KAYIT     İLETİŞİM

Ramazan Bayramı Özel Uçaklı Butik Elazığ Tunceli Kemaliye Divriği Sivas Turu (Cuma - Pazar)

  • Ramazan Bayramı Özel Uçaklı Butik Elazığ Tunceli Kemaliye Divriği Sivas Turu (Cuma - Pazar): Uçaklı Butik Elazığ Tunceli Kemaliye Divriği Sivas Turu ile zamanınızı Kısa Sürede Çok İşler yapacağımız Bu Turumuz İle Sizlere Doğa Buluşturmanın Keyfini Yaşıyoruz.
  • Ramazan Bayramı Özel Uçaklı Butik Elazığ Tunceli Kemaliye Divriği Sivas Turu (Cuma - Pazar): Uçaklı Butik Elazığ Tunceli Kemaliye Divriği Sivas Turu ile zamanınızı Kısa Sürede Çok İşler yapacağımız Bu Turumuz İle Sizlere Doğa Buluşturmanın Keyfini Yaşıyoruz.
  • Ramazan Bayramı Özel Uçaklı Butik Elazığ Tunceli Kemaliye Divriği Sivas Turu (Cuma - Pazar): Uçaklı Butik Elazığ Tunceli Kemaliye Divriği Sivas Turu ile zamanınızı Kısa Sürede Çok İşler yapacağımız Bu Turumuz İle Sizlere Doğa Buluşturmanın Keyfini Yaşıyoruz.
  • Ramazan Bayramı Özel Uçaklı Butik Elazığ Tunceli Kemaliye Divriği Sivas Turu (Cuma - Pazar): Uçaklı Butik Elazığ Tunceli Kemaliye Divriği Sivas Turu ile zamanınızı Kısa Sürede Çok İşler yapacağımız Bu Turumuz İle Sizlere Doğa Buluşturmanın Keyfini Yaşıyoruz.
  • Uçak İle Gidiş Dönüş
  • Kemaliye Karanlık Kanyon Tekne Turu, Jeep Safari
  • Sivas Kongre Binası, Divriği Ulu Camii ve Şifahanesi
  • Tunceli, Munzur Gözeleri, Pertek Elazığ Harput
  • 12 Ay Her Hafta Butik Tur
  • 2 Gece Kemaliye'de Konaklama
Uçaklı Butik Elazığ Tunceli Kemaliye Divriği Sivas Turu ile zamanınızı Kısa Sürede Çok İşler yapacağımız Bu Turumuz İle Sizlere Doğa Buluşturmanın Keyfini Yaşıyoruz.

RAMAZAN BAYRAMI ÖZEL

2024 Erken Rezervasyon Başladı.

Gidiş: İstanbul - Elazığ
Dönüş: Sivas - İstanbul 

Sivas, Divriği, Kemaliye, Tunceli, Elazığ.

Apçağa Köyü '' Orda Bir Köy Var Uzakta''TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul, Elazığ, Harput Kalesi, Pertek Feribotu, Tunceli, Munzur Gözeleri, Keban Barajı, Arapgir Onar Köyü, 800 Yılık Cem Evi

Ramazan Bayramı Özel Uçaklı Butik Elazığ Tunceli Kemaliye Divriği Sivas Turumuzun 1. Gününde Sabiha Gökçen Havalimanından, İstanbul Yeni Havalimanından Elazığ Uçuşu için, Uçuş Saatinden En Geç 2 Saat Önce Havalimanına ulaşıyorsunuz Check - In işlemlerinizi yaparak, yaklaşık 1.45 Dakika sürecek uçuşunuzun ardından, Elazığ Havalimanında bizleri bekleyen aracımızla buluşuyoruz. İlk olarak sabah ekstra olarak alacağımız kahvaltıdan sonra Salkaya istikameti ile 1937 yılında Atatürk tarafından tahıl ambarı bolluk ve bereket anlamına gelen El'Azık adı verilmiş Elazığ'a ve 1085 yılında Türklerin eline, 1507 yılında Şah İsmail'in idaresine geçmiş, 1516 yılında Çaldıran Muharebesinden sonra Osmanlı Ordusu tarafından fethedilmiş Harput’a ulaşıyoruz. Burada Çarsancak Beyi Osman Ağa tarafından 1738 – 1739 yıllarında yaptırılmış Kurşunlu Camii'nin önünden geçerek, 12. Yüzyılda Artuklu Hükümdarı Fahrettin Karaaslan tarafından yapılmış olan Ulu Camii'ni ziyaret edip, MÖ 8. yüzyılda Urartu Krallığı tarafından kurulmuş, Artuklu Beyi Balak Gazi'nin ve Selçuklu Beyi Alaeddin Keykubad'ın hükûmet merkezi olmuş, yapımı sırasında yaşanan su kıtlığı nedeniyle harcına su yerine süt kullanıldığı, bu yüzden “Süt Kalesi” denilen Harput Kalesi'ni fotoğrafladıktan sonra Pertek Feribotu ile Tunceli'ye doğru hareket ediyoruz. Yeni yerleşim merkezinden geçerek ilk kurulan Tunceli merkezinde Tunceli Belediyesi önünde vereceğimiz kısa bir mola ve resim çekme imkanı bulacaksınız ve Munzur vadisi manzaralı çay bahçesinde kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz. Yaklaşık 85 km muhteşem Munzur çayı manzaralı yolculuğumuzu Ovacık ilçesini geçerek Munzur Gözelerine ulaşıyoruz. Burada serbest zaman öğlen yemeği yeme imkanı bulacaksınız ve gözelerin tadını çıkaracaksınız. Yönümüzü Hozat üzerinden geçerek Pertek Feribotu ile Elazığ üzerinden Keban barajında fotoğraf molası veriyoruz ve Kemaliye'ye doğru yola çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizdedir. 

