme, kanolar ile mağaralarda essiz doğa harikalarını gözlemleme ve daha nice sürprizler ile dolu keyifli bir gezi sizi bekliyor… Tur sonrası otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizdeKonaklama: Phuket Otelleri

5.

Gün
Phuket

Phuket Turu 5.gün Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Fil Safarisi Turu (50 USD)’na katılabilirler. Asya’nın muhteşem görünümlü ve bir o kadar akıllı canlıları ile tanışma fırsatı. Ormanda birlikte geçireceğiniz yaklaşık 30 dakikalık serüveni ve yeni arkadaşlarınızı unutamayacaksınız. Tur sonrası otele transfer ve serbest zaman. Akşam ise arzu eden misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Simon Kabare Gösterisi (45 USD)’ne katılabilir. Uzakdoğu’nun en güzel kabare tarzı gösterilerinden birine hoş geldiniz! Son teknoloji ışık ve ses sistemleri, muhteşem sahne dekorları, dansçıları ve gösterişli kostümleri ile görülmeye değer bir gösteri. Gösteri sonrasında otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizdeKonaklama: Phuket Otelleri

6.

Gün
Phuket

Phuket Turu 6.gün Otelde alacağımız kahvaltının ardından Phuket’in güzelliklerinden yararlanabilmeniz için tüm gün serbest zaman. Konaklama otelimizde.
Konaklama: Phuket Otelleri

7.

Gün
Phuket.Singapur,

Phuket Turu 7.gün Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak Phuket Havalimanı’na transfer oluyoruz. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Singapur Hava Yolları SQ 739 sayılı tarifeli seferi ile saat 20:05’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 22:55’de Singapur’a varış.Konaklama: Gece Yolculuğu

8.

Gün
Singapur, İstanbul

Phuket Turu 8.gün Singapur Hava Yolları SQ 392 sayılı tarifeli seferi ile 01:50’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 08:25’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.
Konaklama: Dikkat Bu Gece Konaklama Yoktur !
DAHİL OLANLAR:
- Singapur Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) – Singapur (SIN) – Phuket (HKT) – Singapur (SIN) – İstanbul (IST) parkurlarında ekonomi sınıfı uçak bileti
- Havalimanı vergileri
- Tercih edilen otel kategorisinde 5 gece kahvaltı dâhil konaklama
- Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
- Yerel rehberlik hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:
- Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)
- Covid-19 Sağlık Sigortası
- Yurt dışı çıkış harcı bedeli
- Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
- Ekstra turlar
- Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
- Şehir vergileri

EK BİLGİLER

ÖNEMLİ NOTLAR

Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

Şehirlerde oluşabilecek fuar, kongre, etkinlik vb. durumlarda taahhüt edilen mesafe ve bölge dışında konaklama yapılabilir. Böyle bir durumda otel bölgesi, tur hareketinden en az 30 gün önce acentelerimize yazılı olarak bilgi verilecektir.

Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından ACENTE kesinlikle sorumlu değildir.

Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

ACENTE, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde ACENTE den tazminat hakkı yoktur.

ACENTE, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan ACENTE sorumlu tutulamaz.

Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden ACENTE sorumlu değildir.

Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, ACENTE’nin sorumluluğunda değildir.

Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

Fuar, kongre, seminer gibi yoğun dönemlerde ki otel konaklamaları şehir dışında yapılabilir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ACENTE sorumlu tutulamaz.

Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.

ACENTE, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .

Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

İptal ve değişiklik durumunda “ACENTE SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#10:TRVZP
LOKASYON:
Phuket (İstanbul Havalimanı çıkışlı)
YEMEK:
5 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
İstanbul Havalimanı
BİTİŞ:
Singapur Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Vakif:
TaksitAylıkToplam
2 550,67 USD 1101,34 USD
3 374,04 USD 1122,12 USD
4 285,73 USD 1142,90 USD
6 197,41 USD 1184,46 USD
8 150,66 USD 1205,24 USD
10 124,68 USD 1246,80 USD
12 105,63 USD 1267,58 USD
18 72,73 USD 1309,14 USD
Ziraat:
TaksitAylıkToplam
2 550,67 USD 1101,34 USD
3 374,04 USD 1122,12 USD
4 285,73 USD 1142,90 USD
6 197,41 USD 1184,46 USD
8 150,66 USD 1205,24 USD
10 126,76 USD 1267,58 USD
12 110,83 USD 1329,92 USD
18 68,11 USD 1226,02 USD
Kuveytturk:
TaksitAylıkToplam
2 550,67 USD 1101,34 USD
3 374,04 USD 1122,12 USD
4 290,92 USD 1163,68 USD
6 197,41 USD 1184,46 USD
8 150,66 USD 1205,24 USD
10 124,68 USD 1246,80 USD
12 109,10 USD 1309,14 USD
18 68,11 USD 1226,02 USD
Sipay:
TaksitAylıkToplam
2 561,06 USD 1122,12 USD
3 380,97 USD 1142,90 USD
4 290,92 USD 1163,68 USD
6 199,14 USD 1194,85 USD
8 154,55 USD 1236,41 USD
10 127,80 USD 1277,97 USD
12 110,83 USD 1329,92 USD
Teb:
TaksitAylıkToplam
2 550,67 USD 1101,34 USD
3 374,04 USD 1122,12 USD
4 285,73 USD 1142,90 USD
6 197,41 USD 1184,46 USD
8 150,66 USD 1205,24 USD
10 122,60 USD 1226,02 USD
12 107,36 USD 1288,36 USD
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
  %35 İndirim

30.754TL

8 Gün

en düşük kişi başı
BİZİ ARAYIN: 0216 472 3939

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2