KAYIT     İLETİŞİM

Ramazan Bayramı Özel Uçaklı Kuzey Mezopotamya Gap Turu (4 Gece Otel Konaklamalı)

  • Ramazan Bayramı Özel Uçaklı Kuzey Mezopotamya Gap Turu (4 Gece Otel Konaklamalı) : Kısa zamanda çok işler yaparız diye Gap Bölgesine doğru yola çıktık. Siz Değerli Misafirlerimizi Güney Doğu Anadolu’yu Keşfetmeye, Peygamberler Diyarını Gezmeye Davet Ediyoruz.
  • Ramazan Bayramı Özel Uçaklı Kuzey Mezopotamya Gap Turu (4 Gece Otel Konaklamalı) : Kısa zamanda çok işler yaparız diye Gap Bölgesine doğru yola çıktık. Siz Değerli Misafirlerimizi Güney Doğu Anadolu’yu Keşfetmeye, Peygamberler Diyarını Gezmeye Davet Ediyoruz.
  • Ramazan Bayramı Özel Uçaklı Kuzey Mezopotamya Gap Turu (4 Gece Otel Konaklamalı) : Kısa zamanda çok işler yaparız diye Gap Bölgesine doğru yola çıktık. Siz Değerli Misafirlerimizi Güney Doğu Anadolu’yu Keşfetmeye, Peygamberler Diyarını Gezmeye Davet Ediyoruz.
  • Ramazan Bayramı Özel Uçaklı Kuzey Mezopotamya Gap Turu (4 Gece Otel Konaklamalı) : Kısa zamanda çok işler yaparız diye Gap Bölgesine doğru yola çıktık. Siz Değerli Misafirlerimizi Güney Doğu Anadolu’yu Keşfetmeye, Peygamberler Diyarını Gezmeye Davet Ediyoruz.
  • Adana, Gaziantep, Zeugma Müzesi, Tarihi Çarşılar, Tarsus
  • Şanlıurfa, Göbeklitepe, Balıklıgöl, Harran, Urfa Sıra Gecesi
  • Mardin, Midyat, Deyrul Zaferan Manastırı
  • Halfeti Tekne Turu, Rum Kale, Hasankeyf
  • Dara Antik Kenti, Midyat, Konuk Evi, Malabadi Köprüsü, Batman,
  • Adıyaman, Nemrut Dağı Gezileri, Diyarbakır
Kısa zamanda çok işler yaparız diye Gap Bölgesine doğru yola çıktık. Siz Değerli Misafirlerimizi Güney Doğu Anadolu’yu Keşfetmeye, Peygamberler Diyarını Gezmeye Davet Ediyoruz.

Kebap Yemeye doyamayacağınız bölgede, Mırra içmeden gelmeyeceksiniz.

Mardin’in Tarihi Dokusunu Sular Altında Kalmış Hasankeyf’e Gitmeye Ne dersiniz!

Mezopotamya’nın Kuzeyinde Kendinizden Geçeceksiniz.

Gidiş: İstanbul – Adana
Dönüş: Adana – İstanbul

İstanbul Yeni Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı

2024 Erken Rezervasyon Başlamıştır.

Adana Sabancı Camii- Tarsus, Nusret Mayın Gemisi.

Gaziantep / Zeugma Müzesi - Bakırcılar ve Almacı Pazarı.

Urfa / Göbeklitepe - Balıklıgöl - Harran - Sıra Gecesi.

Mardin / Deyrul Zaferan Manastırı - Kasımiye Medresesi.

Midyat / Sıla Konağı - Telkari Atölyesi - Süryani Şarap Evi.

Diyarbakır / Ulu Camii - On Gözlü Köprü.

Adıyaman / Nemrut Dağı Gün Batımı veya Gün Doğumu.

Halfeti Tekne Turu & Rum Kale & Malabadi Köprüsü & Dara Antik Kenti.


TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Adana, Sabancı Merkez Camii, Taş Köprü, Seyhan, Tarsus, Nusret Mayın Gemisi, Tarsus Evleri, Zeugma Mozaik Müzesi, Bakırcılar Çarşısı, Yemeniciler Arastası, Almacı Pazarı, Tahmis Kahvehanesini, Baklava Alış Verişi

Ramazan Bayramı Özel Uçaklı Kuzey Mezopotamya Gap Turu'muzun 1. Gününde siz değerli misafirlerimiz ile sabah İstanbul Yeni Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı ve THY, Pegasus, Anadolujet, SunEkspress Havayolları ile Adana uçuşu için Uçuş Saatinden En Geç 2 Saat Önce İlgili Havalimanı’na ulaşıp Check - In işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Yaklaşık 1.5 saatlik uçuşumuzun ardından, Adana Havalimanına ulaşıyor ve bizleri bekleyen aracımız ve rehberimiz ile buluşarak, güneşe ateş edilen memleket Adana’ya ulaşıyor ve Akdeniz’in bu güzel şehrini gezmeye başlıyoruz. Seyhan Nehri üzerine yaptırılan Sabancı Merkez Camii ve 12 gözlü taş köprü gezilerimizin sonunda Adana’dan ayrılıyoruz Rehberimiz yeterli çoğunluk sağladığı takdirde Tarsus Turu (Ekstra) olarak yapılacaktır Tarsus da Nusret Mayın Gemisi, Danyan Makamı, Tarsus Evleri, St.Paul Kuyusu, Klopatra Kapısı, Tarsus Şelalesi gezilerimiz tamamlayıp cezerye alış verişi yapıp turumuzu tamamlayıp yönümüzü Güneydoğunun Parisi olarak bilinen Gaziantep doğru çeviriyoruz ve ilk olarak öğlen yemeği (Ekstra) molası ile 8 Şubat 1921 tarihinde "Gazi" ünvanı verilen Gaziantep’te, ilk durak noktamız Birecik Barajı'nın suları altında kalan Zeugma Şehrinden kurtarılmış, Romalı Generallerin Villalarının taban mozaiklerinin sergilendiği Zeugma Mozaik Müzesi’ni ziyaret edeceğiz. Çingene Kızı ve diğer tüm mozaikleri gördükten sonra Gaziantep Kalesi ve Dokurcum Değirmeni’nde Şehit olan çocuklar anısına yapılan 14 Şehit Anıtı ilk gezi noktalarımız olacak. Ardından Bakırcılar Çarşısı, Yemeniciler Arastası, Almacı Pazarı ve Tahmis Kahvehanesini göreceğiz. Burada vereceğimiz serbest zamanda Menengiç Kahvesi içebilir, Fıstık, Bakır ve Yemeni alışverişi yapabilirsiniz. Gaziantep tarihi çarşı gezilerimizi tamamladıktan sonra, Türkiye’de Baklava denince ilk akla gelen şehir olan Gaziantep’te, yörenin en meşhur baklavacısı Abdullah Sedef Baklavaları'ndan alış veriş yapma imkanı veriyoruz, Otelimize geçiyoruz ve Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Serbest Zaman. (Ekstra)
Öğle Yemeği: Gaziantep Serbest Zaman. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelimizde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır. (Dahildir)
Konaklama: Gaziantep - Dedeman Otel, Uğurlu Otel, Büyük Veliç Otel vb...Konaklama: Gaziantep Otelleri

2.

Gün
Adıyaman, Kahta, Nemrut Dağı, Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, Nissibi Köprüsü, Diyarbakır, Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi, Diyarbakır Ulu Camii, 10 Gözlü Köprü

