KAYIT     İLETİŞİM
  • Orta Arupa Turu (THY ile):
  • Orta Arupa Turu (THY ile):
  • Orta Arupa Turu (THY ile):
  • Orta Arupa Turu (THY ile):
  • Orta Arupa Turu (THY ile):
  • Orta Arupa Turu (THY ile):
  • THY ile
  • 6 Gece 7 Gün
  • 3* ve 4* Otel Seçenekleri ile

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul – Budapeşte

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Thy kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla uçuştan 3 saat önce buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının tarifeli seferi ile Budapeşte’ye hareket. Varışımızın ardından şehir turu. Yaklaşık 150 yıl Osmanlı hakimiyetinde kalan şehirde Osman’lı izlerini görebilirsiniz. 17 Kasım 1873 yılında Budin ve Peşte’nin birleşmesi ile Macaristan’ın Başkenti olan Budapeşte şehir turu sırasında Kahramanlar Meydanı, Andrassy ve Rakoczi Caddeleri, Opera ve Sinagog Binaları, Budapeşte’nin simgesi sayılan 1884-1904 yılları arasında yapılan 700 oda’lı Parlamento Binası, Tuna Nehri ve kıyılar, Erszebet Köprüsü, Balıkçılar Kulesi, Zincirli köprü, Kale ve Mathias Kilisesi, Gellert Tepesi ve Citadella panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz için akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza katılma imkânı. Geceleme Otelimizde.

Ekstra Tur: Çigan Gecesi 50 Euro Kişi Başı

Arzu eden misafirlerimiz için akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza katılma imkânı. Bu turumuzda gideceğimiz şarap mahzeninde hem yerel şarapların ve yemeklerin hem de Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkaracaksınız. Sizlerde şovun bir parçası olabilirsiniz.
Konaklama: 3* ve 4* Otel Seçenekleri

2.

Gün
Budapeşte 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Estergon & Visegrad & Szentendre öğle yemekli gezisine katılabilirler. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Tuna Nehri gezisine katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Ekstra Tur: Estergon & Visegrad & Szendentre Turu 65 Euro (Öğle Yemekli) Kişi Başı

Bu turda önce Estergom Katedralini, Osmanlı’dan kalan Kale’nin kalıntılarını geziyoruz. Ardından bir ortaçağ kalesi ve aynı zamanda av şatosu olan ihtişamlı Visegrad’ı ziyaret ediyoruz. Bu turumuzda Visegrad kalesi Panoramik olarak görülecektir. Ögle yemeğini Rönesans atmosferinde alıyoruz. Daha sonra alışveriş için ‘Szentendre’ isimli küçük bir kasabaya gidiyoruz. El işi örtüler, kristal, porselen ürünler, hediyelik eşyalar, içkiler vb, pek çok şeyi bulabileceğiniz bu kasabada boş zamanın ardından otele dönüyoruz.

Ekstra Tur: Tuna Nehri Tekne Gezisi 35 Euro Kişi Başı

Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Tuna Nehri’nin ikiye böldüğü, Avrupa’nın incisi Budapeşte’yi nehirden izleme ve binaların tarihini dinlerken içeceklerini yudumlama fırsatı bulacakları Tuna Nehri gezisine katılabilirler. Radyo sanatçılarının sesinden muhteşem tarih yorumları ile anlatımların yapıldığı turumuzu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.Konaklama: 3* ve 4* Otel Seçenekleri

3.

Gün
Budapeşte – Viyana - Budapeşte 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Tam Gün Viyana Turuna katılabilirler.

Ekstra Tur: Tam Gün Viyana Turu 110 Euro Kişi Başı

Viyana’ya varışımızın ardından Viyana Şehir turu. Viyana şehir turunda görülecek yerler arasında; Opera Binası, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater, Hofburg Sarayı,Hundertwasser House ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Şehir turumuzun ardından serbest zaman. Ardından Budapeşte’ye dönüyoruz.
Konaklama: 3* ve 4* Otel Seçenekleri

4.

Gün
Budapeşte – Prag (Şehirarası Otobüs firması ile) 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından şehirler arası tarifeli otobüs firması ile yolculuğumuz için Otobüs Terminaline transferimiz gerçekleşiyor. Yaklaşık 7 saat sürecek otobüs yolculuğumuzun ardından Prag’a Varıyoruz. Varışımızın ardından Şehir turumuz başlıyor. Prag’a varışımızın ardından Prag Şehir turu. Hradcany Kale Bölgesi, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan ST.Vitüs Katedrali, Franz Kafka’nın evi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası serbest zaman. Geceleme OtelimizdeKonaklama: 3* ve 4* Otel Seçenekleri

5.

Gün
Prag 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz için Ekstra Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu. Karlovy vary turumuzun ardından Prag’da serbest zaman. Akşam rehberiniz tarafından düzenlenecek Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği Turuna katılabilirsiniz. Orta çağ turumuz sonrasından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.

Ekstra Tur: Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu 45 Euro Kişi Başı

Bu turumuzda birbirinden değerli taşların sergilendiği dükkanlarda indirimli alışveriş yapabilir birçok değerli taşları tanıma ve görme fırsatı yakalayabilirsiniz, verilecek serbest zaman ardından Cumhuriyeti'nin kaplıcalarıyla ünlü şehri Karlovy Vary yolculuğumuza rehberinizin keyifli anlatımlarıyla devam ediyoruz. Kentte sıcaklıkları 30-72 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır. Gezimiz esnasında şehir turu yapılmakta. Atatürk’ün 1918’de kaldığı oteli, Dovorak`ın, Mozart`ın, Göthe`nin, Beethoven`ın, Puşkin`in evlerini görecek,12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Ayrıca kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız.