Not: Hava şartlarına Bağlı olarak mevsimsel olarak Cemevi turumuzu  yapıyoruz, Malatya ilimize bağlı Arapgir ilçesinde bulunan Onar köyüne varıyoruz, Büyükocak Cemevine gidiyoruz İçerisinde 200 yıllık Kuran-ı Kerim bulunan Cemevi, 7 kat göğü temsil eden mingi sistemiyle yapılırken, Selçuklu mimari tarzının örneklerini de barındırıyor. (Ekstra)

Kahvaltı: Harput Kalesinde Zertaşlar'da Ekstra Olarak Alınacaktır. (Ekstra)
Öğle Yemeği: Tunceli'de Ekstra Olarak Alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde Set-Menü Olarak Alınacaktır. (Dahildir)
Konaklama: Kemaliye - Bozkurt Otel Vb...Konaklama: Kemaliye Otelleri

2.

Gün
Kemaliye (Eğin), Lökhane, Mani Yolu, Kadı Gölü, Zipline, Karanlık Kanyon Tekne Turu, Jeep Safari, Apçağa Köyü,

Ramazan Bayramı Özel Uçaklı Butik Elazığ Tunceli Kemaliye Divriği Sivas Turumuzun 2. Gününde sabah otelimizde kahvaltımızı yapıyoruz ve muhteşem manzaralı ilçemizi gezmeye başlıyoruz. Yürüyerek Kemaliye şehir merkezi, hamam, değirmen, Taşdibi Mahallesi, Zincirli Kaya, Mani Yolu, Kadı Gölü, Seyt Ali Parkı’nı kapsayan gezimize başlıyoruz. Doğa tarih müzesini de ziyaret ettikten sonra bu gezinin en eğlenceli aktivitelerinden birini yapmaya gidiyoruz. 600 metre uzunluğundaki Zipline yapma imkanı bulacaksınız ve teknelerimize binerek Karanlık Kanyon Tekne Turu yapacağız, Dünyanın En Zorlu Yolları" arasında gösterilen ve yapımı 1870- 2002 yılları arasında 132 yılda tamamlanan Kemaliye - Divriği arasındaki Taş Yolu görerek, benzerlerini Abd‘de, Grand Canyon‘da ve Avrupa’da Alpler‘de görebileceğiniz doğa harikası yolda bol bol fotoğraf çekme imkanı bulacaksınız, Ekstra olarak vereceğimiz öğlen yemeği molası verdikten sonra yönümüzü Ünlü halk şairi Aşık Veysel’i Türkiye'ye tanıtan, halk müziği derlemecisi Muzaffer Sarısözen'i keşfeden Ahmet Kutsi Tecer’in babası Kudüs Düyun-u Umumiyesi müdürü olan Abdurrahman Bey'in köyü ve "Orda Bir Köy Var, Uzakta" şiirine konu olan, Apçağa Köyüne gidiyoruz Köyün eski adı, 1522 yılı kayıtlarında "Apçağa", 1902 yılı kayıtlarında ise Abuçeh olarak geçmektedir, Rehberimiz bölge hakkında bilgiler verdikten sonra Kemaliye merkezde serbest zaman veriyoruz, Konaklama ve Akşam Yemeği Otelimizdedir.