Ramazan Bayramı Özel  Uçaklı Kuzey Mezopotamya Gap Turu'muzun 2. Gününde sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra Adıyaman Kahta'ya doğru hareket ediyoruz, burada bizi bekleyen minibüsler (Ekstra) ile Nemrut Dağı turumuza başlıyoruz, Yol üzerinde Karakuş Tümülüsü ve Cendere Köprüsü gezeceğimiz başlıca eserler olacak. Bol neşeli ve yöre türküleriyle geçen yolculuğumuz sonrasında gün batımını seyretmek için Nemrut Dağı’na çıkıyoruz. Dağın en önemli unsuru ise Kommagene Kralı Antiochos'a ve tanrılara ait Tümülüs ve Diğer Kutsal alanlardır. Zirve’de ilk olarak Doğu Terası’nda bulunan I. Antiochos, Zeus, Apollon, Herakles, Kommagene, Kartal ve Arslan Heykellerini görüyoruz. Burada rehberimizin anlatımlarını dinlerken Nemrut’un büyüsüne siz de kapılacaksınız. Doğu Terası Barış Sunağını gördükten sonra Batı Terası’na geçerek önce Batı Terası Barış Sunağını ve Arslan Horoskopunu görüyoruz bu muhteşem mağazayı geride bırakarak Kahta'ya dönüyor ve Öğlen yemeği molamızın ardından otobüsümüze binerek Diyarbakır'a hareket ediyoruz, Atatürk Baraj Gölü üzerine 2015'te yapılan Nissibi Köprüsü'nü geçerek Diyarbakır'a ulaşıyoruz.Güneydoğu’nun en eski kenti olarak bilinen Diyarbakır’a hareket ediyoruz. Diyarbakır’da ilk olarak, Edebiyat dünyamızın önemli isimlerinden olan ve 35 yaş şiiri ile tanınan Cahit Sıtkı Tarancı’nın doğduğu ve şu anda müze olarak hizmet veren evi geziyoruz. Bu ev aynı zamanda Diyarbakır sivil mimarisinin de en güzel örneklerinden biridir. Sur içerisinde İslam tarihinin en eski camilerinden olduğuna inanılan, Anadolu’da kurulan ve Haremi Şerif olan Diyarbakır Ulu Camii’ni geziyoruz. Yapım tarihi ve yaptıran uygarlığın bilinmediği, 9000 yıllık bir tarihe sahip Diyarbakır surlarının en eskisi olan Keçi Burcu’nu görüyoruz. Buradan Dicle Nehrine doğru baktığımızda Dicle Nehrinin üstüne kurulu 10 Gözlü Köprüyü, Hevsel Bahçelerini görüp, fotoğraflıyoruz. Mardin Kapı ve Yeni Kapı’yı panoramik olarak gördükten sonra Otelimize geçiyoruz ve Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır. (Dahildir)
Öğle Yemeği: Kahta Serbest Zaman (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır. (Dahildir)
Konaklama: Diyarbakır veya Adıyaman Otelleri Konaklama: Diyarbakır Otelleri

3.

Gün
Batman, Hasankeyf, Malabadi Köprüsü, El Rızık Camisi, Sultan Süleyman Camisi, Zeynel Bey Türbesi, Midyat, Dara Antik Kenti, Mardin

Ramazan Bayramı Özel Uçaklı Kuzey Mezopotamya Gap Turu'muzun 3. Gününde sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra, Batman üzerinden Hasankeyf’e doğru hareket ediyoruz. Rehberimizin yeterli çoğunluk sağlaması ve vakit ayırması durumunda Ekstra olarak Malabadi Köprüsü turu düzenlenecektir. Türkiye’de ilk petrol kuyusunun bulunduğu ilimiz Batman’ı panoramik olarak görüp bu modern kentte çok ama çok lezzetli bir öğle yemeği yiyoruz. (Ekstra) Yemek sonrasında, Ilısu Barajı ile sular altında kalan Hasankeyf’e varıyoruz. Baraj yapımı sonrasında Yeni Hasankeyf ve Eski Hasankeyf olarak ikiye ayrılan bu eşsiz kentin her iki kısmını da gezme fırsatımız olacak. İlk olarak Eski Hasankeyf’ten taşınarak Yeni Hasankeyf’te konumlandırılan El Rızık Camisi, Sultan Süleyman Camisi ve Zeynel Bey Türbesi’ni ziyaret edeceğiz. Buradaki gezilerimizin ardından tarifsiz bir deneyim bizleri bekliyor olacak. Arzu eden konuklarımızla birlikte gerçekleştireceğimiz Ekstra Hasankeyf Tekne Turumuzla, Eski Hasankeyf’in derinliklerine dalıyoruz. Yaklaşık 45 dakika sürecek gezimizde eski Hasankeyf’in hatıralarını yad edeceğiz. Hasankeyf gezimizi tamamladıktan sonra, bizlere görsel bir şölen sunan Midyat’a hareket ediyoruz, Ekstra olarak Cihan Restoranda öğlen yemeğimizi yiyoruz, Midyat gezimize Sıla ve Hercai dizilerinin de çekildiği ve daha birçok diziye ev sahipliği yapan Midyat Konuk Evi’ni gezerek başlıyoruz. Burada sosyal medya hesaplarımızda kullanmak üzere bolca fotoğraf çektikten sonra Tarihi Midyat Evlerinin arasından yürüyerek hoş vakitler geçiriyoruz. Yürüyüş sonunda ulaşacağımız şehir merkezinde, Midyat’ın dünyaca ünlü el işleme sanatı olan Gümüş ve Telkâri ürünlerinden ve Lahor Ağacının kökü ile boyanan Mavi Badem Şekeri satın alabileceğiniz çarşıda serbest zaman vereceğiz ve Rehberimizin Ekstra Olarak düzenleyeceği Dara Antik Kenti Turumuzu yapıyoruz ve Mardin'deki otelimize doğru yola çıkıyoruz. Otelimize geçiyoruz ve Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır. (Dahildir)
Öğle Yemeği: Midyat - Cihan Restoran (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır. (Dahildir)
Konaklama: Bilen Otel, Ladinos Otel, Gülizar Otel, Kervansaray Artuklu Otel vb.Konaklama: Mardin Otelleri