Ekstra Tur: Ortaçağ Eğlencesi ve Yemeği 65 Euro Kişi Başı

Akşam rehberiniz tarafından düzenlenecek Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği yaklaşık 600 yıllık bir handa yer alan ortaçağ mekanımızda, ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda limitsiz yemek ve içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız.Konaklama: 3* ve 4* Otel Seçenekleri

6.

Gün
Prag 6 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz tam gün Ekstra Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş turumuza katılabilirler. Turumuzun ardından Rehberinizin bilgilendireceği saatte Prag’a transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek Çek gecesi turu. Turumuzun ardından otele transfer. Geceleme otelimizde

Ekstra Tur: Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş Turu 65 Euro Kişi Başı

Ekstra Tur: Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş + Terezin kampı Turu 90 Euro Kişi Başı

Bu turumuzda Prag’a 140 km mesafedeki Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini, Fraunkirche’yi, Zwinger Sarayını, Brulshl terası,Kral yolu, Elbe nehri, Martin Luther heykeli, Hof kilisesi,Semper Operası,eski şehir meydanı görülecek yerler arasındadır. Ardından Doğu Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve Unesco tarafından dünya mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte Prag’a transfer.

Ekstra Tur: Çek Gecesi 50 Euro Kişi Başı

Akşam dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek Çek gecesi turu. Prag’ın sevimli restoranlarından birinde yerel dans gösterileri eşliğinde müzikli eğlence ve akşam yemeği sizi bekliyor. Çek Müziği, Çek folk dansları ve Çek müzik aletlerini yakından tanıma fırsatınızın olacağı yemekli eğlence programında çeşitli animasyonlarla eğlenceli bir gece geçireceksiniz.
Konaklama: 3* ve 4* Otel Seçenekleri

7.

Gün
Prag - İstanbul 7 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ile yarım günlük Kutna Hora gezisi yapıyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte havaalanına transfer oluyoruz. Türk Havayolları'nın Tarifeli seferi ile İstanbul'a hareket ediyoruz. İstanbul Havalimanı'na varışımız ile turumuzun sonuna geliyoruz. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek dileğiyle..

Ekstra Tur: Kutna Hora Turu 45 Euro Kişi Başı

Kutna Hora, tam anlamıyla Orta Çağ Avrupası’nın tüm özelliklerini hala taşıyan bir kasabası. Tüm mimari yapısı, binaları, yolları ve katedralleriyle Orta Çağ Avrupası’nı yaşayacağınız bu kentte enfes bir şehir turu sizi bekliyor. Prag’a 60 km mesafedeki şehrin gezimi esnasında en önemli özelliği sayılan Kemikli Kilise’yi de yakından görme fırsatı yakalayacaksınız. Azize Barbara Kilisesi göreceğimiz diğer önemli yerdir.


DAHİL OLANLAR:
• Türk Havayolları ile İst- Budapeşte / Prag - İst Uçak bileti
• Belirtilen otel kategorisinde 6 Gece Kahvaltı dahil konaklama
• Budapeşte ve Prag Şehir Turu
• Budapeşte – Prag arası otobüs bileti
• Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri
• Türkçe Rehberlik Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 50.-TL
• Vize Ücreti İstanbul : 140.-Eur
• Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar) : 15.-Eur
• Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası) : 30.-Eur
• Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
• Şehir ve otel vergileri
• Opsiyonel turlar

EK BİLGİLER

• Çek konsolosluğuna veya Macar Konsolosluğuna Vize başvuru yapılması için çift doz aşısının olunmuş olması ve 2.ci dozun üzerinden 14 gün geçmiş olması gerekmektedir

• Extra Turlar min 10 kişi olması durumunda düzenlenmektedir. Kişi sayısının az olması durumunda fiyatlarda farklılıklar gösterilebilir.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#1817
LOKASYON:
Orta Avrupa (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.
EKSTRALAR
50 EUR
Çigan Gecesi
65 EUR
Estergon & Visegrad & Szendentre Turu
35 EUR
Tuna Nehri Tekne Gezisi
110 EUR
Tam Gün Viyana Turu
45 EUR
Karlovy Vary Kültür&Alışveriş Turu
65 EUR
Ortaçağ Eğlencesi ve Yemeği
90 EUR
Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş + Terezin kampı Turu
65 EUR
Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş Turu
50 EUR
Çek Gecesi
45 EUR
Kutna Hora Turu

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 259,48 518,96
4 132,24 528,94
6 89,82 538,92
9 62,10 558,88
12 49,90 598,80
Vakif:
TaksitAylıkToplam
2 249,50 499,00
3 166,33 499,00
4 132,24 528,94
6 89,82 538,92
9 60,99 548,90
12 46,57 558,88
18 32,16 578,84
Ziraat:
TaksitAylıkToplam
2 249,50 499,00
4 129,74 518,96
6 89,82 538,92
9 60,99 548,90
12 47,41 568,86
18 32,71 588,82
Teb:
TaksitAylıkToplam
2 249,50 499,00
4 124,75 499,00
6 89,82 538,92
9 60,99 548,90
12 47,41 568,86
18 32,71 588,82
Kuveytturk:
TaksitAylıkToplam
2 249,50 499,00
4 124,75 499,00
6 83,17 499,00
9 60,99 548,90
12 47,41 568,86
18 32,71 588,82
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

7.984

7 Gün

en düşük kişi başı
BİZİ ARAYIN: 0216 472 3939

HAKKIMIZDA

SSC Tur seyahat acentası olarak 19 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.