Not: Doğu Anadolu Bölgesi’nin kuzeybatı sınırında ve Erzincan ilinin güneybatısında bulunan Kemaliye, Munzur dağlarının batısında kalan Karasu vadisinde kurulu bir yerleşimdir. İlçenin yüzölçümü 1.168 km²’dir. İlçe kuzeyde İliç (Erzincan), güneyde Arapkir (Malatya) ve Ağın (Elâzığ), batıda Divriği (Sivas), doğuda Çemişgezek ve Ovacık (Tunceli) ilçeleri ile sınırlanmış olup, Kemaliye bu konumuyla doğal ve beşerî çevre özellikleri bakımından Erzincan, Elâzığ ve Malatya illeri arasında bir geçiş sahası durumundadır. Yerleşim merkezi göl kıyısında 845 metreden başlamakta ve yamaç boyunca 1000-1100 metrelere kadar yükselmektedir. Kemaliye ulaşım yolları açısından Erzincan iline 152 km, Elazığ’a 144 km, Malatya’ya 185 km uzaklıkta yer almaktadır. Kemaliye’nin 1922 yılından önceki adı Eğin’dir. Eğin Göktürkçe ‘Cennet kadar güzel bahçe’ anlamındadır.

Kahvaltı: Otelde Set-Menü Olarak Alınacaktır. (Dahildir)
Öğle Yemeği: Kemaliye - Bozkurt Restoranda Alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde Set-Menü Olarak Alınacaktır. (Dahildir)
Konaklama: Kemaliye - Bozkurt Otelleri, vb...Konaklama: Kemaliye Otelleri

3.

Gün
Divriği Ulu Camii, Kangal Köpek Çiftliği, Sivas Çifte Minareli Medrese, Sivas Kongre Binası, Buruciye Medresesi, Şifahiye Medresesi, Sivas Havalimanı

Ramazan Bayramı Özel Uçaklı Butik Elazığ Tunceli Kemaliye Divriği Sivas Turumuzun 3. ve Son Gününde sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra bağıştaş istikametinden Fırat Nehri'nin bir kolu olan Çaltı Çayı Vadisi kenarında kurulmuş Yavuz Sultan Selim'in 24 Ağustos 1516 Mercidabık Zaferi'nden sonra Osmanlı idaresine girmiş Divriğ'e varıyoruz. Anadolu Selçuklu Devleti’ne bağlı Mengücek Beyliği döneminde inşa edilmiş 1228 yılında başlanıp 1243 tarihinde tamamlanan Ulu Cami ve aynı tarihte yaptırılmış Şifahanesini görüyoruz. Uzaktan bakıldığında simetrik olduğu düşünülen fakat özünde asimetrik olan bezemelerde yer alan on binlerce motifin hiç birinin bir daha kendini tekrar etmediği Divriği Ulu Camii ve Daruşşifası’nın dört kapısında bulunan her biri birbirinden farklı eşsiz bezemelerle göz kamaştıran bir mimarlık ve mühendislik harikası niteliğinde olan bu eser bizleri büyüleyecek. Gezimizin ardından Orta Asya'dan göç eden Kangar Türk boyunun, göç ederken getirdiği düşünülen 17. yüzyıldan itibaren Osmanlı sultanları tarafından üretilmiş ve Samson olarak adlandırılmış köpekleri ile meşhur Kangal burada Kangal Köpek Çiftliğine Uğruyoruz. Meşhur Kangal Köpeklerini görüyoruz ve Kangal istikameti ile Sivas'a ulaştığımızda vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molasından sonra 1271 yılında, III. Gıyaseddin Keyhüsrev zamanında Muzafferüddin Burucirdi tarafından yaptırılmış Buruciye Medresesi’ni, 1217 yılında Anadolu Selçuklu Devleti Sultanı I. İzzeddin Keykavus tarafından yapılan Şifaiye Medresesi’ni ve 1271 yılında İlhanlılar Veziri Şemseddin Cüveyni tarafından yaptırılmış Çifte Minareli Medreseyi görüp, 2 Eylül-18 Aralık 1919 tarihleri arasında "Milli Mücadele Karargâhı" olarak kullanılan Sivas Kongre Binası’nı panoramik izleyerek Havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Havalimanıdan Sivas - İstanbul uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz ve siz değerli misafirlerimizle bir başka SSC TUR organizasyonunda tekrar görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Kahvaltı: Otelde Set-Menü Olarak Alınacaktır. (Dahildir)
Öğle Yemeği: Sivas - Sebatibey Restoran / Sivas Köfte Menü (Ekstra)
Konaklama: Dikkat Bu Gece Konaklama Yoktur.Konaklama: Dikkat Bu Gece Konaklama Yoktur.
DAHİL OLANLAR:
- 20 Yıllık SSCTUR Güvencesi
- Otellerde 2 Gece Konaklama
- Otellerde Alınacak 2 Kahvaltı
- Otellerde Alınacak 2 Akşam Yemeği
- 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası (sigortambudur.com)
- Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
- Feribot, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri
- Lüks Araçlar İle Ulaşım ve Araç İçi Su İkramı
- Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
- İstanbul / Elazığ - Hy ile Eko Sınıf Gidiş Bileti
- Sivas / İstanbul - Hy ile Eko Sınıf Dönüş Bileti.