4.

Gün
Mardin, Kasımiye Medresesi, Diyarbakır Kapı, Şahtana Konağı, Ulu Camii, Şehidiye Camii, Abbaralar, Deyrul Zaferan Manastırı, Dara Antik Kenti, Şanlıurfa, Balıklıgöl, Hz. İbrahim Makamı, Urfa Sıra Gecesi

Ramazan Bayramı Özel Uçaklı Kuzey Mezopotamya Gap Turu'muzun 4. Gününde sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra “Gecesi Gerdanlık, Gündüzü Seyranlık” sıfatı verilen Mardin’i gezmeye başlıyoruz. Rehberimiz Ekstra olarak Dara Antik kenti turu düzenleyecektir. İlk gezi noktamız ise Kasımiye medresesi olacak. Bu muhteşem yapıyı keyifle gezip, rehberimizin anlatımlarını dinledikten sonra Diyarbakır Kapı’da otobüsümüzden inip dolmuşlara (ekstra) binerek, Cumhuriyet Meydanı’na ulaşacağız, buradan itibaren Mardin'i yürüyerek gezeceğiz. Minaresi ile meşhur Ulu Camii’ni, Abbaraları, Şahtana Konağı'nı ve Şehidiye Camii’ni görerek Mardin Şehir Turu’muzu bitireceğiz. Verilecek boş zamandan sonra Savur Kapı'da aracımızla buluşup 5. yüzyılda bir Güneş Tapınağı'nın üzerine yapılan Deyrul Zaferan Manastırı'nı ziyaret edeceğiz. Manastır gezisinden sonra öğle yemeği için mola vereceğiz (Ekstra). Mola sonrası Mardin'den ayrılarak Şanlıurfa’ya doğru hareket ediyoruz. Şanlıurfa’de ilk ziyaretimiz Âdem, Eyyüp, İbrahim, Şuayip, ve Elyasa Peygamberlerin yaşadığına inanılan ve Peygamberler Şehri olarak adlandırılan Şanlıurfa’ya geri dönerek, Balıklı Göl (Halil-Ül Rahman Gölü), Kral Nemrut'un Kızı Zeliha'nın göz yaşlarından oluştuğu da söylenen Ayn-ı Zeliha Gölü ve Hz. İbrahim'in doğduğu Mağara'yı gezeceğiz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında İsot vb. ürünlerin alışverişini yapacağız. Şanlıurfa gezilerimizin ardından otelimize ulaşıyoruz. Konaklama Otelimizdedir. Dileyen Konuklarımız ile Bölge Kültürünü Tanıyabileceğimiz ve Yöresel yemeklerini tadacağımız SSCTUR'un düzenlediği tüm Gap turlarımızın olmazsa olmazı Sıra Gecesi’ne katılıyoruz. Bu akşam yapacağımız konaklamada akşam yemeği tur ücretine dahil değildir. Sıra Gecesi'ne Katılmak İstemeyen Misafirlerimiz Akşam Yemeğini Kendi İmkanları ile Yiyebileceklerdir.

Kahvaltı: Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır. (Dahildir)
Öğle Yemeği: Mardin – Adana Dostlar Restoran / Mardin Tabağı Menü. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Şanlıurfa - Gülizar Konukevi / Karışık Kebap Menü. (Ekstra)
Konaklama: Grand Gülizar Otel, Newton Otel, Akgöl Otel, vb...Konaklama: Urfa Otelleri

5.

Gün
Harran, İç Kale, Tarihi Surlar, Konik Kubbeki Evler, Şanlıurfa, Göbeklitepe, Birecik, Kral Kızı Mağaras, Rum Kale, Savaşan Köyü, Adana

Ramazan Bayramı Özel Uçaklı Kuzey Mezopotamya Gap Turu'muzun 5. Gününde sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra kubbeli evleri ve kendine has kültürüyle ünlü Harran’a çeviriyoruz. Burada, Türkiye’de İslamiyet döneminde kurulmuş en eski cami olma özelliğini taşıyan Harran Ulu Camii, İlk İslam Medresesi (Harran Üniversitesi), İç Kale ve Tarihi Surları görüp Konik Kubbeli Evlerden birine konuk olacağız. Bu keyifli ziyaretimizde yöresel kıyafetler giyip fotoğraf çekilebilirsiniz. ilk İbadethane ve yerleşim yeri özelliğini taşıyan, dünya tarihin başlangıç noktası Göbeklitepe'ye ulaşacağız. Burada 12000 yıl öncesine ait Tapınakları, turna, yılan, domuz gibi kabartmaları görüp, Şanlıurfa’dan ayrılacağız, Birecik vardığımızda ilk olarak Kelaynak kuşlarının evlerini ve bakımlarını görüyoruz, ve yolumuz bizi çoğu Birecik Barajı’nın suları altında kalan, Karagül Dizisi’nin çekimlerinin de yapıldığı Halfeti’ye çıkaracak. Burada ilk olarak Halfeti limanına ulaşarak teknemize biniyoruz. Yaklaşık 1 saat sürecek (Ekstra) Tekne Turumuzda Kral Kızı Mağarası’nı, Hz. İsa’nın havarilerinden Yohannes’in gelip yerleştiği Rum Kale’yi ve sonrasında Savaşan Köyü’nde Fırat’ın suları altındaki Batık Camii ve minaresini görüp, adını Halil ve Fatma adında iki gencin hikayesinden aldığı rivayet edilen Halfeti’ye döneceğiz. Vereceğimiz (Ekstra) öğle yemeği molamızın ardından aracımıza binerek Fırat’ın diğer yakasına geçip yönümüzü Adana'ya doğru çevireceğiz, rehberimizin yeterli katılım ve zaman bulması durumunda Ekstra olarak Kahramanmaraş turu düzenleyebilir. Güney Doğu Anadolu'nun kültür ve yemeklerini sizlerle buluşturmanın keyfini yaşayarak turumuzu tamamlıyoruz. İlgili Havayolları'nın Adana - Sabiha Gökçen / Thy İstanbul Yeni Havalimanı ile dönüşümüzü gerçekleştiriyor ve siz değerli misafirlerimizle bir başka SSC TUR organizasyonunda tekrar görüşmek üzere vedalaşıyoruz. SSCTUR Operasyon ve Satış ekibi olarak bizleri tercih ettiğiniz için Teşekkür ediyoruz Saygılarımızla.

Kahvaltı: Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır. (Dahildir)
Öğle Yemeği: Halfeti - Haşhaş Kebabı veya Şaput Balığı Menü (Ekstra)
Akşam Yemeği: Yol Üzerindeki Tesislerde Serbest Zaman Verilecektir. (Ekstra)
Konaklama: Yapılmayacaktır.Konaklama: Dikkat Bu Gece Konaklama Yoktur!
DAHİL OLANLAR:
- 20 Yıllık SSCTUR Güvencesi
- Otellerde 4 Gece Konaklama
- Otellerde Alınacak 4 Sabah Kahvaltısı
- Otellerde alınacak 2 Akşam Yemeği
- 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası (sigortambudur.com)
- Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
- Lüks Araçlar İle Ulaşım ve Araç İçi Su İkramı
- Feribot, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri
- Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
- İstanbul - Ankara - İzmir/ Adana Havalimanı - XXX Hy ile Eko Sınıf Gidiş Bileti
-Adana Havalimanı/ İstanbul - Ankara - İzmir - XXX Hy ile Eko Sınıf Dönüş Bileti

HARİÇ OLANLAR:
- Tüm Öğle Yemekleri
- Tüm Özel Harcamalar
- Şanlıurfa’da 1 Akşam Yemeği Sıra Gecesi
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
- Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
- İlk Gün Kahvaltı ve Son Gün Akşam Yemeği