HARİÇ OLANLAR:
- Tüm Öğle Yemekleri
- Tüm Özel Harcamalar
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
- Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
- İlk Gün Kahvaltı ve Son Gün Akşam Yemeği

EK BİLGİLER

TUR ŞARTNAMESİ

Turumuzun süresi 2 gece 3 gündür. Otel konaklaması 2 gece olarak gerçekleşmektedir.
Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.
Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.
2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.
Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.
Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.
Uçaklı Turlarda SSC Tur, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerinde SSC Tur, misafirlerine ücretsiz servis vermek zorundadır.
Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda SSC Tur’un bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.
Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, SSC Tur’un sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.
Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili SSC Tur’un herhangi bir yaptırımı yoktur.
Haftasonu Konaklamalı Turları’nda konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.
Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.
Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan Turlardan SSC Tur’un sorumluluğu yoktur.
Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı SSC Tur’da saklıdır.
Turun iptali durumunda SSC Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.
SSC Tur yıldız kategorisi aynı kalmak şartıyla eş değer veya bir üst kategoride otel değiştirme haklını saklı tutar.
Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan SSC Tur sorumlu değildir.
Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

Zorunlu Seyahat Sigortası
Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları; acentenin iflası veya herhangi bir nedenle Paket Tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna
Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega
Minibusler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#RB-34.Butik.Kemaliye
LOKASYON:
Doğu Anadolu (İstanbul Havalimanları çıkışlı)
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı, 2 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul Yeni Havalimanı
BİTİŞ:
Sivas Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.
EKSTRALAR
250 TL
Şefik Gül Kültür Evi, Taşınan Camii, Tunceli Cem Evi, Avuçhan Ocağı
250 TL
Onar ve Ocak Köyü, Ali Gürel Müzesi
100 TL
Zipline
200 TL
Jeep Safari
125 TL
Karanlık Kanyon Tekne Turu

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Ziraat:
TaksitAylıkToplam
2 5559,70 TL 11119,40 TL
3 3776,40 TL 11329,20 TL
4 2884,75 TL 11539,00 TL
6 1993,10 TL 11958,60 TL
8 1521,05 TL 12168,40 TL
10 1279,78 TL 12797,80 TL
12 1118,93 TL 13427,20 TL
18 687,68 TL 12378,20 TL
Kuveytturk:
TaksitAylıkToplam
2 5559,70 TL 11119,40 TL
3 3776,40 TL 11329,20 TL
4 2937,20 TL 11748,80 TL
6 1993,10 TL 11958,60 TL
8 1521,05 TL 12168,40 TL
10 1258,80 TL 12588,00 TL
12 1101,45 TL 13217,40 TL
18 687,68 TL 12378,20 TL
Sipay:
TaksitAylıkToplam
2 5664,60 TL 11329,20 TL
3 3846,33 TL 11539,00 TL
4 2937,20 TL 11748,80 TL
6 2010,58 TL 12063,50 TL
8 1560,39 TL 12483,10 TL
10 1290,27 TL 12902,70 TL
12 1118,93 TL 13427,20 TL
Teb:
TaksitAylıkToplam
2 5559,70 TL 11119,40 TL
3 3776,40 TL 11329,20 TL
4 2884,75 TL 11539,00 TL
6 1993,10 TL 11958,60 TL
8 1521,05 TL 12168,40 TL
10 1237,82 TL 12378,20 TL
12 1083,97 TL 13007,60 TL
Axess:
TaksitAylıkToplam
2 5559,70 TL 11119,40 TL
4 2832,30 TL 11329,20 TL
6 1993,10 TL 11958,60 TL
8 1521,05 TL 12168,40 TL
10 1258,80 TL 12588,00 TL
12 1066,48 TL 12797,80 TL
World:
TaksitAylıkToplam
2 5559,70 TL 11119,40 TL
4 2832,30 TL 11329,20 TL
6 1993,10 TL 11958,60 TL
8 1521,05 TL 12168,40 TL
10 1258,80 TL 12588,00 TL
12 1066,48 TL 12797,80 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
  %65 İndirim

10.490TL

3 Gün

en düşük kişi başı
BİZİ ARAYIN: 0216 472 3939

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2