EK BİLGİLER

TUR ŞARTNAMESİ

Turumuzun süresi 4 gece 5 gündür. Otel konaklaması 4 gece olarak gerçekleşmektedir.
Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.
Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.
Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.
Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.
Uçaklı Turlarda SSC Tur, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerinde SSC Tur, misafirlerine ücretsiz servis vermek zorundadır.
Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda SSC Tur’un bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.
Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, SSC Tur’un sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili SSC Tur’un herhangi bir yaptırımı yoktur.
Haftasonu Konaklamalı Turları’nda konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.
Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.
Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan Turlardan SSC Tur’un sorumluluğu yoktur.
Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 16 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı SSC Tur’da saklıdır.
Turun iptali durumunda SSC Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan SSC Tur sorumlu değildir.
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır.

İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ VE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI HAKKINDA
İptal iade güvence paketi; Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuyor. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 100 TL’dir.
Zorunlu seyahat sigortası; acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılmaktadır. Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

KİŞİ SAYISINA GÖRE KULLANILACAK ARAÇLAR
Otobüsler: 32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır. Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna
Midibusler: 20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır. İsuzu Turkuaz, Otokar Mega
Minibusler: 19’a Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır. Vw Crafter, Mercedes Sprinter
Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.
TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#RB-34.RMZ.KUZEY.GAP.2024
LOKASYON:
G. Doğu Anadolu (İstanbul, Bolu, Ankara çıkışlı)
YEMEK:
4 Sabah kahvaltısı, 3 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
Sabiha Gökçen Havalimanı (Pegasus, Anadolujet) İstanbul Yeni Havalimanı (THY)
BİTİŞ:
Sabiha Gökçen Havalimanı (Pegasus, Anadolujet) İstanbul Yeni Havalimanı (THY)
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.
EKSTRALAR
500 TL
Urfa Sıra Gecesi
350 TL
Nemrut Dağı Turu
200 TL
Dara Antik Kenti
250 TL
Kahraman Maraş Turu
150 TL
Malabadi Köprüsü
150 TL
Halfeti Tekne Turu
150 TL
Harran Turu

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Ziraat:
TaksitAylıkToplam
2 6884,70 TL 13769,40 TL
3 4676,40 TL 14029,20 TL
4 3572,25 TL 14289,00 TL
6 2468,10 TL 14808,60 TL
8 1883,55 TL 15068,40 TL
10 1584,78 TL 15847,80 TL
12 1385,60 TL 16627,20 TL
18 851,57 TL 15328,20 TL
Kuveytturk:
TaksitAylıkToplam
2 6884,70 TL 13769,40 TL
3 4676,40 TL 14029,20 TL
4 3637,20 TL 14548,80 TL
6 2468,10 TL 14808,60 TL
8 1883,55 TL 15068,40 TL
10 1558,80 TL 15588,00 TL
12 1363,95 TL 16367,40 TL
18 851,57 TL 15328,20 TL
Sipay:
TaksitAylıkToplam
2 7014,60 TL 14029,20 TL
3 4763,00 TL 14289,00 TL
4 3637,20 TL 14548,80 TL
6 2489,75 TL 14938,50 TL
8 1932,26 TL 15458,10 TL
10 1597,77 TL 15977,70 TL
12 1385,60 TL 16627,20 TL
Teb:
TaksitAylıkToplam
2 6884,70 TL 13769,40 TL
3 4676,40 TL 14029,20 TL
4 3572,25 TL 14289,00 TL
6 2468,10 TL 14808,60 TL
8 1883,55 TL 15068,40 TL
10 1532,82 TL 15328,20 TL
12 1342,30 TL 16107,60 TL
Axess:
TaksitAylıkToplam
2 6884,70 TL 13769,40 TL
4 3507,30 TL 14029,20 TL
6 2468,10 TL 14808,60 TL
8 1883,55 TL 15068,40 TL
10 1558,80 TL 15588,00 TL
12 1320,65 TL 15847,80 TL
World:
TaksitAylıkToplam
2 6884,70 TL 13769,40 TL
4 3507,30 TL 14029,20 TL
6 2468,10 TL 14808,60 TL
8 1883,55 TL 15068,40 TL
10 1558,80 TL 15588,00 TL
12 1320,65 TL 15847,80 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
  %65 İndirim

12.990TL

5 Gün

en düşük kişi başı
BİZİ ARAYIN: 0216 472 3939

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2